Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Mια υπεροχη μερα

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Mια υπεροχη μερα

Καλημερα. Μια υπεροχη ημερα ξεκινησε γιαυτο προτεινω οσοι δεν δουλευετε η δεν πατε σχολειο να βγειτε εξω για καφεδακι. Οι υπολοιποι ας κοιταξουμε τις δουλειες μας λιγακι και ας κανουμε εστω και για σημερα μια αποτοξινωση απο τα μοντελα. Αν και οποιοι βγουν για καφεδακι θα δουν αλλα μοντελα [i]"

δυστυχως ακομα και στην δουλεια (που ειμαι τωρα) ξεκλεβω χρονο κ ριχνω μια ματια...
    τελος παντων...
    καφεδακι αργοτερα.... [i]"

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

Καλημέρα σε όλους. [i]"
      Κατερίνα

Σχολιασμός

καλημερααααα

Σχολιασμός

Εγω πινω καφεδακι,κανω δουλεια,βλεπω και τον ηλιο απο το παραθυρο,βλεπω και μερικα μοντελα που περνανε,βλεπω και πως δεν εχει κινηση η δουλεια...χιονια δεν βλεπω...
          Χατζηγριβας Ν.Θεοφανης

Σχολιασμός

Καλα αν περιμενεις τετοια εποχη να εχει κινηση η δουλεια σωθηκες. Εγω λεω να αφησω τον μικρο και να κατεβω καμμια παραλια για καφε.

Σχολιασμός

καλημερα σας..... today it is a beatiful day!!!!!!!!!!! O ΗΛΙΟΣ ΛΑΜΠΕΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΤΙΤΙΒΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥ ΛΑΜΠΕΙΣ ΜΠΑΜΠΗ ΜΟΥ!!! ΑΣΧΕΤΟ... ΒΡΕ ΡΕΜΑΛΙΑ ΟΛΟΙ ΑΝΤΕ ΔΟΥΛΕΥΤΕ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΧΑΖΙ...... κατερινα πιασε το Piz buin γιατι καηκα ρε συ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [i] "

Σχολιασμός

μακαρι ναμουν φοιτητης να κολοβαρουσα τωρα!λευτερια στους αιωνιους φοιτητες και στον σιβηρικο αντικυκλωνα!!!
                ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Η ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΔΙΩΞΕΣ ΤΟΥΣ ΒΑΡΒΑΡΟΥΣ...
                ΠΑΛΙ ΔΙΩΞΙΜΟ ΘΕΛΟΥΝΕ

Σχολιασμός

ζητω οι αιωνιοι φοιτητες...μακαρι να εχανα ακομα δυο χρονια εκει...τι βιαστηκα;;;

Σχολιασμός

ΕΙΔΕΣ!!!ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ!!!ΝΑ ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΧΙΟΝΟΜΗΝΥΜΑ ΥΠΟ ΤΟ ΑΓΡΥΠΝΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ!!!ΜΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ?
                    ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Η ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΔΙΩΞΕΣ ΤΟΥΣ ΒΑΡΒΑΡΟΥΣ...
                    ΠΑΛΙ ΔΙΩΞΙΜΟ ΘΕΛΟΥΝΕ

Σχολιασμός

Χαριλαου...

Σχολιασμός

Εγώ παιδιά φοιτητής είμαι στη Θεσ/νίκη..Μια χαρά περνάω..
                        Βλάστη Κοζάνης!1240 μ. υψόμετρο!!
                        ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ -3-

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από vlasti
                          Εγώ παιδιά φοιτητής είμαι στη Θεσ/νίκη..Μια χαρά περνάω..
                          σε μισω...δεν σου ξαναμιλαω...

[i] "

Σχολιασμός

ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ.................... [i]"

Σχολιασμός

ναι ρε γ-----ο...
                              εμεις....

Σχολιασμός

Working...
                              X