Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Νεαρός σκοτώθηκε στο χκ μετσόβου

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Νεαρός σκοτώθηκε στο χκ μετσόβου

Αν είναι αλήθεια πραγματικά είναι πολύ τραγικό και εύχομαι συλληπητήρια στην οικογένεια του άτυχου παιδιού...
    http://www.thebest.gr/news/index/viewStory/51763
    Edited by: Καπο
    -ΑΖΟΡΙΚΕ?ΕΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.. ΞΥΠΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
    -ΑΣΕ ΜΕ ΡΕ ΜΑΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΦΕΤΟΣ

Τωρα το λεει και στον αlpha..!
    ΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ..ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΦΩΤΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΚΟΡΥΦΕΣ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ..!!

Σχολιασμός

Το είδα και εγώ τωρα..Κρίμα πολύ κρίμα...Και είναι ο δεύτερος αυτήν την σεζόν...
      -ΑΖΟΡΙΚΕ?ΕΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.. ΞΥΠΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
      -ΑΣΕ ΜΕ ΡΕ ΜΑΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΦΕΤΟΣ

Σχολιασμός

Δυστυχώς είναι αλήθεια.Κρίμα.Είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει φέτος.Δύο νέοι ανθρωποι να χαθούν άδικα σε χιονοδρομικά.Κρίμα.

Σχολιασμός

συλληπητηρια στην οικογενεια.πραγματικα εχει ξεφυγει το θεμα με την ασφαλεια.για να δω θελω την θεση των σκιερ γιατι μονο απο την δυναμη των χιονοδρομων ισως αλλαξει κατι.δεν εχω τιποτα αλλο να πω
          Μήπως,ο κακός μας ο καιρός,ήταν μέχρι χτες???

Σχολιασμός

για να πέσεις σε δέντρο και να σκοτωθείς παει να πει ότι τρέχεις ενώ δεν έχεις τον απόλυτο έλεγχο της ταχύτητας...θέλει προσοχή ρε παιδιά..είναι σα να καβαλάς μηχανή και να πέσεις..όσα στρώματα και να έχουν ο κινδυνος πάντα υπάρχει...Οποσδήποτε τουλαχιστον κράνος...το χόμπυ μας κάνουμε ρε γ * * * ώτο..για το παιδί τι να πώ...συλληπητηρια στην οικογενιά του και ο θεός να τους δίνει δύναμη...και να μην χρειαστεί στο μέλλον ν ακούμε τέτοια νέα..[i]"
            Αίνος...Ενα χιονοβούνι για λίγους..

Σχολιασμός

Συλληπητήρια στην οικογενεια του ,κριμα νεοι ανθρωποι να χανονται ετσι αδικα .....

Σχολιασμός

οχι ρε γ * * * ωτο ο 2ος σε αυτη τη σεζον κριμα τι να πω οτι και να πουμε ειναι παρα πολυ λιγο ελαφρυ να ναι το χωμα καλο παραδεισο φιλαρακο..[i]."
                www.ski-aiva.gr

Σχολιασμός

Συλληπητηρια... Κριμα να χαθει αλλος ενας χιονοδρομος μεσα σε αυτη τη σεζον.

Σχολιασμός

τι γινεται ρε γαμ.....ο

[i]παλι το ιδιο γεγονος...

αν ειναι δυνατον...

δεν εχω λογια...

καλο παραδεισο να εχει"
                    live to ride another day.....

Σχολιασμός

πόσο λυπηρός είναι πια αυτός ο χειμώνας?? μέχρι τώρα δεν είχαμε χιόνια και τώρα που ήρθαν και χαρήκαμε όλοι, διαβάζουμε κάτι τόσο πολύ δυσάρεστο...τα συλλυπητήρια μου στην οικογένεια του παιδιού..ας μην ξαναδιαβάσουμε κάτι παρομοιο ποτέ..

Σχολιασμός

[i] κρίμα..."
                        www.xsports.gr - Δημήτρης

Σχολιασμός

Και κάτι άλλο..δεν μπορώ να το χωνέψω...πόσες πιθανότητες υπάρχουν στην Ελλάδα να σκοτωθεί κάποιος από σκι...?? όσα χιλιόμετρα πιστών έχουν όλες οι πίστες στην Ελλάδα έχει και ένα μικρό Χ.Κ στις Αλπεις...μπορώ να δεχτώ να σε πλακώσει χιονοστοιβάδα..αλλά δυο φορές δέντρο...σα να τύχει το τζόκερ δυο φορές στον ίδιο....ήμουν στα Καλάβρυτα όταν χάθηκε ο ίκαρος που έπαθε βέρτικο με την ομίχλη... αλλά δυο φορές δέντρο.... τι να πω...[i]"
                          Αίνος...Ενα χιονοβούνι για λίγους..

Σχολιασμός

οταν έχουμε 0% ασφάλεια (δέντρα δίπλα στην πίστα, κανέναν πιστέρ, σπάνια σωστά ιατρία-φορεία και σχέδια διάσωσης,) και 0% παιδεία (τρέχουμε με τα σκί, πίνουμε την ώρα του σκί, δέν φοράμε κράνος γιατί τα κράνη είναι για τους φλώρους και χαλάνε το μαλί) τότε θα δούμε και άλλα....

Σχολιασμός

Ε οχι παλι ρε παιδια..Τοσο κριμα..Συλλυπητηρια και κουραγιο στην οικογενεια του..Τι αλλο να πει κανεις..
                              Γιαννης,Γιαννενα και τα μυαλα στα...χιονια!

Σχολιασμός

Working...
                              X