Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΗ ΓΚΙΩΝΑ???

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΗ ΓΚΙΩΝΑ???

http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=_yz9_lgezf_hz8%3D

Για να δούμε τι θα δούμε...

Ευτυχώς μόλις διάβασα και αυτό:

Ψεύτικη "Είδηση" δημοσιευμένη στο χιομοριστικό μπλογκ Κουλούρι, έγινε ρεπορτάζ στον Ant1. http://www.tokoulouri.com/internatio...9_lgezf_hz8%3D

Ήθικό δίδαγμα: Να διπλοτσεκάρουμε κάθε είδηση που διαβάζουμε...

Σχολιασμός

45 αναβατήρες, 80 ελικόπτερα για heli-ski.... χαμός!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από dimit Εμφάνιση μηνυμάτων
        45 αναβατήρες, 80 ελικόπτερα για heli-ski.... χαμός!
        + 5 τηλεκαμπίνες, + 85 κανόνια μεγάλου βεληνεκούς, + "οικολογικό" χωριό με καζίνο, + μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες, + εστιατόρια, μπαρ, καφενεία, + αναχώματα, εκβαθύνσεις, ανυψώσεις, σωλήνες και άλλα πολλά.
        Κακόγουστο καλαμπούρι μεν (ευτυχώς) αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Η Γκιώνα είναι το 4ο βουνό στην Ελλάδα με υψόμετρο πάνω από 2.500 μέτρα.
        Last edited by SAR1; 30-01-13, 00:19.

Σχολιασμός

Τον ρούφηξε ο ΑΝΤ1 αλλά και οι βλαχοδήμαρχοι, που έκαναν βαθυστόχαστες αναλύσεις για την αναπτυξιακή προοπτική της περιοχής τους, ενώ στο μυαλό τους είχαν τις θέσεις που θα έταζαν ενόψει δημοτικών εκλογών!

Σχολιασμός

που εχει καταντησει η δημοσιογραφια ρε γμτ??Που???
            Ποιο ρεπορταζ και βλακειες.
            Καθεται ο αλλος στο ιντερνετ και οτι δει το δημοσιοποιει,ουτε μια διασταυρωση στοιχειων δεν εκανε!Ενα τηλεφωνο ρε παιδι μου!!ΕΛΕΟΣ

Σχολιασμός

βασικά ηταν και τεμπεληδες και μπούφοι!! ασχολήθηκαν με είδηση που ανέφερε και τον βλάση τσακα!!!

Σχολιασμός

Εκπληκτική τρολλιά και ο Ant1 την έπιασε και την έκανε είδηση!

Υ.Γ. Ομολογώ ότι αφού είδα το ρεπορτάζ σον Ant1, "τσίμπησα" κι εγώ...!
                Ν' αγαπάς την ευθύνη. Να λες: Εγώ, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τη γης.
                Αν δε σωθεί, εγώ φταίω. ~ Ν. Καζαντζάκης

Σχολιασμός

Working...
                X