Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

κουκου!!!!! να μαι παλι!! και έχω απορία!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αρχική Δημοσίευση από itsabigworld
    Αρχική Δημοσίευση από o_pek
    To scorpion tis Pirelli teriazei
    το ειχα βαλει και στο βρεγμενο δεν παταγε πουθενα το αμαξι.
    Μετά την παρατήρηση αυτή, ήρθα σε επαφή με φίλο που τα "ειχε" βάλει σε CRV Mk2 και τα άλλαξε για τον ίδιο λόγο που αναφαίρει ο Paniain. Δυστυχώς καλά μόνο στο mud και στεγνό."
    !!! Mind the Beginners & Children !!! The pain is enormous !!! O Καλός σας ο Καιρός

Σχολιασμός

einai kalo pou anaferete se ti aftokinito thokimastike to lastixo opos kai
      oi synthikes . allios aplh h anafora mas then einai arketi etsi. Tha htan
      san na sygkrinoume kythonia me portokalia.

Thiaforetika aftokinita me ta ithia lastixa kai thiaforetikes synthikes me
      thiaforetikous othigous then einai na vgazeis efkola symperasma.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από snowgrooomer
        einai kalo pou anaferete se ti aftokinito thokimastike to lastixo opos kai
        oi synthikes . allios aplh h anafora mas then einai arketi etsi. Tha htan
        san na sygkrinoume kythonia me portokalia.

Thiaforetika aftokinita me ta ithia lastixa kai thiaforetikes synthikes me
        thiaforetikous othigous then einai na vgazeis efkola symperasma.
        Έτσι, Έτσι... "
        www.off-road.gr
        www.zookaction.gr

Σχολιασμός

KELLY!!! Μιας και εχω και γω honda (civic) θελω να σου προτεινω το εξης.τα χριστουγεννα αλλαξα τα λαστιχα και εβαλα uniroyal.εχω να πω πως ειναι πολυ σταθερα και σε βροχι και σε χιονι.π.χ ετρεχα στην εθνικη (αθηνα-θεσ.) με 120 και με πολλη βροχη και δεν γλυστραγε καθολου.και τιμη 470 ευρω.τωρα βεβαια και τα micellin ειναι πολυ καλα.θα βρω τ μοντελο και θα σου πω
          as long as we have memories,yesterday remains

Σχολιασμός

kamia sxesh autokinhton kai katastaseon

Σχολιασμός

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥ HONDA CR-V (mod 2006) ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ. ΦΟΡΑΕΙ ΤΑ BF GOODRICH Traction T/A spec (M+S),ΣΕ ΔΙΑΣΤΑΣΗ 215/65-16, ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΨΕΙΣ Ή ΕΣΤΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ; ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΚΥΡΙΩΣ ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ.

Σχολιασμός

Πολύ καλός συνδιασμός. Κράτα το και μετά βλέπεις αφού το φας. Μην πετάτε τα λεφτά σας.
                !!! Mind the Beginners & Children !!! The pain is enormous !!! O Καλός σας ο Καιρός

Σχολιασμός

Έτσι πρέπει. Ο καθένας το χρησιμοποιεί εκεί που θέλει και πρέπει να το έχει προετοιμασμένο για εκεί που το πάει. A/T μόνο για άσφαλτο δεν λένε, πλάκα πλάκα έχουν γίνει μόδα τελευταία, φαντάσου να έβλεπαν εμένα να τα χρησιμοποιώ τί θα μου έλεγαν. Το λάστιχο είναι σαν το παπούτσι, φοράμε το κατάληλο για εκεί που το θέλουμε.
                  www.off-road.gr
                  www.zookaction.gr

Σχολιασμός

Working...
                  X