Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

"Δεν θα μεινει τιποτα στο σκοταδι"...

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

[i] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAA

****** ELEOS. 8A PA8W EGEFALIKO.AN EINAI DYNATON. KSEFTYLA."

Σχολιασμός

Δεν το ήξερα, φέτος ξαναανεβάζω τροχόσπιτο ύστερα από αρκετά χρόνια, έχεω να ανεβάσω τροχόσπιτο από τοτε που τα αφήναμε στο τωρινό ασφαλτοστρωμένο παρκινγκ μπροστά από τις ενοικιάσεις σκι...

Δεν με πειράζει αν πληρώσω για κάποιον σύλλογο οποιοδηποτε ποσό απλά εχω καποιες απορίες όπως στον χώρο του Χ.Κ πως κάνει κουμάντο άλλος και βγαζει και λεφτά(εκτός και αν το Χ.Κ. έχει ιδρύσει τον σύλλογο και τα παίρνει αυτό τα λεφτά), και γράφτηκα σε έναν σύλλογο, τι μου προφέρει αυτός?

Και επίσης ξέρω ότι σε όποιο οργανωμένο camping πας είναι ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ, με ρεύμα, τουαλέτες κλπ καιρός να οργανωθεί και το Σέλι...
      HYUNDAI COUPE CLUB
      www.hyundaicoupe.gr

Σχολιασμός

Για να συνοψίσουμε, χρειάζεται...

- Δημιουργία αξιόλογων W.C.
        - ΠΑροχή ηλεκτρικού ρεύματος
        - Προστασία (έστω και στοιχειώδη)
        - Ασφαλτόστρωση του χώρου τοποθέτησης των τροχοσπίτων
        - Έκδοση ενιαίου τιμοκαταλόγου και εισφορά ενοικίων" μόνο από κάποιο άτομο που θα έχει οριστεί από τη διοίκηση (το οποίο άτομο να μαζεύει τα πραγματικά ποσά ενοικίασης και όχι αυτά τα συγκεκριμένα ποσά + 100€, 200€)

Συμπληρώστε..."
        Όλες οι μεγάλες αλήθειες ξεκίνησαν ως βλασφημίες...

Σχολιασμός

an ta skalisoume ola ayta na eisai sigourh pws kapou 8a kryftoyne!!
          gia to eley8eras ethsia me parapempsan sto dhmarxeio kai meta sto kep. kai psaxnan ton kyriako pou einai se adeia!!! dhmosio for ever! phran kai ton kyriako thl sto kin tou kai eipe pws den einai armodios aytos k na mhn ton mplekoune!! telos mou eipan afou einai ethsia 2007 o dhmos aytos den ftaiei. otan allaksei h dhmarxos na vgalei kai kartes.ayth einai dhmarxos to 2007.!
          [i] bre oust pou leei kai o patsman!"

Σχολιασμός

Working...
          X