Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Θα πιούμε κανα ποτό ρε?

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αποφασίστε μέχρι Τετάρτη μεσημεράκι και πείτε...να ξέρουμε όμως...
    Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Αφού αφενός δεν βλέπω αντιδράσεις, αφετέρου ο πρόεδρας (Kaza) συναινεί, ναι ας το πούμε για αύριο γύρω στις 21:00.

@Liapos: Γιώργο, αν δε δείς mean frequency να είναι 6sec και πάνω, μην πολυψηθείς για ΣΚ. Εκτός ίσως για Βάρκιζα, παιδική χαρά. Θα μιλήσουμε.
      The map is full of places that only mean anything to me because of snowboarding...
      http://www.hiddencellar.eu

Σχολιασμός

Οκ,το πάμε για Πέμπτη στα Νησάκια....
        Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από royale Εμφάνιση μηνυμάτων
          Αφού αφενός δεν βλέπω αντιδράσεις, αφετέρου ο πρόεδρας (Kaza) συναινεί, ναι ας το πούμε για αύριο γύρω στις 21:00.

@Liapos: Γιώργο, αν δε δείς mean frequency να είναι 6sec και πάνω, μην πολυψηθείς για ΣΚ. Εκτός ίσως για Βάρκιζα, παιδική χαρά. Θα μιλήσουμε.
          Νικο ποσα σανιδια χωραειντο αμαξι σου?

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από royale Εμφάνιση μηνυμάτων
            μην περιμενεις το τελειο καθε φορα ρε συ! τσουλαμε με οτι μας ερχεται!

καλα να περασετε παιδες, εχω βραδια αγορας!
            μαμ...κακα...SNOWBOARD και νανι!

http://instagram.com/liapos

Σχολιασμός

’στα αυτά και κατέβα Γεώργιε!!!!....Λοιπόν,έκλεισε για απόψε,θα τα πούμε στα "Νησάκια" μετά τις 21:00....
              Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Για να μην ψαχνόμαστε,όποιος πάει πρώτος,κάθεται στο πατάρι.....
                Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από snowspir Εμφάνιση μηνυμάτων
                  ’στα αυτά και κατέβα Γεώργιε!!!!....Λοιπόν,έκλεισε για απόψε,θα τα πούμε στα "Νησάκια" μετά τις 21:00....
                  Σπύρο μου θα τελειώσω κατα τις 22:00-22:30! Λες να μην θέλω να έρθω;
                  μαμ...κακα...SNOWBOARD και νανι!

http://instagram.com/liapos

Σχολιασμός

καλά να περάσετε, δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί άρχισα την προπόνηση σε 2 πολύ μικρούς σκιέρ!!!

Σχολιασμός

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από KAPTEN Εμφάνιση μηνυμάτων
                        καλά να περάσετε, δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί άρχισα την προπόνηση σε 2 πολύ μικρούς σκιέρ!!!

Αυτά που ήξερες να τα ξεχάσεις...Ευκαιρία είναι να ευθυγραμμιστείς και εσύ με το απόλυτο σπορ..Δεν θα τα μαγαρίσεις τα παιδιά,δεν φταίνε σε τίποτα να πάρουν τον λάθος δρόμο...Σε λίγο θα μας πεις οτί θα τα γράψεις και σε καμμιά κλαδική!!!
                        Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από liapos7 Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Σπύρο μου θα τελειώσω κατα τις 22:00-22:30! Λες να μην θέλω να έρθω;

Γιώργη,όπως νομίζεις ρε...Αν βλέπεις οτί προλαβαίνεις πάντως,σε 20 λεπτάκια θα είσαι κάτω..Εμείς θα σε περιμένουμε!!
                          Beati Paoli.........

Σχολιασμός

’ντε....και του χρόνου περισσότεροι!!!!!
                            Beati Paoli.........

Σχολιασμός

Working...
                            X