Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Service Snowboard Athens Petralwna

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Service Snowboard Athens Petralwna

Καλημέρα σε όλους εδώ και πολύ καιρό με διακατέχει το μεράκι όχι μονο να κάνω το αγαπημένο μου άθλημα αλλα και να δημιουργώ τις προυποθέσεις ωστε η σανίδα μου και των φίλων μου να έχουν άψογη συμπεριφορά στο βουνό!!Κοινώς ασχολούμαι με service και waxing snowboard!Από τα αποτελέσματα δουλειάς μου έχουν μείνει όλοι ικανοποιημένοι έτσι είπα και γώ να κάνω το hobby μου πιο επαγγελματικό! Όχι κυρίως για τα φράγκα όσο για την ενασχόληση!Όποιος γουσταρει service and waxing η τιμή είναι 12ευρα και η παράδοση σανίδας γίνεται αυθημερόν! Αυτο που θέλω να τονίσω είναι η χρήση υλικών canles black and white swix,wax swix universal racing and iron wax toko..!

Η πρωτη δουλεια εγινε..mike ελπιζω να εμεινες ευχαριστημενος..!!

Σχολιασμός

Πολύ σωστός ο Γιώργος. Επαγγελματική δουλειά για πολύ λιγότερα απ'όσα ζητάνε οι "επαγγελματίες". Τελευταία φορά που η σανίδα μου είχε τέτοια αίσθηση ήταν όταν βγήκε από το εργοστάσιο... Εκτός της ποιοτικής δουλειάς, αψήφησε κλειστή Μεσογείων για να μου τη φέρει! Τσίμπησα και μερικά tips για tuning και συντήρηση. 10/10.

Σχολιασμός

Να σαι καλα φιλε μου alexpal αλλωστε αν εχεις ορεξη και μερακι για κατι δεν γινεται να μην το τελειοποιεις..η επομενη δουλεια μου θα εχει φωτογραφικο υλικο και αποτελεσματα για τους απιστους..χεχε

Σχολιασμός

Συγχαρητήρια nitrosnb, εύχομαι να πάει όσο το δυνατόν καλύτερα το νέο σου ξεκίνημα!!
          Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
          Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης

Σχολιασμός

η αλήθεια ειναι οτι έψαχνα καταστήματα για να φτιάξω το σανίδι και παντού έπαιρνα αρνητική είκονα, είτε γιατί θα το έκανε καποιος ΄ασχετος που βλέπει βίντεο στο youtube για το << how to.. >> είτε θα κανε προχειροδουλεία να σου αρπάξει τα φράγκα.
            πολλα πολλα ευχαριστω στο nitrosnb για την επαγγελματικη δουλεία που έκανε στο σανιδι μου. με λιγοτερα χρημάτα προσεγμένη, σωστη, εμπειρικη δουλειά κατ οίκον απο κάποιον που το γουστάρει!!

υ.γ. ¨: σορρυ γιωργο αλλα ετρεχα δουλειες τελευταία!
            :weather_14::weather_14:

Σχολιασμός

Thanks Morpheas για τη φαση γινεται ολο αυτο και γιατι ειναι που ειναι δυσκολο να χειριζεσαι τα οικονομικα σου για να ανεβεις μια φορα στο βουνο ε να τα σκας και βαρβατα για service παει πολυ...ελπιζω να παει καλα και να υπαρξει ανταποκριση..

Σχολιασμός

Ωραιος ρε mike αντε να πεσουν τα πρωτα χιονακια να τσουλησουμε λιγο....

Σχολιασμός

φιλε μου μηπως μπορεις να μου στειλεις καποιο τηλ να μιλησουμε για service????thanks

Σχολιασμός

ναι το τηλεφωνο το εστειλα pm!!

Σχολιασμός

Σανιδοεργασια και χαρα:

IMGP0424.jpg
                      before after
                      IMG_3721.jpggone.jpg
                      before after
                      IMG_3718.jpgIMGP0408.jpg

Σχολιασμός

λιγες ακομα:
                        before after
                        IMG_3714.jpgIMGP0413.jpg
                        το burtonaki δεν ειχε τοσο ουσιαστικα προβληματα..
                        IMGP0422.jpg
                        και τελος γενικη αποψη:
                        IMGP0423.jpgIMGP0419.jpg

Σχολιασμός

Πολύ καλή δουλειά και στα 2 σανίδια και πολύ εξυπηρετικός!
                          ’ντε να ρίξει και κανα χιονάκι να τα πούμε και στο βουνό!
                          Στο επόμενο σέρβις θα σου φέρω και 3ο σανίδι, δουλειά-πρόκληση, κοντραρίζεται με το forum, ετοιμάσου!
                          Χαχα
                          Thanks και πάλι!

Σχολιασμός

Να σαι καλα Παρη ραντεβου στο βουνο! αναμενω για το σανιδι..

Σχολιασμός

Πηρα το σανιδι μου χτες.Πολυ καλη δουλεια.Δεν καθυστερησες καθολου και
                              ησουνα πραγματικα πολυ εξυπηρετικος.Η αληθεια ειναι οτι η μονη καθυστερηση ητανε απο
                              την πλευρα μου να την παραλλαβω .Δουλεια με μερακι οπως περιμενα αλλωστε απο εναν
                              σωστο χομπιστα.Ετσι ειναι αυτα τα πραγματα.οταν αγαπαμε κατι κανουμε πολυ
                              αξιολογα πραγματα.Και φυσικα και στο επομενο service θα σε προτιμησω γιατι
                              θελω να στηριζω τετοια παιδια που αγαπανε το αθλημα παρα μεγαλες επιχειρησεις
                              που κοιτανε μονο να ξεμπερδεψουνε στα μπαμ και να σε γδαρουνε με δουλειες
                              μαλιστα πολλες φορες πολυ κατωτερες και αρπα-κολλα.
                              Σε ευχαριστω και παλι George!!!

Σχολιασμός

Working...
                              X