Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ forum,four square,special blend...........

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ forum,four square,special blend...........

http://business.transworld.net/11353...f-the-program/
    Beati Paoli.........

Μεγιστη ξενερα...Ειδικα για foursquare,special blend που ειχαν πολυ ομορφα,ποιοτικα και σχετικα φτηνα ρουχα..Μας βλεπω να κυνηγαμε τις προσφορες με την καραμπινα τα καλοκαιρια..

Σχολιασμός

αυτα να τα βλεπουν οι ταγμενοι,ο τυπος τα κατεστρεψε ολα γιατι την τσεπουλα του κοιταζει μονο.δεν την γουσταρα που δεν την γουσταρα αυτη την εταιρια,τωρα...ουτε αυτοκολλητο θα αγοραζα απο αυτους!

Σχολιασμός

Συμμαζεύει το μαγαζί...

Σχολιασμός

Μάλλον θέλει να σπρώξει τους καταναλωτές προς τα ρούχα της burton,τα οποία παρεπιπτόντως είναι άθλια για τα ευρωπαϊκά δεδομένα(σε θέμα σχεδίων και χρωμάτων,όχι σε ποιότητα)..Δεν μπορώ να φανταστώ άλλο λόγο,αφού οι special blend και foursquare,πουλούσαν σαν τρελές παγκοσμίως...Εκτός αν υπάρχουν άλλα εμπορικά δεδομένα,τα οποία δεν μπορούμε να γνωρίζουμε....
          Last edited by snowspir; 31-10-12, 17:26.
          Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από johny Εμφάνιση μηνυμάτων
            αυτα να τα βλεπουν οι ταγμενοι,ο τυπος τα κατεστρεψε ολα γιατι την τσεπουλα του κοιταζει μονο.δεν την γουσταρα που δεν την γουσταρα αυτη την εταιρια,τωρα...ουτε αυτοκολλητο θα αγοραζα απο αυτους!
            σιγα ρε Τζονυ,αν δηλαδη ησουν εσυ στην θεση του τι θα εκανες; υπαρχει καποιο ''μεγαλο ονομα'' που να μην κανει τετοιου ειδους κινησεις; ουτε εμενα μου αρεσει αυτο αλλα τα παιχνιδια που παιζουν πισω απο την πλατη μας δεν θα τα μαθουμε ποτε!

Αρχική Δημοσίευση από snowspir Εμφάνιση μηνυμάτων
            Μάλλον θέλει να σπρώξει τους καταναλωτές προς τα ρούχα της burton,τα οποία παρεπιπτόντως είναι άθλια για τα ευρωπαϊκά δεδομένα..Δεν μπορώ να φανταστώ άλλο λόγο,αφού οι special blend και foursquare,πουλούσαν σαν τρελές παγκοσμίως...Εκτός αν υπάρχουν άλλα εμπορικά δεδομένα,τα οποία δεν μπορούμε να γνωρίζουμε....
            Σπυρο
            α)ειμαι burtonακιας,μου αρεσει πολυ σαν εταιρια,το ξερετε ολοι σας. εχω αγορασει ρουχα τις burton και ακριβα και φθηνα. δεν εχει κανει τιποτα κιχ!
            β)τα ρουχα της burton ειναι αθλια για τα ευρωπαϊκα δεδομενα...για τα δεδομενα της αμερικης ειναι καλα δηλαδη; ή μηπως αλλη ποιοτητα ''δινει'' στην αμερικη και αλλη στην ευρωπη; ε λοιπον,εχω αγορασει και απο αμερικη και απο ευρωπη,την ιδια ποιοτητα βρηκα!
            γ)οι special blend και foursquare πουλουσαν σαν τρελες παγκοσμιως...φανταζομαι τι πουλαει η burton! εχεις τιποτα τιμολογια που να δειχνει οτι πουλαγανε σαν τρελες;

απλα εισαστε και οι δυο τοσο αντιburtonακιδες! δεν ειναι καθολου κακο αυτο,ο καθενας ακολουθει τα γουστα του,δεν ειναι ομως ωραιο να ριχνετε ετσι μια εταιρια σαν την burton!

και ταγμενος ειμαι μονο με τον εαυτο μου,μονο εγω θα κοιταξω την κwλαρα μου αν κατι δεν παει καλα,κανενας αλλος!

