Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Ανατολική

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Ανατολική

Καλημέρα σε όλους!!!
    Θέλω να κατέβω την Ανατολική, αλλά δεν ξέρω σε ποιο σημείο να στρίψω, φτάνοντας στην κορυφή, για να βρεθώ στην είσοδο της πίστας...
    Αν γνωρίζει κάποιος ας μου δώσει οδηγίες ...
    ’ζωτο

Καλημέρα kello, μόλις τελειώνει το πάνω πιατάκι αντί να πάς ευθεία και δεξιά γα την περιφερειακή στρίβεις αριστερά και κατεβαίνεις προς την ανατολική πίστα.

Α.Χ.Χ.Μ.
    www.kafeneio-megalopolis.blogspot.com
    www.megalopolis.gr
    www.facebook.com/mainalon

Σχολιασμός

Ευχαριστώ alebpan! Εννοείς ότι περνάω και το πάνω σπιτάκι του αετού και μετά κατηφορίζω αριστερα? Αυτό νόμιζα και εγώ και κάποιος μου είπε ότι από κει βγάζει σε αρκετά μεγάλη off-piste διαδρομή για να φτάσεις στην είσοδο της ανατολικής... την επόμενη φορά θα τη δοκιμάσω!
      ’ζωτο

Σχολιασμός

Kello gia sou
        Alebpan gia sou,

Proxtes to idio epatha ki egw.
        Rwtisa to paidi pou htan sto epanw spitaki kai mou eipe meta thn exodo apo to lift, aristera.
        Aristera phga, alla ekei den yphrxe kati na sou dixei pou einai h pista kai meta ematha oti to sketo" aristera se paei se off pist....kai bgaineis Kardara.

To swsto en telei einai na kaneis kathws anebeneis 180 moires, na peraseis pisw apo to spitaki ......h na ketebeis aristera enan pilwna prin ftaseis epanw.

Otan katebika katw ematha pws akribws bgaineis.

Monos kai xwris na xerw, me to synefo na peftei to apefyga.
        Eipame h asfalia prvta apo ola.

Zhleya tous allous pou to ekanan, alla oute skepsi na xanaanebw me ton toso kosmo pou htan kai sta 2 lift.
        "

Σχολιασμός

Η ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΥΛΩΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΠΙΑΤΑΚΗ ΚΑΙ ΑΜΕΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ.ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΕΣ ΠΕΤΡΕΣ.ΑΝ ΘΕΣ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ ΚΟΨΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΑ ΕΛΑΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΔΡΟΜΑΚΙ ΠΑΤΗΜΕΝΟ ΕΛΑΦΡΟΣ,ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕ ΑΕΤΟ.
          καρυταινα αρκαδιασ για παντα!

Σχολιασμός

Working...
          X