Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΜΑΙΝΑΛΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από xenix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όλα τα παραπάνω αυτο-διαγράφομαι από το υπάρχον forum... γιατί το παραπάνω ποστ το λαμβάνω ως απειλή παρά ως προειδοποίηση ... έτσι μεταπηδώ σε άλλο αντίστοιχο πιο δημοκρατικό forum.. Ζήτω η σπάθα της δημοκρατίας!!!!

Για ό,τι κινήσεις που μπορούμε να κάνουμε θα ενημερώνομαι να παίρνω μέρος.

Ευχαριστώ για την μέχρι τώρα φιλοξενία.

Φιλικά,
    XeniX

I like to ride-free...Punk 'r' Us ....

ΥΓ: μια ωραία πεταλούδα....
    Καμία σχέση δεν έχει με απειλή.

Αυτό ήταν μια ανακοίνωση αποφασισμένη από κοινού με τους Admin και το Mod Group,
    ως μια απέλπιδα προσπάθεια επαναφοράς της τάξης (το ξέρω αυτό δεν είναι ούτε πολύ punk,
    ούτε πολύ rock, ’λεξ..) και της ηρεμίας στο συγκεκριμένο thread.

Φυσικά και είσαι ελεύθερος να μείνεις ή να φύγεις (προσωπικά θα σε ήθελα εδώ, έστω κι αν
    μου ανάβεις που και που φυτιλιές.. ).

Οπότε ελπίζω σε ένα rejoin στη παρέα μας, και άμεσα μια ωραία πεδιλό-κατάβαση στο Μαίναλο!

Αυτό για σένα...

Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
    Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Morpheas Εμφάνιση μηνυμάτων
      Καμία σχέση δεν έχει με απειλή.

Αυτό ήταν μια ανακοίνωση αποφασισμένη από κοινού με τους Admin και το Mod Group,
      ως μια απέλπιδα προσπάθεια επαναφοράς της τάξης (το ξέρω αυτό δεν είναι ούτε πολύ punk,
      ούτε πολύ rock, ’λεξ..) και της ηρεμίας στο συγκεκριμένο thread.

Φυσικά και είσαι ελεύθερος να μείνεις ή να φύγεις (προσωπικά θα σε ήθελα εδώ, έστω κι αν
      μου ανάβεις που και που φυτιλιές.. ).

Οπότε ελπίζω σε ένα rejoin στη παρέα μας, και άμεσα μια ωραία πεδιλό-κατάβαση στο Μαίναλο!

Αυτό για σένα...
      Σε ευχαριστώ Morρhea, χεχεχε ((το ξέρω αυτό δεν είναι ούτε πολύ punk,
      ούτε πολύ rock, ’λεξ..)) το ξέρω ότι είσαι ο τελευταίος τροχός ... No offence μαζί σου!!!

Κάτι ανάμεσα στα δικά μου και στα δικά σου!!!))

Σε παρακαλω να με διαγραψεις! χωρίς γραφειοκρατικές διαδικασίες δημοσίου χεχεχε ))

Σχολιασμός

• Έμαθα ότι οι καινούργιοι ¨έδειχναν¨ σκι επί αμοιβή χωρίς τίποτα κτλ… κτλ άκουσον άκουσον με παντελόνι τζιν ,ανήλικος έφηβος….. της ¨Ελλάδος¨ παιδιά ,έλεος, τα παιδία παίζει με την νοημοσύνη των γονέων, που πάνω στο ενθουσιασμό κάνουν χείριστη επιλογή. Ας μας δώσει κάποιος μια απάντηση σε όλα αυτά .

Σχολιασμός

• ποιοι καινουργιοι;

Σχολιασμός

• Μάλλον θα εννοεί τους νέους δασκάλους σκι και σανίδας που τωρα μαθαίνουν να στρίβουν

Σχολιασμός

• χαχαχαχαχα. πλακαπλακα ας μας ενημερωσει καποιος ποιοι κανουν μαθηματα πανω φετος γιατι περυσι μονο οι Πακι δεν διδασκαν σκι

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από xenix Εμφάνιση μηνυμάτων
                Για όλα τα παραπάνω αυτο-διαγράφομαι από το υπάρχον forum... γιατί το παραπάνω ποστ το λαμβάνω ως απειλή παρά ως προειδοποίηση ... έτσι μεταπηδώ σε άλλο αντίστοιχο πιο δημοκρατικό forum.. Ζήτω η σπάθα της δημοκρατίας!!!!

Για ό,τι κινήσεις που μπορούμε να κάνουμε θα ενημερώνομαι να παίρνω μέρος.

Ευχαριστώ για την μέχρι τώρα φιλοξενία.

Φιλικά,
                XeniX

I like to ride-free...Punk 'r' Us ....

ΥΓ: μια ωραία πεταλούδα....
                Το φορουμ ειναι δημοκρατικο και σε μια δημοκρατια υπαρχουν κανονες. Εαν συγχεεις τη δημοκρατια με την οχλοκρατια καλο ειναι να τα ξεμπερδεψεις. Δε μπορει να γραφει ο καθενας Ο,ΤΙ θελει. Υπαρχουν και καποια ορια. Αυτο σημαινει δημοκρατια αλλωστε.

Σχολιασμός

• Αν ήταν δημοκρατικό θα σου είχε και κουμπάκι που θα έλεγε διαγραφή λογαριασμού ...αλλά δεν ειχει δυστυχώς .γιατί αραγε; Μήπως και χάσουμε μέλη και πεσουν οι τιμές στα banner;;; .αυτή είναι η δημοκρατία σας .και ακομα περιμενώ για μια διαγραφή..!!!!!

Σχολιασμός

• εγώ πάντως είμαι αναρχικός.

Σχολιασμός

• Punk .... Νταξι.κοψε .
                      Εδώ σε λίγο στο βουνό θα κάνουν μαθήματα σκι και οι χιονοσκουτεραδες......
                      Α.Χ.Χ.Μ=Ανένταχτοι Χιονοδρόμοι Χιονοδρομικού Μαινάλου!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από kapten Εμφάνιση μηνυμάτων
                        εγώ πάντως είμαι αναρχικός.
                        nαι κρατήσου και εσυ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από jimthan Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Punk .... Νταξι.κοψε .
                          Εδώ σε λίγο στο βουνό θα κάνουν μαθήματα σκι και οι χιονοσκουτεραδες......

ΠΑΝΚ ασε τις παραιτήσεις για αλλη φορά ηρέμησε, πάρε απο εμενα για παραδειγμα

Τα μαθήματα στο βουνό εχουν ξεκινήσει απο ολους τους ασχετους μόνο οι πραγματικοί δάσκαλοι λείπουν....

Σχολιασμός

• Εδώ σε λίγο στο βουνό θα κάνουν μαθήματα σκι οι αναρχικοι οι καουμποιδες με τζιν & οι χιονοσκουτεραδες .......
                            Αααααα ξέχασα να σας πω και αυτοί που φοράνε μπουφάν εθνικής .....
                            Αλαργα!!
                            Α.Χ.Χ.Μ=Ανένταχτοι Χιονοδρόμοι Χιονοδρομικού Μαινάλου!

Σχολιασμός

• Τα μπουφάν της εθνικής πουλάνε περισσότερο

Σχολιασμός

• Το.βουνό έχει ξεφύγει.κάποιος υπεύθυνος δεν διαβάζει!??? O kafetzis den kanei mono mathimata....

Doliana City...oloutheeeee reeeee!!!!

Σχολιασμός

Working...
                                X