και τελος για να γελασουμε και λιγο,Τζονυ,ο Σπυρος πηρε (δεν πηρε ακριβως,του εκαναν δωρο) μποτες...απο ποια εταιρια λες;;;
            μαμ...κακα...SNOWBOARD και νανι!

http://instagram.com/liapos

Σχολιασμός

Ρε Γιώργο,ξέχασα να σημιώσω οτί όταν λέω "άθλια για τα ευρωπαϊκά δεδομένα",εννοούσα σε θέμα χρωμάτων και σχεδίων,όχι σε ποιότητα..Η ποιότητα της burton είναι γνωστή για τις υψηλές προδιαγραφές της,ειδικά για τα ΑΚ(τα οποία βέβαια είναι απλά απλησίαστα για εμένα)...Αλλά στην απλή σειρά της...τα χρώματα και τα σχέδια της,υστερούν κατά πολύ από τις παραπάνω εταιρίες που προαναφέραμε.Πολύ πιτσιλοτά και παρδαλέ,φουλ αμερικανιά(τα περισσότερα)..Επαναλαμβάνω,δεν αναφέρομαι στην ποιότητα κατασκευής,αλλά μόνο στο "οικαστικό" μέρος..
              Αντι-burtonάκιας σε καμμία περίπτωση δεν είμαι,στο θέμα μποτών ας πούμε,δεν τις αλλάζω τις ruler αλλά επίσης δεν είμαι και της φιλοσοφίας,"burton νά'ναι κι'ότι νά'ναι"..Κοινός δεν έχω πόρωση με μία εταιρία,είτε πρόκειται για σανίδι,είτε για δέστρες,είτε για ρούχο..Ότι μου "κάνει" και ότι μπορώ.
              Last edited by snowspir; 31-10-12, 17:25.
              Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από johny Εμφάνιση μηνυμάτων

βρε ουτε αυτοκολλητο λεμε!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από clouseau Εμφάνιση μηνυμάτων

βρε ουτε αυτοκολλητο λεμε!
                  Χαχαχαχαχαχαχα.....Δώσε Κώστααααααααααα!!!!!
                  Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Η ποιότητα της Burton είναι γνωστό πως είναι επιεικός... αρκετά καλή! Κι επειδή είναι κορυφαία είναι και λίγο τσιμπιμένη η τιμή οποιουδήποτε προϊόντος φέρει το σήμα της εταιρείας. Από'κει και πέρα, μπορείς αν θέλεις να χτυπήσεις καλές τιμές, να αγοράσεις κομμάτια της προηγούμενης σεζόν! Σχετικά δε με τα χρώματα, πέρα από παρδαλά βγάζει τα περισσότερα και σε νορμάλ...!

Μαζί με Burton, κορυφαίες θυγατρικές της είναι και η ANON, RED. Και η μάσκα που έχω και το κράνος είναι τρομερά!

Αν δεν έχεις χρήματα να διαθέσεις... πας intersport κι αγοράζεις Firefly που έχει καλή ποιότητα και τρομερό value for money!

Σχολιασμός

Ρε Γιώργο,ξέχασα να σημιώσω οτί όταν λέω "άθλια για τα ευρωπαϊκά δεδομένα",εννοούσα σε θέμα χρωμάτων και σχεδίων.
                      μου επιτρεπεις να σε διορθωσω εδω; γιατι μιλας για το γουστο σου! κατι που εσυ βρισκεις αθλιο καποιοι αλλοι το βρισκουν ωραιο και το αγοραζουν! στο θεμα γουστο λοιπον δεν μπορει να πει κανεις τιποτα!

δεν είμαι και της φιλοσοφίας,"burton νά'ναι κι'ότι νά'ναι"..Κοινός δεν έχω πόρωση με μία εταιρία,είτε πρόκειται για σανίδι,είτε για δέστρες,είτε για ρούχο..Ότι μου "κάνει" και ότι μπορώ.
                      αυτης της φιλοσοφιας ειμαι κι εγω,απλα δεν γινεται μια εταιρια να ειναι πολυ καλη σε ολα! δεστρες πχ εχω flux και μποτες forum! αυτα ταιριαζαν στις ''απαιτησεις'' μου αυτα αγορασα!

στην τελικη ρε παιδια και η burton η ιδια να κλεισει δεν με απασχολει! εδω κλεινουν μαγαζια διπλα μας και σε λιγο κι εμεις οι ιδιοι,τα του χιονιου πιστευω οτι ερχονται σε δευτερη και τριτη μοιρα! αυτοι με τον ενα τροπο ή τον αλλο θα καταφερουν να επιζησουν,εμεις;
                      θα μας μεινουν τα αυτοκολλητα στο τελος,γι αυτο σηκωθειτε απο καρεκλες πολυθρονες και κρεβατια και παραγγειλετε οσο ειναι καιρος ακομα!
                      μαμ...κακα...SNOWBOARD και νανι!

http://instagram.com/liapos

Σχολιασμός

Καλημέρα, παιδιά!
                        Αυτοκόλλητα Burton πουλάω, αν θέλει κανείς μου λέει.
                        The map is full of places that only mean anything to me because of snowboarding...
                        http://www.hiddencellar.eu

Σχολιασμός

Working...
                        X