Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΜΑΙΝΑΛΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2012-2013

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΔΕΝ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ. ΤΟ ΡΑΤΡΑΚ ΥΠΕΣΤΕΙ ΖΗΜΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΘΟΥΝ 10 Η 20 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΤΗΜΑ. .... ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ; ΤΙΣ. ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ , ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ.ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΣΤΟ ΜΕΛΙ . ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ,, ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ,, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΧΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ.

Σχολιασμός

• Φιλαράκι είδες τι ζημια εχει πάθει το ρατράκ ; Οταν δεις έλα πες μας αν φταίει ο χειριστής .
      Και επειδή απο οτι φαίνεται ξέρεις πολλά περσυ όταν ερχόταν ο επαγγελματίας χειριστής απο τα Καλάβρυτα γιατί έμεινε το μαχαίρι στην κορυφή;
      Να σου πω εγω γιατί , γιατί τα τελευταία χρονια τα μηχανήματα δεν έχουν συντηρηθεί ποτέ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από mainalo Εμφάνιση μηνυμάτων
        Φιλαράκι είδες τι ζημια εχει πάθει το ρατράκ ; Οταν δεις έλα πες μας αν φταίει ο χειριστής .
        Και επειδή απο οτι φαίνεται ξέρεις πολλά περσυ όταν ερχόταν ο επαγγελματίας χειριστής απο τα Καλάβρυτα γιατί έμεινε το μαχαίρι στην κορυφή;
        Να σου πω εγω γιατί , γιατί τα τελευταία χρονια τα μηχανήματα δεν έχουν συντηρηθεί ποτέ
        Πονεμένη ιστορία η συντηρηση στο Χ.Κ.Μ. Και έχει και χιόνι ρε Γ@μώτο μου.....είναι σαν να έχεις ένα αυτοκίνητο και να μην το έχεις πάει στο μάστορα 5 χρόνια...κρίμα...αν και έμενα προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου το απάτητο...:d

Σχολιασμός

• Ωραία τα είχαμε ακούσει όλα, το ακούσαμε και αυτό!!!
          Βρέθηκε τελικά ο υπεύθυνος για όλα!! Και δεν είναι άλλος από τον χειριστή του ρατράκ!!!
          Βρε παλίκαρε epika από όλα όσα έχουν γίνει, έχουν ειπωθεί και έχουν γραφτεί τις τελευταίες ημέρες , εσύ το μόνο που είχες να πεις ότι φταίει ένας χειριστής επειδή το μηχάνημα είναι εντελώς ασυντήρητο, επειδή έβγαλε μια βλάβη που την έχει βγάλει πολλές φορές, επειδή κοστίζει πιο φθηνά από κάποια άλλη επιλογή!!
          Θα είμαι όμως υπομονετικός μαζί σου και θα σου δώσω την ευκαιρία να μας παρουσιάσεις τα επιχειρήματα σου. Αν βέβαια έχεις για να στηρίξεις τα όσα λές!!!
          Και επίσης θα περιμένω να μας πεις ένα παράδειγμα καλύτερου χειριστή που να μην του βγάζει βλάβη το ασυντήρητο μηχάνημα και να κοστίζει 20 ευρώ πιο πολλά. Αν δεν μας πεις καταλαβαίνεις οτι εκτίθεσαι!
          Και τέλος αν νομίζεις ότι γνωρίζεις κάποια πράγματα , καταστάσεις και ονόματα σε παρακαλώ να τα πεις και αν μην αφήνεις υπονοούμενα .
          Τέτοιες αναφορές για να μην θεωρηθούν χαζομάρες η κακοήθειες η τσάμπα μαγκιές θα πρέπει να συνοδεύονται από συγκεκριμένα παραδείγματα - ονόματα - γεγονότα.
          Αν πάλι δεν μπορείς να να πεις τίποτα τι έχουμε ? μπήκες πέταξες την φωτοβολίδα σου και μετά θα κάνεις τον κινέζο !!!!
          Θέλω να ελπίζω ότι θα με διαψεύσεις και θα έχεις πολλά και συγκεκριμένα να μας πεΙς φίλε μου !!!

Α.Χ.Χ.Μ.
          www.kafeneio-megalopolis.blogspot.com
          www.megalopolis.gr
          www.facebook.com/mainalon

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Mariatripoli Εμφάνιση μηνυμάτων
            Η πιο γρηγορη και σίγουρη μέθοδος είναι να παίρνεις τηλέφωνο το πρωί στο κέντρο ή στον υπεύθυνο και να αποφασίζεις που θα πας και όχι να στήριζεσαι σε χθεσινές προβλέψεις του φόρουμ γιατί οι συνθήκες αλλάζουν μέχρι το πρωί ή τα δελτία ειδήσεων πέφτουν πολυ έξω
            Μαρία αυτή είναι η σημερινή πραγματικότητα αλλά δυστυχώς με φτωχά αποτελέσματα λόγω τεχνικών περιορισμών του μέσου επικοινωνίας.

