Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

oikopeda

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Ρε παιδία έλεος ο χώρος των τροχόσπιτων ποτέ δεν στρώθηκε με άσφαλτο από πέρυσι ήταν και είναι καλά πατημένο χαλίκι …

Και φίλε zermatt κανένας δεν είπε ότι ο χώρος της Subaru είναι του Πιτούλια ….

ΜΑΘΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΛΕΤΕ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ …
    ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΛΙΙΙΙ ! ! ! ! ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΜΟΥ ! ! ! !

Σχολιασμός

χαλαρωσε ρε Κωστα ... δε νομιζω να σου μιλησα με τετοιο τροπο...

Και επιτελους πες μας τι εννοει ο dimit αφου εσυ καταλαβες.. και ξερεις να διαβαζεις και να ερμηνευεις..Edited by: zermatt

Σχολιασμός

ego pistevo pos den prosekse kala kai ekane ena lathos to paidi giati POTE den strothike asfaltos ...
        kai oti to xalase o Pitoulias giati tou aniki "
        an diavazo tetia re si zermatt na mi trlelenome ????"

Σχολιασμός

o xwros anhkei ston mikro mera, eipa.

Σχολιασμός

kai to kalapathmro xaliki pou apo makria egw to eida asfsalto kai o patsman epishs twra giati einai san skata??? kala pathmeno den eipes pws htan????
            kai den eipa pws to xalase o pitoylias!! eleos
            eipa pws 8a mporouse na to eixe kanei metaksy sovarou kai asteiou.
            kai epeidh tsimphsate shmainei pws oloi ton exeteikano na to kanei.!Edited by: dimit

Σχολιασμός

what is mikro mera " ρε Dimit??"

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από dimit
                ta matia toy patsman einai kala!!. stis 28 oktwvrh peripou poy anevhkame mazi eixe o sygekrimenos xwros asfalto. thn allh fora pou anevhkame mia vdomada meta tis 17 noemvrh h asfaltos htan trimmenh..kapws etsi mporw na th pw.. profanws valane ligh asfalto kai den krathse, alla kai pali,na ginei xaliki einai dyskolo. kai egw otan to eida th teleytaia fora aporhsa alla den edwsa shmasia giati htan vrady otan eixame anevei sto xk..
                diko sou post ! ! !

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από zermatt
                  ο χωρος της subaru ανοικει στον Pit? Σοβαρα μιλας?

kai toy zermatt pou parapliroforithike ....

Σχολιασμός

mikros meras einai enas sineterismos ekmetalefsis tou dasous tis ksilias oli i ktasi apo to ano Seli prionia einai xorismeni se meridia 'Basnes' kai anikoun se katikous tou xoriou kai oxi mono ...

Σχολιασμός

thanks Κωστα, δεν ηξερα οτι ο συνεταιρισμος του Σελιου
                      λεγεται μικρος μερας... ζητω συγνωμη για τη παρανοηση ..

Σχολιασμός

o mikros meras einai mono oi lofoi apenanti apo to xk, enw pros prionia ktl ktl einai o megalos meras. an den kanw la8os anoikoun ston ka8e ena peripou sta 4 stremmata ghs..

Σχολιασμός

Working...
                        X