Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

"ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΙΦΤ ΣΤΟ ΦΑΛΑΚΡΟ"

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

ta sinora apo komotini den exoun aniksei akoma kai tha argisoune arketa na dothoun se litourgia.
    no freeride no life!!!!!
    no kitesurfing no life!!!!
    no snowkite no life!!!!
    no snow no future!!!!

Σχολιασμός

νομιζω μονο ΙΧ περναν...

Σχολιασμός

Mattheos80 απο φετος θα εχεις πληροφορηση για το Φαλακρο ανα πασα στιγμη.Εκτος φυσικα και αν μας κανει νουμερα η Δ.Ε.Η. Σημερα πληροφορηθηκα πως κατα 99.9% αυριο θα επανελθει το ρευμα.Ειμαστε εν αναμονη επομενως να ξαναδουμε τον σταθμο και την καμερα online. [i]"
        Δίκτυο Μετεωρολογικών Σταθμών Δράμας
        http://www.meteodrama.gr/

Σχολιασμός

Nero ευχαριστώ για τις πληροφορίες και ένα μεγάλο μπράβο σε όλους σας που ασχολέιστε. Πιστεύω πως η αγάπη που έχετε για το βουνό και το χιόνι σας ανταποδίδει τους κόπους σας.

Μακάρι να γίνει κάτι στο φαλακρό γιατί σαν χιονοδρομικό έχει μεγάλες δυνατότητες, είναι δυό βήματα από το σπίτι μας και είναι και στην πατρίδα μας.

Επειδή όμως αυτό το κόλλημα που έχουμε όλοι χρειάζετε και χρόνο αλλά και χρήμα για να το απολαυσεις προτιμώ να ξοδευώ τα ευρωπουλάκια μου over the borders γιατί απλά μου προσφέρουν πολλά πέρισσότερα για την ώρα.

Ας μην ξεχνάμε επίσης ότι το Φαλακρό είναι ανοιχτό μονο ΠΣΚ (πολύ λογικό, πως να βγούν αλλιώς ενώ οι ΒULGARI συνέχεια.

Δεν τους υπερασπίζομαι, αλλά να πληρώνεις ολόκληρο lift pass (12 ευρώ;δεν θυμάμαι.) για να κάνεις στην πίστα πίσω από το ξενοδοχείο (δεν ξέρω την ονομασία της) καθώς όλα τα υπόλοιπα lift ήταν κλειστά λόγω αέρα είναι κλεψιά.

Σχολιασμός

Working...
          X