Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Μας θαβει το SF.....

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Παιδια τωρα εγω θετω ενα ερωτημα. Την πρωτη σελιδα του SR την ειδατε? Μην κανετε συγκρισεις με το τι γινοταν αλλα χρονια. Επεισεις θα συμφωνησω 100% με τα λογια του φιλου <a href=member_profile.asp?PF=13521&amp;FID=32" target="_blank">Boardmania</a>. Ολα γινονται για την σωστη μας ενημερωση. Και γω απλο μελος ειμαι και ουτε αποσκοπω σε κερδος απο κανενα χιονοδρομικο. Κατι αλλο για να ξεκαθαριζουμε την κατασταση. Εδω ειναι φορουμ και καμμια σχεση δεν εχει με το Snowreport σαν σαιτ. Εδω μπαινουμε χιονοδρομοι και μη για την τρελλα μας και την παρεα μας. Μπορουμε απο μονοι μας να ενημερωνωμαστε για την κατασταση των χιονοδρομικων οπως προειπα και σε αλλο ποστ οπως και απο την σελιδα του snowreport που απο χθες αντικειμενικα εχει σωστη πληροφορηση. Αν κανετε ενα κοπο να την ανοιξετε θα το δειτε και μονοι σας. "

Σχολιασμός

[QUOTE=dirfi] [QUOTE=blades]
      Αρχική Δημοσίευση από dirfi
      Αυτα για να τα λες δημοσια χρειαζονται και αποδειξεις Γιωργο. Δεν μπορεις να κατηγορεις ετσι ενα φορουμ η ενα σαιτ χωρις να εχεις αποδειξεις. Το συγκεκριμενο ποστ αυριο το πρωι θα αναφερθει στην δοιηκηση του SR. Οσον αφορα την εμπιστοσυνη στις ενημερωσεις ειναι δικαιωμα του καθενος να τις πιστευει η οχι.

Τελικά για ποιό λόγο θα αναφέρεις dirfi αύριο/σήμερα αυτό το post του blades αφού το site του sr δεν έχει καμία σχέση με το forum!!!? Ρε παιδιά τι παίζει εδώ; Εμείς που δεν ξέρουμε να αξιολογούμε τον καιρό και το μικροκλίμα του κάθε χκ ή ακόμα ακόμα και τα χούγια της εκάστοτε διοίκησης ενός χκ, ούτε πρέπει να εμπιστευόμαστε τελικά τις πληροφορίες που δίνονται εδώ ή στο SR, αφού δεν επιβεβαιώνονται με κάποιον τρόπο, πώς θα μάθουμε αν μπορούμε να κάνουμε σκι με ασφάλεια στην πατρίδα μας;

Πόσο μάλλον όταν βλέπω μία παραπλανητική πληροφορία -έτσι όπως άφησε να εννοηθεί πως το χκ είναι ανοιχτό- να κάνει τον γύρο του forum και αυτός που τολμάει να της αποδώσει το πραγματικό της μέγεθος και αξία να διαπομπεύεται και να αναφέρεται στην διοίκηση ενός site που παρ' όλα αυτά δεν έχει σχέση με το forum. Όποιος μπορεί, moderator, newbie, senior member ή οποιοσδήποτε άλλος, ας μου απαντήσει. Σας παρακαλώ!
      Ride whatever on...board!

Σχολιασμός

Καλημερα σε ολους. Αν και δεν θελω να δωσω αλλη συνεχεια θα σου απαντησω. Οταν λεω δεν εχει καμμια σχεση εννοω οτι το ενα (σαιτ) ειναι καθαρα επαγγελματικος χωρος και το αλλο (φορουμ) καθαρα ερασιτεχνικος και παρειστικος. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι ο καθενας μπορει να εκφραζετε οπως θελει. Υπαρχουν και κανονες. Και φυσικα στο θεμα εκφραση δεν εννοω την αντιθετη αποψη στο θεμα ενημερωσης αλλα ο τροπος που γραφετε ενα ποστ. Τελος απο μενα κοιταχτε να χαρητε το χιονι καθως ηδη απο σημερα 2 χιονοδρομικα ειναι σε λειτουργεια. Καλες κατεβασιες σε ολους και καλο παιχνιδι στο χιονι [i]"

Σχολιασμός

Ok dirfi αλλά η γνώμη μου είναι να αφήσεις την αναφορά του post στην άκρη...δε χρειάζεται και δεν εξυπηρετεί σε κάτι!στο κάτω κάτω δεν προσέβαλε κανέναν προσωπικά ούτε συλλογικά...την αλήθεια του είπε...ξέρεις και στα ματς που παίζονται εγώ είμα υπερ της απόψης που θέλει τον διαιτητή να μην σφυρίζει πολλά φάουλ...[i]

Λοιπόν το θέμα θεωρείται λήξαν και από εκεί και πέρα...καλό χειμώνα μας!!!
          "
          Μόνο η φύση θα μας σώσει...

Σχολιασμός

Ελα ρε ρουφιανακος ειμαι να κανω αναφορα? [i] Αυτο το ειπα πανω στον εκνευρισμο μου. Εξαλλου δεν εχω να κανω καπου αναφορα. Εχω ολο το ελευθερο (οπως ολοι οι Μοντ) αν κατι δεν ειναι σωστονα κανουμε διαφορους χειρισμους αν κατα την κριση μας κατι δεν ειναι σωστο (αποκρυψη,διαγραφη ποστ η οτιδηποτε αλλο). Αφου βλεπεις δεν κανω κατι απο ολα αυτα θα εκανα το χειροτερο? Καλο χειμωνα σε ολους μας : http://forum.snowreport.gr/forum_posts.asp?TID=17649
            "

Σχολιασμός

Ok είπαμε τέλος...εγώ δεν είπα ότι φοβάσαι κάτι απλά δεν είναι σωστό να ακούγονται κατά την άποψη μου φράσεις του στυλ αυτό που έκανες θα αναφερθεί...."
              Αυτή είναι η γνώμη μου...δεν είπα ότι φοβήθηκες κάτι...πάμε παρακάτω γιατί αν δε χιονίσει θα τρελαθώ...
              "

Σχολιασμός

μακαρι....Γιώργο μακάρι....

Σχολιασμός

Καλα τα λεει ο Blades!
                  Δεν ειναι η πρωτη φορα που εχουμε μουφοενημερωση απο το SR.Παντα λενε οτι εχουνε χιονι μονο και μονο για να προσελκυουν κοσμακι, αλλα εμεις ειμαστε οι μλκς που σπαμε τα σανιδια στις πετρες.Και οι μοντ καλα θα κανανε να κρινουν αντικειμενικα.
                  Μαρεσει που δεν μου κανει καθολου κοπο.

Σχολιασμός

attack stous moderators kill em all
                    xaaxaxa

Σχολιασμός

Working...
                    X