Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Teo (Vasilitsa freak) καλή σταδιοδρομία!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Ωωωωω σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ!!! Δημήτρη εξαιρετική φωτογραφία έβγαλες, ευχαριστώ πάρα πολύ και για τη λήψη και που ήρθες, κι ας μη σε είδα δυστυχώς σχεδόν καθόλου.
    Καλό χειμώνα να χουμε :d

Σχολιασμός

παντα τετοια.σου ευχομαι το εργο σου να ειναι δημιουργικο,με αγαπη και μερακη.
      Μήπως,ο κακός μας ο καιρός,ήταν μέχρι χτες???

Σχολιασμός

Αντε συναδερφε και συνσκιερ καλη σταδιοδρομια κι απο μενα!
        Παρτε με απάνω στα βουνά τι θα με φάει ο κάμπος!!

Σχολιασμός

Τεο πολλα συγχαρητηρια γιατρε μου κ καλη σταδιοδρομια ευχομαι απο καρδιας. καλη συνεχεια
          carpe diem - αδραξε την ημερα

If I have seen further it is by standing on the shoulders of giants

Σχολιασμός

Καλή σταδιοδρομία!!!

’ντε και να βρεθούμε στην Βασιλίτσα.

Σχολιασμός

Θεοδοση καλη σταδιοδρομια σου ευχομαι. και στα δυσκολα ξερεις που θα ηρεμεις και θα αποφασιζεις, ετσι;
              <<Υγιειαν τε γαρ τοις σωμασι παρασκευαζει και οραν και ακουειν μαλλον, γηρασκειν δε ηττον>>

Σχολιασμός

Καλη σταδιοδρομια τεο και απο εμενα να εχεις.

Σχολιασμός

Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Καλό χειμώνα να χουμε! Που απότι φαίνεται πάει να ξεκινήσει το ερχόμενο ΣΚ....

Σχολιασμός

Αν και τελευταιος και καταιδρωμενος Θεοδοση σου ευχομαι με την ευκαιρια του πτυχιου σου,καλη συνεχεια.Δε θεωρω οτι η καρριερα με την κακως νοουμενη εννοια πρεπει να ειναι στοχος των γιατρων.Θα μου πεις τι λες τωρα ρε μεγαλε!Κι ομως επειδη προηγουμαι απο σενα κατα 11 χρονια.11 χρονια πριν εχω παρει το πτυχιο μου κι εγω και μεσα σ αυτα τα 11 χρονια σ αυτο το συμπερασμα κατεληξα.
                    Στοχος πρεπει να ειναι η αγαπη και το νοιαξιμο προς τον ασθενη και τιποτα αλλο.Γι αυτο θεωρω αποτυχημενους οσους ματαιοδοξα σκεφτονται την προβολη τους και τη λεγομενη καριερα τους.Σου ευχομαι λοιπον να μπορεσεις να κατορθωσεις αυτο.Την αγαπη και το νοιαξιμο προς τον ασθενη.Ειναι μεγαλη κουβεντα και φυσικα οποιος το θεωρει αυτονοητο ,να πω οτι δεν ειναι.Οπως ο καθε ανθρωπος δε μπορει να νοιαστει για εναν ξενο,και να αγαπησει εναν ξενο ετσι κι ο γιατρος δεν το μπορει συνηθως.Σου ευχομαι αν δεν μπορεσεις να το πετυχεις τουλαχιστον να εισαι ουδετερος και να μην γινεις επιθετικος προς τους ασθενεις στο ονομα φιλοδοξιων.

Στο τελος ενα πραγμα μονο μενει.Η αγαπη.

Οσο για τα ***** που εχεις να φας μπροστα σου,και που σου λεγα παλιοτερα (χαχαχαχα) θα ειναι απειρα.χαχαχαχα.Καλη αρχη και να αποφευγεις τις κακοτοπιες.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Χλεμπονιαρης Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Αν και τελευταιος και καταιδρωμενος Θεοδοση σου ευχομαι με την ευκαιρια του πτυχιου σου,καλη συνεχεια.Δε θεωρω οτι η καρριερα με την κακως νοουμενη εννοια πρεπει να ειναι στοχος των γιατρων.Θα μου πεις τι λες τωρα ρε μεγαλε!Κι ομως επειδη προηγουμαι απο σενα κατα 11 χρονια.11 χρονια πριν εχω παρει το πτυχιο μου κι εγω και μεσα σ αυτα τα 11 χρονια σ αυτο το συμπερασμα κατεληξα.
                      Στοχος πρεπει να ειναι η αγαπη και το νοιαξιμο προς τον ασθενη και τιποτα αλλο.Γι αυτο θεωρω αποτυχημενους οσους ματαιοδοξα σκεφτονται την προβολη τους και τη λεγομενη καριερα τους.Σου ευχομαι λοιπον να μπορεσεις να κατορθωσεις αυτο.Την αγαπη και το νοιαξιμο προς τον ασθενη.Ειναι μεγαλη κουβεντα και φυσικα οποιος το θεωρει αυτονοητο ,να πω οτι δεν ειναι.Οπως ο καθε ανθρωπος δε μπορει να νοιαστει για εναν ξενο,και να αγαπησει εναν ξενο ετσι κι ο γιατρος δεν το μπορει συνηθως.Σου ευχομαι αν δεν μπορεσεις να το πετυχεις τουλαχιστον να εισαι ουδετερος και να μην γινεις επιθετικος προς τους ασθενεις στο ονομα φιλοδοξιων.

Στο τελος ενα πραγμα μονο μενει.Η αγαπη.

Οσο για τα ***** που εχεις να φας μπροστα σου,και που σου λεγα παλιοτερα (χαχαχαχα) θα ειναι απειρα.χαχαχαχα.Καλη αρχη και να αποφευγεις τις κακοτοπιες.
                      Σ'ευχαριστώ Κώστα!
                      Ερχομαι κάθε Πέμπτη στο Παπαγεωργίου για το γνωστό πρόβλημα που ξέρεις, αλλά δεν δουλεύεις πλέον. Αλλιώς θα περνούσα κάθε φορά μια βόλτα να σε δω.
                      Τίθεται πλέον το ερώτημα να πάω για ειδικότητα Γερμανία ή Ελβετία;;;!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από vasilitsa freak Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Σ'ευχαριστώ Κώστα!
                        Ερχομαι κάθε Πέμπτη στο Παπαγεωργίου για το γνωστό πρόβλημα που ξέρεις, αλλά δεν δουλεύεις πλέον. Αλλιώς θα περνούσα κάθε φορά μια βόλτα να σε δω.
                        Τίθεται πλέον το ερώτημα να πάω για ειδικότητα Γερμανία ή Ελβετία;;;!
                        Τι να σου πω!Τη τυφλα μου δε ξερω κι εγω!

Σχολιασμός

Working...
                        X