Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Νέοι και Αναβατήρες

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Νέοι και Αναβατήρες

Γεια σας!
    Διαβασα καπου οτι οι αναβατηρες επιτρεπονται για κατω των 18 μονο με ενηλικα...
    Που λετε σκεφτομαστε να παμε μια παρεα 4-5 ατομα(λυκειοπαιδα) με snow bus απο Αθηνα...
    Οι μισοι ξερουν καλα σκι και εχουv ξαναπαει πολλες φορες...Για πειτε ομως λετε να μας αφησουν να χρησιμοποιησουμε τα lifts??(εστω τα baby lifts)
    Λετε να ειναι ανεκτικοι με εμας??
    ΑΑΑ και κατι αλλο..Των τριων ιεραρχων το λαμβανουν ως αργια για τα χιονοδρομικα??(ειναι μονο εκπαιδευτικη αργια)

Ευχαριστω!!

Μην αγχώνεσαι φίλε μου... Δεν ισχύει αυτό που λες για κάτω των 18... Δε θα έχετε πρόβλημα σε κανένα λιφτ... Μήπως είδες 8 κι όχι 18?
    Των Τριών Ιεραρχών νομίζω δεν τη λαμβάνουν ως αργία... Μπορεί να κάνω και λάθος όμως... Ας με επιβεβαιώσουν.

Σχολιασμός

http://www.kalavrita-ski.gr/images/s...nismos_xkk.pdf
      Να Tjohn κατω απο τους ορους χρησης αναβατηρων γραφει στο 3 σχετικα με τους ανηλικους...

Σχολιασμός

Τι να σου πω ρε φίλε... Εγώ από τα 13-14 μου γυρνάω μόνος μου ολόκληρα χιονοδρομικά χωρίς να έχει υπάρξει το παραμικρό πρόβλημα... Και να πεις ότι μεγαλοδείχνω... Σχετικά κοντός είμαι...
        Αν είστε λυκειόπαιδα όπως λες, δε θα έχετε κανένα πρόβλημα...

Σχολιασμός

ΟΚ θενκς Tjohn!!!
          Ησυχασα...
          Σκεψου να πηγαιναμε κιαι να μας λεγανε "οχι αναβατηρες"!

Σχολιασμός

Τίποτα φίλε μου... Καλά να περάσετε!!! Κι όχι πολλές τρέλες...

Σχολιασμός

Και καλα το γραφουν αυτο, γιατι αν παθεις τπτ και πας να τους πεις τπτ, θα σ πουν οτι φταις εσυ που δεν ανεβηκες με ανηλικα... lol

Nothing is impossible...
              You are only limited by fear
              and even that, you can overcome!

Σχολιασμός

Working...
              X