Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

διαφημιστικά banners

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Μια χαρά είναι τα banner και μια χαρά φαίνεται η διαφορά. Η πρότασή μου είναι ότι αντί για adsense θα μπορούσαν κάλλιστα να είναι adwords
    -για πολλούς λόγους- αλλά αυτό είναι στα χέρια του κ.Βατικιώτη.

Εσείς που γκρινιάζετε ότι δεν σας αρέσουν, γιατί δεν δίνετε μια ολοκληρομένη αντιπρόταση;

Και όχι του στυλ παραβίαση προσωπικότητας", είναι too much... Edited by: Morpheas "
    Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
    Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης

Σχολιασμός

Μια χαρά είναι. Πάνο καλό χειμώνα και καλή δύναμη.
      Over and out.

Σχολιασμός

Ό,τι πει ο Μάκης. Κι εγώ συμφωνώ.
        Λεωσθένης

Μετεωρολογικός Σταθμός Δροσιάς Αττικής: www.pefteixioni.com
        Καιρικό Ιστολόγιο: www.meteodrosia.blogspot.gr

Σχολιασμός

Διάβασα την κριτική σας για τα banners. Σαν χρήστης πολύ πιθανόν να αντιδρούσα κι εγώ έτσι αν και δεν μου κακοφάνηκε η αγελάδα της φάρμας σήμερα κάτω από την υπογραφή μου. Το βρήκα διασκεδαστικό και βλέπω ότι σπάει λίγο και η μονοτονία.
          Αν τώρα κάποιο banner είναι πραγματικά ενοχλητικό τότε έχουμε τη δυνατότητα, το συγκεκριμένο, να το αποκλείσουμε.
          Μπήκαν ανάμεσα στα posts γιατί το εκπαιδευμένο μάτι του έμπειρου χρήστη έχει μάθει να αγνοεί τις άκρες συνεπώς θα του ξεφύγει ακόμη και κάτι ενδιαφέρον που ίσως έκανε κλικ για να μάθει περισσότερα. Δεν τα λέω εγώ αυτά.. αλλά η ίδια εταιρεία που διαδέχθηκε το yahoo.

Στη τελευταία κακοκαιρία μπήκαν κάτι ψιλά στον κουμπαρά από το κανάλι του forum, κάτι παραπάνω από το συνηθισμένο.. οπότε αυτή η ενέργεια βοηθάει. Αν τα πράγματα πάνε καλύτερα τότε θα αραιώσουμε από διαφημίσεις μέχρι τότε παρακαλώ ας τα δεχθούμε όπως είναι γιατί από κάπου πρέπει να βγάζει αυτό το forum.

Πάνος Βατικιώτης

PS: Τελικά έκανα κλίκ σε αυτή την farmerama και από snowreporter έγινα αρχιαγρότης!!
          Edited by: snowreport
          20 χρόνια Snow Report

Σχολιασμός

Μπράβο Πάνο [i]

Υ.γ. Farmerama; ’μα σ' αρέσει εσένα εγώ πάω πάσο χαχα!
            "
            Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
            Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης

Σχολιασμός

Να προσθεσω κ εγω την γνωμη μου.Κ εμενα δεν μου αρεσει που εμφανιζεται στο τελος της υπογραφης μου μιας κ δεν ξεχωριζει εμφανως,θα μπορουσατε καλλιστα να το βαλετε αριστερα στα πλαγια του site κ να κανει troll να μην ειναι απο κατω γιατι μου φαινεται 'σπαστικο'......
              Περιμενουμε την αποψη σας...........
              sigpic

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!!!!

Σχολιασμός

Μια χαρά είναι τα banners, προσωπικά δεν με ενοχλούν καθόλου. Μακάρι να έχει έσοδα η ιδιοκτησία του forum από αυτά προκειμένου να συνεχίσει να υπάρχει αλλά και να έχει την δυνατότητα για περαιτέρω βελτιώσεις στο μέλλον.

Δεν βλέπω καμία σύγχυση με την υπογραφή κάποιου, είναι σαφές ότι πρόκειται για κάτι ξεχωριστό. Εκτός και αν αρχικά έμπαιναν με άλλο τρόπο.

Όπως και να έχει, εύχομαι το forum να έχει έσοδα από αυτά τα banner.

Και πάλι συγχαρητήρια για την αναβάθμιση του forum.

Σχολιασμός

Δεν τα θεωρώ τόσο ενοχλητικά είναι ένας τρόπος εσόδων σε μια εποχή που τα έσοδα για μια οποιαδήποτε δουλεια είναι πολυ δύσκολο πράγμα ... Περιθώρια βελτίωσης υπάρχουν και πάντα θα υπάρχουν ας μην είμαστε τόσο αρνητικοί . Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι το Facebook που όταν κάνει μια αλλαγή όλοι γκρινιάζουμε αλλα στο τέλος συνηθίζουμε . Πιστεύω ότι το ίδιο θα γίνει και τώρα αν όμως γίνει το αντίθετο είμαι σίγουρος ότι οι διαχειριστές θα κάνουν κάθε δυνατή αλλαγή !!!

Σχολιασμός

Οι διαφημίσεις είναι ενοχλητικές αλλά μπορούμε να ζήσουμε μαζί τους αν αυτό σημαίνει επιβίωση του forum αυτούς τους δύσκολους καιρούς.

Σχολιασμός

οποιον ενοχλουν μπορει να προβει στις παρακατω ενεργειες
                      α) να μην γραφει
                      β) να καλυψει ο ιδιος ισοποσα τα εσοδα που θα χαθουν εαν αφαιρεθουν τα μπαννερς (απο καπου πρεπει να βγαλει και αυτο το ''μαγαζι'')

εμενα παντως δεν με χαλασε καθολου που ανακαλυψα απο το πουθενα οτι υπαρχει σαϊτ για τα οχυρα Ρουπελ. πιο πολυ με χαλασε οτι δεν υπαρχει αναλογο σαϊτ και για το οχυρο του Λισε

Σχολιασμός

Working...
                      X