Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Έρευνα: Ατομικά χαρακτηριστικά, γνωστικές λειτουργίες και κοινωνική στάστη του ατόμου

Collapse
This topic is closed.
X
Καρφιτσωμένο Θέμα
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Έρευνα: Ατομικά χαρακτηριστικά, γνωστικές λειτουργίες και κοινωνική στάστη του ατόμου

Ο σκοπός αυτής της έρευνας, είναι να διερευνήσει τα ατομικά χαρακτηριστικά, τις γνωστικές λειτουργίες και την κοινωνική στάση του ατόμου. Παρακαλείστε να απαντήσετε στις ακόλουθες ερωτήσεις οι οποίες χωρίζονται σε τρεις διαφορετικές υποενότητες.

Η ολοκλήρωση της συμπλήρωσης του ερωτηματολογίου θα διαρκέσει περίπου εικοσιπέντε (25) λεπτά.
    Οι απαντήσεις σας δεν θα ταυτοποιηθούν με το πρόσωπό σας σε καμιά περίπτωση και θα είναι πλήρως εμπιστευτικές.

Δεν υπάρχει καμία αρνητική συνέπεια που θα μπορούσε να προκληθεί από την συμμετοχή σε αυτή την έρευνα. Εν τούτης, οι συμμετέχοντες μπορούν να αποκτήσουν μεγαλύτερη επίγνωση των προσωπικών τους συναισθημάτων και πεποιθήσεων, απαντώντας στις παρακάτω ερωτήσεις.

Η βοήθειά σας με το να απαντήσετε το παρακάτω ερωτηματολόγιο για την έρευνα αυτή, είναι πολύ σημαντική για εμένα.

Η έρευνα αυτή πραγματοποιείται σε συνεργασία με έναν ακόμη ερευνητή, στα πλαίσια ενός γενικότερου
    ψυχολογικού-διερευνητικού ενδιαφέροντος.

Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας,

Για οποιαδήποτε άλλη απορία έχετε, μπορείτε να με βρείτε στο e-mail: t.tzortzinis@gmail.com

Σημείωση: Εάν δεν σας υποβάλει τη φόρμα, ελέγξτε εάν έχετε συμπληρώσει όλα τα πεδία.
    Σε περίπτωση που κάποιο δεν έχει συμπληρωθεί, επισημένεται με ένα κόκκινο πλαίσιο.

Το ερωτηματολόγιο: https://docs.google.com/forms/d/11kC..._nyB0/viewform
    Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
    Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης
Working...
X