Ας πάρουμε το χρονικό διάστημα 7 με 8 το πρωί που είναι το κρίσιμο χρονικό διάστημα. 60 λεπτά. Ιδανικά μπορεί να ενημερώσει ο υπεύθυνος 60 άτομα αν υποθέσουμε ότι κάθε συνομιλία κρατάει 1 λεπτό. Στην πράξη είναι πολύ λιγότεροι αλλά ας υποθέσουμε για χάρη της κουβέντας ότι προλαβαίνει 60. ’ρα οι τυχεροί Αθηναίοι θα είναι 60. Μετά είναι αργά για να φύγουν από Αθήνα.

Τι έχει πετύχει αυτό το σύστημα; Να ενημερώνονται 60 επισκέπτες εγκαίρως και ο διαχειριστής να έχει χάσει ΜΙΑ πολύτιμη ώρα το πρωί που υπάρχουν και άλλα σοβαρά θέματα. Οι 60 είναι ελάχιστοι, ο χρόνος που έχει αφιερωθεί τεράστιος και η ταλαιπωρία μεγάλη γιατί θα προσπαθείς συνέχεια να πιάσεις γραμμή.

Από την άλλη η ενημέρωση της ιστοσελίδας είναι υπόθεση 5 λεπτών και από εκεί μπορεί να ενημερωθεί ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ σε ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ. 7 το πρωί ενημερώνεται η ιστοσελίδα, 7 και 5 έχει τελειώσει, ασχολείται με άλλα πράγματα και ΟΛΟΙ είναι ευχαριστημένοι.

Το τηλέφωνο στο κέντρο ή τον υπεύθυνο είναι Ελληνική πατέντα. Δεν υπάρχει χιονοδρομικό έξω που λειτουργεί έτσι. Η πληροφόρηση γίνεται μέσω διαδικτύου και επικουρικά από τηλέφωνο για όποιον δεν έχει πρόσβαση. Αφήνω έξω τηλεοπτικά κανάλια αποκλειστικά με πληροφορίες από το χιονοδρομικό γιατί ξεφεύγουν από τις δικές μας δυνατότητες.

Σχολιασμός

• Όποιος έχει φωτογραφίες/βίντεο και θέλει να τα στείλει στο mainaloski.gr μπορεί να τα στέλνει στο gallery@mainaloski.gr

Σχεδόν όλα θα ανέβουν στο ανανεωμένο gallery που θα βγει σε λίγες ημέρες ενώ μπορεί να χρησιμεύσουν και για καλύτερη ενημέρωση των επισκεπτών της ιστοσελίδας. Τα καλύτερα (υποκειμενικά πάντα) θα βγαίνουν και στην αρχική σελίδα.
              Last edited by gordonas; 20-01-13, 17:12.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από mainalo Εμφάνιση μηνυμάτων
                Φιλαράκι είδες τι ζημια εχει πάθει το ρατράκ ; Οταν δεις έλα πες μας αν φταίει ο χειριστής .
                ΞΕΡΩ ΤΟΣΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.. ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ;ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ;.... ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ; ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ... ΕΠΕΙΔΗ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟΝ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ,, ΚΑΙ ΦΘΑΝΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ , Η ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΚΡΟΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.

Σχολιασμός

• Δηλαδή για να καταλάβω, φίλε epika θα συζητάς μόνο με τον mainalo και απαξιείς να απαντήσεις σε άλλους ¨μόνο γιατί είμαστε φιλαράκια¨ !!!
                  Ξεχνάς ότι είσαι υποχρεωμένος να δώσεις μερικές εξηγήσεις και να μας πεις επιχειρήματα για όσα ανέφερες παραπάνω η αλλιώς θα θεωρηθείς ότι κάποιοι σε έβαλαν να μπεις εδώ μέσα να πετάς φωτοβολίδες και να ρίχνεις την μπάλα στην εξέδρα.
                  Μοιράσου με μας τις γνώσεις σου και αν δεν επιθυμείς τον δημόσιο διάλογο αλλά τον ιδιωτικό , τότε κακώς μπήκες και έγραψες εδώ, να έπαιρνες τηλέφωνο τον mainalo να τα λέγατε μόνοι σας!!
                  Αλλά το να προσπαθείς να σύρεις κάποιον σε μια κουβέντα και να σου απαντάει σε ότι εσύ γουστάρεις αλλά εσύ να μην απαντάς σε τίποτα .... χαχαχαχα ρε μεγάλε ποιός είσαι ?? ο θεός!!!
                  Τι σας ταΐζουν τελικά!!!!!!

