Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Αγορά εξοπλισμού - απορίες

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

γεια χαρα αν σε ενδιαφερει εχω ενα RIDE AGENDA 1,59 5αρη flex σε πολυ καλη κατασταση του 11 για που λημα για να παω σε πιο μικρο ...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από detox Εμφάνιση μηνυμάτων
      Τιμες πολυ καλες!Βαλε και κανα link απο τα μαγαζια! Οσο για τα σανιδια και τα δυο καλα φαινονται.. Με το k2 να εχει αρκετες διακρισεις. Tο salomon ειναι ποιο μαλακο,καλυτερο σε slalom, δεν ειναι τοσο catch free (θα βρισκουν περισσοτερο τα μαχαιρια σε περιστροφες στο χιονι) οσο το k2 και απ οτι λεει στο review δεν ειναι και τοσο καλο στο jibbing. Για μενα το κυριο πλεονεκτημα του salomon ειναι οτι ειναι ποιο μαλακο, αλλιως το k2 ειναι best buy αφου κανει τα παντα αν οχι τελεια αρκετα καλα!
      Detox σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου ειλικρινα..... Δεν ειναι site δυστυχως.. Ενας φιλος μενει γερμανια και εχει ενα Stockαδικο τεραστιων διαστασεων κοντα στο σπιτι του.. Την Τεταρτη θα παει και σε ενα αλλο ακομα μεγαλυτερο μου ειπε για να κανει μια ερευνα κι εκει... οποτε θα σας πω αν εχει κατι καλυτερο... Μεχρι στιγμης προς Raygun κλεινω...
      Αρχική Δημοσίευση από Stelioskrete Εμφάνιση μηνυμάτων
      γεια χαρα αν σε ενδιαφερει εχω ενα RIDE AGENDA 1,59 5αρη flex σε πολυ καλη κατασταση του 11 για που λημα για να παω σε πιο μικρο ...
      Στελιο σου εχω στειλει πμ..

Σχολιασμός

Τελικά το setup ολοκληρώθηκε παίδες.....
        -Κ2 Raygun 159
        -Union Contact matte stone
        -Deeluxe ID
        snow.jpg

Σχολιασμός

Ωραιο το setακι!!!
          Με το καλο οι ηλιολουστες μερες με πουδρα!
          detox

Σχολιασμός

Νομιζω το Raygun αυτο ειναι του 11?

Σχολιασμός

Working...
            X