Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2013-2014

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΚΑΙΜΑΚΤΣΑΛΑΝ ΧΕΙΜΩΝΑΣ 2013-2014

Let's the party begin!!
    Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
    Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης

Ελα να κάνουμε ζέσταμα .δεν αργεί η έναρξη λεμεεεεε . Και πιστεύω φέτος να δούμε το Καιμακτσαλαν που ξέραμε κάποτε
    soulto

Σχολιασμός

εχει ξεκαθαρισει το τοπιο? θα ανοιξει τελικα φετος?

Σχολιασμός

Αρχισαν να βαζουν τα πιατακια!
        Carpe diem quam minime credula postero

Σχολιασμός

σήμερα είδα πως βάλανε και τα καρεκλάκια.έχει αναλάβει κάποιος την διαχείριση του ΧΚ?γνωρίζει κάποιος ?
          .

Σχολιασμός

Ναί, μάλιστα βάλανε 40 καρεκλάκια μέχρι νακλείσει ο καιρός. Μπράβο στα παιδιά....
            Τώρα βέβαια ήμουν και λίγο βιαστικός και δεν μπορούσα να περιμενω, και άνοιξα το δικό μου λίφτ από την τσάντα μου...

Είμαστε ανυπομονοι, τι να κάνουμε!

κλίκ στις υπόλοιπες

www.xsports.gr - Δημήτρης

Σχολιασμός

Είσαι σωστότατος! Αir-Powered Lift και δεν συμμαζεύεται! Βέβαια, για το τι μέλλει γενέσθαι στο ΧΚ, δεν θα έβλαπτε και μια ανακοίνωση-ενημέρωση από τη διεύθυνση.
              Svalbard Polar Expedition

Σχολιασμός

Συμφωνώ με τον plus-matic για την ενημέρωση. Η μόνη πληροφορία που είχαμε από το SR ήταν στις 25/10/2013, η οποία μας ενημέρωνε για την ανακοίνωση του διαγωνισμού για τις 14 Νοε 2013. Από τότε.......το χάος!!!!
                Φιλικά, Δημήρης

Σχολιασμός

καμιά ενημέρωση για την λειτουργία του χκ ?

Σχολιασμός

’ντε καλό ξεκίνημα και για το καϊμάκ. Ξεκινάει αύριο τη λειτουργία του, όπως μας ενημέρωσε το SR. Από την web cam πάντως φαίνεται να έχει χιονάκι και αν δουλεύουν και τα κανόνια στο φούλ, ίσως να αξίζει καμιά βόλτα το ΣΚ.
                    Καλά γλυστρίματα σε όλους!

Σχολιασμός

Πάντως η φωτογραφία στη Σαραντόβρυση δεν δείχνει έτοιμη πίστα αφού τα χώματα είναι εμφανή. Πιθανώς η Κρέμαση να έχει επάρκεια αν την ανοίξουν.
                      Κανόνι όπως ξέρουμε από προηγούμενα έτη έχουν μόνο στο Μετερίζι. Ας ελπίσουμε το νέο έτος να λειτουργήσει κανονικά η Κρέμαση.

Σχολιασμός

ανέβηκε κανένας το διήμερο του ανοίγματος να μας πει εντυπώσεις;;; είναι καλά τουλάχιστον στο μετερίζι που ρίχνουν το τεχνητό ;;;

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από hakemk Εμφάνιση μηνυμάτων
                          ανέβηκε κανένας το διήμερο του ανοίγματος να μας πει εντυπώσεις;;; είναι καλά τουλάχιστον στο μετερίζι που ρίχνουν το τεχνητό ;;;
                          ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕΤΕΡΙΖΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΧΙΟΝΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΣ ΣΚΙΕΡ ΗΛΙΟ ΖΕΣΤΗ.....ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ (21/12)

Σχολιασμός

Χθες πρώτη ανάβαση στο "βουνό μας " ,που λέμε κι εμείς οι κάτοικοι του νομού Πέλλας .αρχικα ένα μπράβο σε όλα τα παιδιά που έστω και με λιγοστό χιόνι και στο full τα κανόνια κατάφεραν να έχουν μια αξιοπρεπέστατη πίστα Νο8 για χιονοδρομία.τωρα να απαριθμησουμε τα αρνητικά : απαράδεκτη τιμη καρτας (10,5 € ) για μια και μόνο πίστα !!!!!!!
                            Καντίνα έξω απο το σαλέ (αυστριακών προδιαγραφών !! ) και το κτίριο εσωτερικά σχεδόν παρατημένο .
                            Ενοικιασεις σκι : άνοιξε το μαγαζι στις 10:10 λες και πήγαινε για καφέ , ο κόσμος περίμενε για να νοικιάσει και οταν γνωστός πήγε να νοικιάσει μπότες του ειπε ο Υπευθυνος οτι σε καμια ωριτσα θα φέρει κι αλλα νούμερα γιατι ζήτημα να είχε καμια δεκαριά ζευγάρια,απαράδεκτος .
                            Οταν ρώτησα για εκπτωτική κάρτα για μέλη ομίλων χιονοδρομίας μου απάντησαν οτι δεν ισχύουν πλέον τέτοιες εκπτώσεις (καλό κι αυτό ) και οτι για του κατοίκους του νομού υπάρχει η ετήσια εκπτωτική στα 180 €, τι λες ρε καραμητρο ,οταν όλα τα αλλα όμορα χιονοδρομικά έχουν την κάρτα απο 80 εώς 140 € "εμείς" είμαστε ’λπεις .......
                            Συγνώμη αν σας κούρασα αλλα επειδή οι παλιοί του Καιμακ το πονάμε το βουνο δεν μπορώ πάλι την ίδια κατάντια με πέρυσι .
                            soulto

Σχολιασμός

ΣΗΜΕΡΑ 23/12 ΩΡΑ 19,18 ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΤΕΡΙΖΙ ΜΕ ΑΨΟΓΗ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩ ΚΑΝΤΙΝΑ...ΟΙ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΣΤΑ 'ΠΑΣΣΑ' ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ?...ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΚΑ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΑΡΧΑΙΩΜΕΝΟ ΛΙΦΤ?..ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΙΟΝΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΚΑΙΜΑΚ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ...ΖΗΤΩ Ο ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Π ΙΣΟΔΕΡΙ ΧΘΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ....ΑΥΡΙΟ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ 3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ..ΟΨΟΜΕΘΑ!!!!!!

Σχολιασμός

Working...
                              X