Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

επειδή έχω φάει πολλές ήττες" από το βουνό, λυπάμαι αλλά εγώ αύριο δεν...

ρε συ TURMS μήπως κυριακή θα ήταν καλύτερα... τι να πω δεν ξέρω...

μακάρι σε όσους να ανέβουν να κάνει καλό καιρό και να το ευχαριστηθούν...

περιμένουμε ενημέρωση..."

Σχολιασμός

Κυριακη δεν μπορω...
      σαββατο παντου θα ειναι δυσκολες οι συνθηκες...τι να κανουμε...

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

αυτό είναι το κακό... κυριακή και εγώ δεν μπορώ...

πάντως σου εύχομαι να είναι σούπερ και να ευχαριστηθείς... και αυτό ισχύει για όλους όσους ανέβουν...

δεν έχεις ξαναπάει?

Σχολιασμός

μια γρηγορη ενημέρωση για το σκ που πέρασε,

σάββατο
          χιόνιζε ασταμάτητα από το πρωί αλλα με απίστευτα δυνατούς ανέμους, παρόλο που η θερμοκρασία ήταν υψηλή, είχες την εντύπωση ότι είσαι στην μέση μιας αρκτικής χιονοθύελλας, πυκνή ομίχλη όλη την μέρα

κυριακή
          έκοψε ο αέρας και χιόνιζε κατά διαστήματα σε κάποιες φάσης ιδιαιτερα δυνατά, ομίχλη στην βάση, για ένα διάστημα 4-5 ωρων ο καιρός καθάρισε στη καρταλκα".

εξαιτίας του απίστευτο ανέμου (μετρήθηκαν μέχρι k 110 χιλιόμετρα) είχε σημεία που το χιόνι μπορεί να είχε 10 πόντους αλλα και σημεία με 2-3 μετρα, τρελή πούδρα δεξιά κι αριστερά παππου "καρταλκας", δυστυχώς για τους skier οι πιστες δεν ήταν καλά πατημένες αφού αντικειμενικά λόγο τον ακραίων καιρικών συνθηκών ότι έγινε έγινε κυριακή.

ο δρόμος κατά την επιστοφή ήταν πεντακάθαρος κάτι το οποιο σε συνδυασμό με τις ακραίες καιρικές συνθήκες και τις καταστάσεις του προσφατου παρελθόντος με αναγκάζει να τους δώσω συχαρητήρια, μακάρι να υπαρξει η ίδια συνέπεια και αποτελεσματικότητα και σε άλλους τομεις.

φωτος δεν έχω γιατί κάτι έπαθε η κάμερα μου

αυτά
          Edited by: XteamDrama "

Σχολιασμός

έχω την εντύπωση ότι αυτό το 3ήμερο που έρχεται θα γίνουν (έστω και αργά) οι πρώτες κατεβασιές...[i]

το ακούς TURMS? "

Σχολιασμός

Working...
            X