Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αναφορές Χιονιά 5/2 - 7/2 2023

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Χιονίζει Σεπόλια, η καλύτερη ένταση και νιφάδα της κακοκαιρίας ως τώρα.

    Comment


    • και το 00z έχει ένα ενδιαφέρον. όλη η 1η καρτέλα

      Comment


      • Και Πετρούπολη χιονίζει με χοντρές νυφαδες. Το έχει πιάσει στα γνωστά σημεία
        xioni gia panta

        Comment


        • Έντονη χιονόπτωση σε όλο το κέντρο - και Κουκάκι που βρίσκομαι τώρα - που ξεκίνησε λίγο μετά τις 05.00 π.μ και τώρα πλέον ασπρίζει συγκεκριμένες επιφάνειες.

          Στην live κάμερα από Σύνταγμα φαίνεται να το πιάνει μπροστά από τη Βουλή.

          Comment


          • Ioannis Xionias
            Ioannis Xionias commented
            Editing a comment
            Τώρα είναι το κρίσιμο διάστημα. Πάμε δυνατά!

        • Η Ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Η Βαρβάρα... πρώτη; Για να δούμε... Θρίλερ!
          Πάντως άνω Ηλιούπολη παίζει δυνατά εδώ και ένα μισάωρο! Ξημερώματα ήρθε τελικά στα ανατολικά προάστια...

          Comment


          • Click image for larger version

Name:	P1100038.JPG
Views:	437
Size:	149.3 KB
ID:	7089

            Click image for larger version

Name:	P1100044.JPG
Views:	444
Size:	88.9 KB
ID:	7090

            Comment


            • ΑΣΠΡΙΖΟΥΜΕ κυριοι...και οχι μονο αυτο εχουμε μελλον...εχω γραψει εδω και μερες για φλεβαρη α λα 2003...η βορεια αττικη πραγματικα εχει προυποθεσεις να γραψει ιστορια με συνεχομενες χιονοπτωσεις για πολλες ημερες
              ομοιος ομοιω αει πελαζει

              Comment


              • Ioannis Xionias
                Ioannis Xionias commented
                Editing a comment
                Το έχεις ξαναγράψει και μου θύμισες εκείνο τον Φλεβάρη. Ήταν πολύ κρύος όντως, αλλά από υετό δεν θυμάμαι να είχε και πολλά...

            • Θαβομαστε λεμε

              Comment


            • Ωραία! Φαίνεται ότι πάμε καλά σε όλο το λεκανοπέδιο... Στοίχημα οι συνεχείς αναδιπλώσεις του καιρού ώστε να πάρουμε όσες περισσότερες μέρες μπορούμε...

              Comment


              • Κύριοι καλημέρα!!!! Η Βούλα είναι επισήμως άσπρη!!!! Το πανόραμα έχει ολική και μετράει ποντάκια!!! Στα πιο χαμηλά ΔΕΝ έχουμε ακόμη άσπρο δρόμο ΑΛΛΑ πέτσα διάφανη..... Θα έχει λίγο ακόμα διάρκεια άραγε ???

                Comment


                • Όλα άσπρα. Εντάξει 4-5 πόντοι στις εύκολες και 2-3 στο δρόμο όμως μιλάμε για 3η συνεχόμενη χρονιά!!! Γράψαμε ιστορία ο καιρός δηλαδή!
                  Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

                  Comment


                  • Ioannis Xionias
                    Ioannis Xionias commented
                    Editing a comment
                    Γείτονα, θα καταγραφεί ως ιστορικός;

                • καλημέρα από Άλιμο! ξυπνήσαμε και εμεις εδώ με στρωμένο χιονι στις γνωστές επιφάνειες, αλλά και στο δρόμο!!! τώρα έχει κόψει λίγο, με αποτέλεσμα να το λιώσει στο δρόμο... παντως ανέλπιστο όλο το σκηνικό! πραγματικά ιστορικό!!!

                  Comment


                  • Καλημερα, χαμος και εδω μετα τα ντοκουμεντα! ελαχιστη -1.9 τωρα -1.7

                    Comment


                    • Αντε παιδες ευχομαι να χιονοθαφτειτε και αλλο μεχρι αυριο!

                      Comment


                      • βασει δουφορικης ερχεται μπουκα...τι ονειρο πρωινο εβγαλε ο τζιφος...μετρα χιονιου τις επομενες μερες σε ορεινα ημιορεινα του νομου
                        ομοιος ομοιω αει πελαζει

                        Comment

                        Working...
                        X