Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ARB Air lockers

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ARB Air lockers

τι ειναι αυτο ?
    (μπορει να το ξερω με αλλη ορολογια για αυτο ρωταω)
    Protect me from what i want...!!!

ειναι το μπλοκε μπλοκε που δουλευει με αερα.Σωστος...????

Σχολιασμός

swsta
      ποδόσφαιρο: 22 παληκάρια κυνηγάνε ένα τόπι, με το iq τους να αναγράφεται στην πλάτη...

Σχολιασμός

Είναι διαφορικό ολικής εμπλοκής. Δουλεύει με ένα κομπρεσεράκι το οποίο τροφοδοτεί με αέρα το διαφορικό που θα γίνει η εμπλοκή ωστε να μετακινηθεί το locking gear ωστε οι τροχοί να γυρίζουν με τη ίδια ταχύτητα.

[i]

Δεν είναι για εύκολες καταστάσεις αλλά για περιπτώσεις οπου όταν κρεμάσει ο ένας τροχός ο άλλος να μπορεί να γυρνάει με την ίδια ταχύτητα με τον άλλο. Επίσης μπορεί να χρησιμεύση σε πολύ λάσπη σε ανηφορικό κομμάτι. Οποιαδήποτε χρήση του χωρίς λόγο θα προκαλέσει στα σίγουρα ζημιά στα διαφορικά. Υπάρχει η επιλογή να μπεί μπροστά, πίσω ή και στα δύο διαφορικά."
        www.off-road.gr
        www.zookaction.gr

Σχολιασμός

εμενα μπαινει μονο μπροστα.πισω εχει αρκετο ποσοστο μπλοκε.δεν το βλεπω και απαρετητο σε εμενα.μονο και μονο με τα αργα που εχω και λιγο το μπλοκε πισω...μια χαρα ειμαι.αλλωστε αυτο το μπλοκε θα μου χρειαστει παρα πολυ σπανια.(οταν γυρισω απο φανταρος ξεκινανε σιγα σιγα οι βελτιωσεις στο terrano.oxi πολλες μονο ψηλωμα 6cm)μπαινω 14 φεβρουαριου μεγαλο πευκο.... "

Σχολιασμός

Ante kali 8hteia yarakla!!!

Kala na peraseis kai mhn masas tipota!!

8a se skisoune bebaia sto Peuko alla gia na phgaineis ekei mallon to h8eles!!!

Kalo kouragio

Xristos"

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από itsabigworld
              εμενα μπαινει μονο μπροστα.πισω εχει αρκετο ποσοστο μπλοκε.δεν το βλεπω και απαρετητο σε εμενα.μονο και μονο με τα αργα που εχω και λιγο το μπλοκε πισω...μια χαρα ειμαι.αλλωστε αυτο το μπλοκε θα μου χρειαστει παρα πολυ σπανια.(οταν γυρισω απο φανταρος ξεκινανε σιγα σιγα οι βελτιωσεις στο terrano.oxi πολλες μονο ψηλωμα 6cm)μπαινω 14 φεβρουαριου μεγαλο πευκο....
              και του Αγίου Βαλεντίνου μάλιστα. ’ντε με το καλό. Αν θές μου αφήνεις το Terrano έτσι ωστε να το βρέις έτοιμο όταν γυρίσεις "
              www.off-road.gr
              www.zookaction.gr

Σχολιασμός

Τουλαχιστον αν ειναι να κανονισουμε ενα meeting off road πριν φυγω να γνωριστουμε κι ολας. "

Σχολιασμός

Θα δούμε τώρα γιατί έχω να βοηθήσω κα σε αγώνα enduro και μετά έχω στις 19 τον αγώνα μου. Θα δούμε τώρα αν μορέσω να βρώ κάποια μέρα.
                  Φαντάζομαι φόρουμ τέλος για σενα τώρα .. Πότε τελειώνεις?"
                  www.off-road.gr
                  www.zookaction.gr

Σχολιασμός

Mπαινω στις 14 Φεβρ. και θα κανω 11 μηνες.Αν εννοεις μεχρι ποτε θα γραφω στο Φορουμ,μεχρι 13 φεβρ.Αν δεν ειχε χιονι θα πηγαινα αυριο με αλλα 2 αυτοκινητα,αλλα βουνο το χιονι και ετσι θα ανεβω καρπενησι για ski ή snowboard

Σχολιασμός

Working...
                    X