Α.Χ.Χ.Μ.
                  www.megalopolis.gr

Σχολιασμός

• Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή-Δευτέρα & Αργίες από εδώ και πέρα το Μαίναλο

Σχολιασμός

• Εγώ ανέβηκα σήμερα(έκανα λίγο στο σουφρωμένο απάτητο) και ήρθα από χτές γιατί ξέρω οτι αυτός ο καιρός ειναι αρκαδικός.... και το έχω πει εδώ και 3-4 μέρες και το έχω γράψει και εδώ στο φόρουμ(δείτε τις προηγούμενες σελίδες) όταν θα έριχνε μισό μέτρο την παρασκευή και όντως έτσι έγινε΄....

Λοιπόν αν ο επιχειρηματίας περιμένει τελευταία στιγμή να ξεχιονίσει το δρόμο ,να δει τις βλάβες που τελικά ήταν του χιονοδρομικού (εκτός του ρατράκ) και στο κάτω κάτω ακούω να λένε οτι δεν ξέρει να ανοίξει ο χειριστής του μηχανήματος τον δρόμο ,να τον καθαρίσει κ.τ.λ

’μα ήθελε ο επιχειρηματίας να βγάλει λεφτά θα είχε πάρει και δικό του εκχιονιστικό, θα είχε και δευτερο ρατρακ σε περίπτωση που γίνει κάτι....
                      άλλα δε πειράζει έχασε ενα σαββατοκύριακο που θα έβγαζε λεφτά.... Εφόσον όμως περιμένει από όλους τους άλλους αρμόδειους φορείς είτε να ανοίξουν το δρόμο είτε οτιδήποτε άλλο προκύψει ...τι το ανέλαβε τότε
                      Εκτός αν πιστεύει οτι ρίχνει κάθε μέρα τέτοιο χιόνι στο Μαίναλο ή θα το βρίσκει τόσο συχνά....
                      Εν κατακλείδι αν ήθελε κάποιος σοβαρός επιχειρηματίας να βγάλει ένα μεροκάματο δεν γινότανε αυτό το χάος επάνω που γίνεται τόσα χρόνια....
                      Ακόμα και στο δρόμο και στο parking ένας πανικός ,μια οργάνωση κάτι...?!?
                      Τέσπα εγώ γι'αυτό το λόγο ανέβηκα και πάλι καλά που έκανα σήμερα σκι ...αλλα είχε πολύ κόσμο και με όλα αυτά που γίνανε και ακούστηκαν.... και φυσικά όλα είναι εισβάρος αυτού που το ανέλαβε...
                      Δε το ξέρει ήθελα να ξερα οτι αυτή η στροφή εκεί πριν το καταφύγιο πιάνει ανεμοσούρι ?!
                      Το ρατράκ απλώς είναι ένα άτυχο πτέσμα ...δεν βλέπετε όλη την κατάσταση της προχειρότητας που επικρατεί?
                      http://www.weather-in-greece.gr/
                      http://www.weather-in-greece.gr/webcam/dionysos-live-weather-camera.html : Κάμερα Διονύσου
                      http://dionysos-penteli.meteoclub.gr/ : Μετεωρολογικός σταθμός Διονύσου

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από alebpan Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Ωραία τα είχαμε ακούσει όλα, το ακούσαμε και αυτό!!!
                        Βρέθηκε τελικά ο υπεύθυνος για όλα!! Και δεν είναι άλλος από τον χειριστή του ρατράκ!!!
                        Βρε παλίκαρε epika από όλα όσα έχουν γίνει, έχουν ειπωθεί και έχουν γραφτεί τις τελευταίες ημέρες , εσύ το μόνο που είχες να πεις ότι φταίει ένας χειριστής επειδή το μηχάνημα είναι εντελώς ασυντήρητο, επειδή έβγαλε μια βλάβη που την έχει βγάλει πολλές φορές, επειδή κοστίζει πιο φθηνά από κάποια άλλη επιλογή!!
                        Θα είμαι όμως υπομονετικός μαζί σου και θα σου δώσω την ευκαιρία να μας παρουσιάσεις τα επιχειρήματα σου. Αν βέβαια έχεις για να στηρίξεις τα όσα λές!!!
                        Και επίσης θα περιμένω να μας πεις ένα παράδειγμα καλύτερου χειριστή που να μην του βγάζει βλάβη το ασυντήρητο μηχάνημα και να κοστίζει 20 ευρώ πιο πολλά. Αν δεν μας πεις καταλαβαίνεις οτι εκτίθεσαι!
                        Και τέλος αν νομίζεις ότι γνωρίζεις κάποια πράγματα , καταστάσεις και ονόματα σε παρακαλώ να τα πεις και αν μην αφήνεις υπονοούμενα .
                        Τέτοιες αναφορές για να μην θεωρηθούν χαζομάρες η κακοήθειες η τσάμπα μαγκιές θα πρέπει να συνοδεύονται από συγκεκριμένα παραδείγματα - ονόματα - γεγονότα.
                        Αν πάλι δεν μπορείς να να πεις τίποτα τι έχουμε ? μπήκες πέταξες την φωτοβολίδα σου και μετά θα κάνεις τον κινέζο !!!!
                        Θέλω να ελπίζω ότι θα με διαψεύσεις και θα έχεις πολλά και συγκεκριμένα να μας πεΙς φίλε μου !!!
                        ΑΓΑΠΗΤΕ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΩ ΠΛΗΡΩΣ, ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΣΤΗ ΜΑΙΝΑΛΟ. ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΤΟ ΡΑΤΡΑΚ; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ; ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΙΣΤΟΡΗΣΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΙΝΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ, ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ,,, ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

