Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Τιμες καρτας χιονοδρομικων ανα την Ελλαδα

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Τιμες καρτας χιονοδρομικων ανα την Ελλαδα

Βασιλιτσα 13 ευρω
    Σελι 15 ευρω
    Φαλακρο 15 ευρω
    Καιμακτσαλαν 15 ευρω
    Πισοδερι 15 ευρω
    3-5 πηγαδια 16 ευρω
    Καρπενησι 16 ευρω
    Καλαβρυτα 25 ευρω
    Παρνασσος 30 ευρω

Ελατοχωρι 12 ευρω.

Παιδιά όπως και να έχει, να ζητάτε να σας κόβουν ΑΠΟΔΕΙΞΗ! Χθες ήμουν στο Πισοδέρι και φυσικά ο τύπος δεν έκοψε απόδειξη ούτε για την κάρτα lift ούτε για την ενοικίαση εξοπλισμού, το ίδιο και στη Βασιλίτσα λίγες μερες πριν (υποθέτω ότι το ίδιο θα συμβαίνει και σε άλλα χιονοδρομικά). Πρέπει κάποια στιγμή να αναλάβουμε και εμείς τις ευθύνες μας. Μπορεί και στα χιονοδρομικά να έχουν δυσκολέψει τα πράγματα, αλλά ακόμα περισσότερο έχουν δυσκολέψει για τους περισσότερους Ελλήνες, δε νομίζω ότι έχουμε την πολυτέλεια να επιτρέπουμε τέτοια φοροδιαφυγή όταν κόβονται μισθοί και συντάξεις...

Προσωπικά ήταν η τελευταία φορά που το άφησα να περάσει έτσι, την επόμενη φορά που θα διαπιστώσω ότι δεν κόβουν απόδειξη σε χιονοδρομικό θα κάνω καταγγελία.

Καλή χρονιά να 'χουμε και συγγνώμη αν είμαι κάπως off topic

Σχολιασμός

Μέτσοβο 10 ευρώ (Βέβαια πολύ μικρότερο χιονοδρομικό από τα υπόλοιπα). Απόδειξη κόβουν πάντα.

Σχολιασμός

vasilitsa 15 plirwsame..kathimerini htan
        .

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από nikosxts Εμφάνιση μηνυμάτων
          15 πληρωνεις την πρωτη φορα (2 κανει η καρτα)δεν πετας την καρτα και οταν ξαναπας απλα την ''ξαναφορτωνεις'' με 13

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από nikosxts Εμφάνιση μηνυμάτων
            νομιζω ότι είναι 10 τις καθημερινές και 13 τα Σ/Κ και τις αργίες ( +2 μια φορά για την κάρτα ) αλλά αυτή τη βδομάδα χρέωναν σαν εορταστική περίοδο 13....

Σχολιασμός

Working...
            X