Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από Zeus
    Τώρα χωρίς πλάκα μόνο την τελευταία σελίδα διάβασα...Αλλά τι δουλειά έχει η αναφορά παρνασσού στον ΚΑΙΡΟ ΓΕΝΙΚΑ?Μήπως θα'πρεπε ναταν στον Παρνασσό?
    ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ
    http://www.meteo.gr/stations/amfiklia/
    ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από blades
      Αρχική Δημοσίευση από lilaiotis

αν κλειδωθει το θεμα θα ευθυνεται ο blades και καποιοι αλλοι ζηλιαρηδες που υποτιθεται οτι δεν τους ενδιαφερει το θεμα αλλα ολο μεσα σε αυτο ειναι και το παρακολουθουν. ασχοληθειτε με τιποτα αλλο και αφηστε εμας να διαβαζουμε τις αξιολογες αναφορες του ΜΙΖ και των υπολοιπων παιδιων γιατι καθε ΠΣΚ ειμαστε στο παρνασο και υπαρχει αμεσο ενδιαφερον.
      ας ανοιξω 20 θεματα με αμεσο ενδιαφερον τοτε για ολα τα χιονοδρομικα της χωρας και τις γυρω τους περιοχες ε?[i]
      aston auto Giwrgh,sigoura tha einai apo thn lista ths HW,ekei einai oi morfwmenoi kai oi eksupnoi-metewrologoi....
      "
      Το blog μου για καιρικες εκτιμησεις και οχι μονο:
      http://westmacedoniaweather.blogspot.com/
      WEST MACEDONIA POWER...

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από blades
        Αρχική Δημοσίευση από antono2
        Τώρα τι να σου πω βγαίνουμε και τελείως εκτός θέματος διότι δεν έχει σχέση το ποστ των παιδιών με το χκ ..αλλα δυστηχως δεν εχεις δεί τίποτα απο τι ομορφιές του βουνου .Και ως παρένθεση ..λαθος μέρα διάλεξες να ανέβεις ..!
        απο το 04 εως το 07 δεν ηξερα κατι αλλο παρα τον παρνασσο,νομιζα τα βουνα ειχαν παγο αντι για πουδρα,
        στη βασιλιτσα στα 3 χρονια εχω πετυχει παγο μονο 1 μερα και παω συχνα.

ειναι τυχαιο?ειναι συμπτωση?οποτε θα παω θα με περιμενει φρεσκο χιονακι με οικονομικο καφε στο σαλε και καλη παρεα
        Γιωργο εχεις τρομερη προκαταληψη με τον Παρνασσο και μισος που σε μερικα σημεια σε δικαιολογω.Οσο αφορα τα αλλα που λες περι καιρου και χιονιου στον Παρνασσο,μαλλον δεν αναφερεσαι για αυτο το βουνο αλλα για αλλο.Περισσοτερα στο παραπανω θεμα (υψη χιονιου στα χιονοδρομικα σελ 12 που σου εχω απαντησει σε κατι που με ρωτησες),για να μην κουραζω τα αλλα παιδια με τα ιδια!
        penteli.meteo.gr/stations/arahova/
        penteli.meteo.gr/stations/maroussi/

Σχολιασμός

Working...
        X