Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αναφορές χιονοκαιρίας «ΕΛΠΙΔΑ»

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παντως πολυ κατω του μετριου μεχρι στιγμης εδω,μακαρι να γινει τιποτα απο εδω και περα.
    Μαλλον πρεπει να δημοσιευσουμε αλλο μετρικο συστημα με αυτα που διαβαζουμε γενικα!Ειναι γελοιο να εισαι με μια μεζουρα στο χερι και να μετρας λεπτο με λεπτο ωστε να "την πεις στον αλλον", μαλλον οι περισσοτεροι δεν ειναι χιονοφιλοι τελικα απλα το γουσταρουν μονο και μονο για να γεμιζουν το μπλοκακι με ανουσιες μετρησεις......
    Αντε ευχομαι και εις ανωτερα σε οσους χιονιζονται.

    Comment


    • Originally posted by Θανάσης1 View Post
      Παντως πολυ κατω του μετριου μεχρι στιγμης εδω,μακαρι να γινει τιποτα απο εδω και περα.
      Μαλλον πρεπει να δημοσιευσουμε αλλο μετρικο συστημα με αυτα που διαβαζουμε γενικα!Ειναι γελοιο να εισαι με μια μεζουρα στο χερι και να μετρας λεπτο με λεπτο ωστε να "την πεις στον αλλον", μαλλον οι περισσοτεροι δεν ειναι χιονοφιλοι τελικα απλα το γουσταρουν μονο και μονο για να γεμιζουν το μπλοκακι με ανουσιες μετρησεις......
      Αντε ευχομαι και εις ανωτερα σε οσους χιονιζονται.
      Ti κάνει εκεί; Έχω αναφορά ότι μπουμπουνιζει. Δυστυχώς δεν είμαι εκεί να το απολαύσω έξω από το σπίτι μου και ας ήταν λιγότερο..

      Comment


      • 40 ποντους κοντέυουμε δρομο και κοντα μισο μετρο σε αμαξια.
        Αδιανόητο αυτό που συμβαίνει , ασυλληπτο!!!
        Παιδιά θαβόμαστε στην κυριολεξία Βύρωνα!

        Comment


        • Originally posted by Bulletproof View Post

          Ti κάνει εκεί; Έχω αναφορά ότι μπουμπουνιζει. Δυστυχώς δεν είμαι εκεί να το απολαύσω έξω από το σπίτι μου και ας ήταν λιγότερο..
          Ναι μπουμπουναει που και που.....γενικα ειχε καποιες εξαρσεις αλλα λεπτο χιονι οποτε δεν εκανε τρομερα πραγματα απο θεμα χιονοστρωσεις,εχει βεβαια στρωμενο χιονι απλα για μενα μεχρι στιγμης δεν ειναι κατι το τρομερο αλλα δεν σημαινει οτι τα αφηνω στο φλου το γενικο αποτελεσμα.Μια χαρα χιονακι εριξε παντως!

          Comment


          • Πανορμου!!!
            Attached Files

            Comment


            • Comment


              • Demasiado14
                Demasiado14 commented
                Editing a comment
                Ταράτσα !
                Κλάμααα χαχαχ!

            • Ίσως ο νούμερο 1 χιονιάς εδώ από το 2000
              Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

              Comment


              • Alexallaround
                Alexallaround commented
                Editing a comment
                σας το ειχα πει ηλιουπολιτες, οτι θα πηγαινατε καλα!

            • Και κεραυνός στον Αλιμο!!!

              Comment


              • Αστραπόβροντο πανω απο την κεφάλας μας!!!
                αρρώστια !!!
                Βροντηξε και ασπρισαν ολα απο το φως της αστραπής στο χιόνι.
                Ασύλληπτη ενταση , δε σταματάει με τιποτα!
                Βάζουμε πόντους ασταμάτητα..ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ !

                Comment


                • Ηθελα να το γράψω χτες ρε γμτ , τώρα δεν πιάνει χαχα!
                  Περσι εβαλα τη μανα μου που φοβαται το χιόνι (εχει μεγαλώσει καλαβρυτοχώρι κ εχει φαει τονους χιονι) να προσευχηθεί (ειναι τίγκα Θεούσα και την ψιλο-πειράζω) να κάνει 30 ποντους στη Μηδεια.
                  Και το κανε πανω κάτω!
                  Και χτες της λέω να προσευχηθεί να κάνει 60 πόντους!
                  Και ερχεται και μου λέει το αλάνι τωρα: -Θα την πιάσουμε την προσευχή ετσι οπως το πάει ασταματητα! Χαχαχα έλιωσα.. Λες και περιμενουμε κανενα παρολί να πάμε ταμείο

                  Comment


                  • diko
                    diko commented
                    Editing a comment
                    αχχαχαχχ
                    Ιστορική κακοκαιρία για λεκανοπέδιο

                • Κεραυνός χαλασμός!
                  ομοιος ομοιω αει πελαζει

                  Comment


                  • Ιστορικός χιονιάς για τα κεντρικά και νότια του νομού. Για εμάς στα υπερβόρεια θέλει δουλειά ακόμα.

                    Comment


                    • Alexallaround
                      Alexallaround commented
                      Editing a comment
                      κατσε μη μας χωσει κανενα 30ποντο το βραδυ και σου πω μετα εγω!

                  • Δυστυχώς σε εμάς η θερμοκρασία +0.6 και μας κανει μεγαλη ζημια....

                    Comment


                    • τσιμπαει η θερμοκρασια και η υγρασια απο οτι βλεπω σε πολλους σταθμους..απο-0,5 ειμαι -0.1 οριακα...
                      ομοιος ομοιω αει πελαζει

                      Comment


                      • e8nikaras
                        e8nikaras commented
                        Editing a comment
                        Και σε μας εδώ τσίμπησε 0,6 , από -3,1 ανεβήκαμε στους -2,5 βαθμούς

                    • εδω και ωρα παρατηρω το stream στη δορυφορικη να ειναι νοτιοανατολικο....νεα ανοδος τ μηδεν ακριβως πλεον και εκ νεου ενταση χιονοπτωσης
                      ομοιος ομοιω αει πελαζει

                      Comment


                      • panos_doctor
                        panos_doctor commented
                        Editing a comment
                        έχεις δίκιο.....το παρατήρησα και εγώ.....ίσως αυτό να κάνει ζημιά στις θερμοκρασίες....
                    Working...
                    X