Σχολιασμός

• Φίλε epika στην κουβέντα είμαι πάντα πρόθυμος και πάντα μιλάω για όλα. Οποιοσδήποτε έχει να πει κάτι νέο μας είναι χρήσιμος!!
                          Ακόμα και αν δεν μπορούμε να πούμε κάτι από εδώ μέσα υπάρχουν και άλλοι τρόποι !! Να ξέρεις και μένα με ενδιαφέρει να μαθαίνω αλήθειες!! Να ξέρω τι μου γίνεται!!
                          Και εγώ ξέρω κάποια πράγματα που ίσως να τα αγνοείς εσύ , οπότε φαντάζομαι έχουμε να πούμε πολλά!!
                          Από υπομονή άλλο τίποτα !!!

Α.Χ.Χ.Μ.
                          www.megalopolis.gr

Σχολιασμός

• Φιλε epika επειδή ξέρεις παρά πολλα θα ήθελα πολυ να μου μάθεις κάποια πράγματα για το βουνό. Χαιρομαι να βλεπω οτι υπαρχουν ατομα που γνωριζουν το βουνό και τα μηχανήματα καλύτερα απο εμενα στο Μαιναλο. Ο Δημήτρης παταγε με το συγκεκριμένο ρατράκ το 2008 μαζί με το Δημήτρη Τσαπλαρή πιστεύω να τον ξέρεις αν όχι ρωτά να μάθεις ποιος ειναι.Ισως να γνωρίζεις οτι οι σχολές που εχει βγάλει ο Δημήτρης, σε αυτο το βουνο δεν τις εχει βγάλει κανένας. Πες μου σε παρακαλω ποτε κατέβηκαν ερπυστριες απο το ρατράκ για συντήρηση;
                            Α και κάτι ακομα εγω περσυ σταμάτησα να παταω πίστες στις αρχές μαρτη που σημαίνει οτι κάποιος άλλος τις παταγε αργότερα που και άλλαξε τους ρεγουλατορους που εσφιγγαν τις ερπυστριες; Επειδη ακούστηκε οτι την μια απο τισ ερπυστριες που έσφιξα φέτος εγω την έσφιξα πολυ, μάλλον δε γνωρίζεις οτι η ερπυστρια δεν τεντωνε με τίποτα. Μήπως γνωρίζεις πόσο πρέπει να τεντωνουν οι ερπυστριες; Αν δε γνωρίζεις καλο θα ήταν να ρωτήσεις σε κάποιο άλλο χιονοδρομικό σε προκαλώ.
                            Και επειδή θέλω να πιστεύω οτι όσοι γράφουμε εδώ μέσα φοράμε παντελόνια και όχι φουστιτσες αν θέλεις να μου απαντήσεις να υπό γράψεις με το όνομα σου απο κάτω οπως εγω ή πάρε με τηλέφωνο αφού με γνωρίζεις τόσο καλα. Υπομονή γελά καλύτερα αυτός που γελα τελευταίως.

Γιώργος Πετρόπουλος

Σχολιασμός

• Ισχύει ότι μεσοβδομαδα το ΧΚ θα ειναι κλειστο?

Σχολιασμός

• Το Κέντρο θα λειτουργεί πλέον Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή - Δευτέρα και τις αργίες σύμφωνα με την ενημέρωση από την σελίδα του www.mainaloski.gr

Α.Χ.Χ.Μ.
                                www.megalopolis.gr

Σχολιασμός

Working...
                                X