Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

το παθημα που δεν γινεται μαθημα...

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• το παθημα που δεν γινεται μαθημα...

πολλα ατομα εχτες και προχτες βιαστικαν να αρχισουν να θριαμβολογουν,να γραφουν αρθρα και να θεωρουν δεδομενη μια σοβαρη κακοκαιρια απ τις 23 και μετα.δεν περιοριστηκαν σε μετρημενη αισιοδοξια.δεν τους εγινε μαθημα το σκοτσεζικο ντους που μας εχει κανει τοσες φορες φετος το gfs.με αποτελεσμα οσοι τους ακουσαν και τους διαβασαν να ξαινερωσουν στο σημερινο ακουσμα οτι διατηρειτε η καλοκαιρια τουλαχιστον μεχρι 25/1 με αποκορυφωμα το σκ που ο υδραργυρος θα φτασει μεχρι και 23 βαθμους....

εγω εμενω στις αρχικες εκτιμησεις.η κυκλοφορια αλλαζει απο τις 22 με αγνωστα τα αποτελεσματα
    καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

Ποπο φαντάζομαι μια διαμάχη Kabman - Hermes - Klearxou με τον ΓΙΑΝΝΗ να συντονίζει για ποσά μετρα χιονι θα εχουμε στα πεδινά ....Όνειρο ζω και μη με ξυπνάτε τωρα...

Σχολιασμός

γιατι ρε φιλε μου μου πας συνεχεια κοντρα?σε εχω ενοχλησει σε κατι τοσο πολυ?αδικο εχω?στο μετεορασισ ο αλλος εγραφε χιονια στον οριζοντα.στο φορουμ αλλος τα σιγουρα χιονια .αλλος ο χειμωνας επιστρεφει.αυτα τι ειναι?καποιος που το διαβαζει τι συμπερασματα βγαζει?μην συνεχιζεις να με προσβαλεις και να χωνεσαι εκει που δεν πρεπει.σε παρακαλω.

Σχολιασμός

τώρα τελικά δεν είπατε....μαγιό να ετοιμάζουμε για το Σαβατοκύριακο, η να ξανακατεβάσουμε τα χιονοπαντέλονα ξανά απο τα ψηλά ψηλά της ντουλάπας????[i]

Το σπιτι πάντως στο Μαρμαρά στη Χαλκιδική περιμένει αμα είναι για βουτιές...."
          Παραδοσιακός Ξενώνας "Χοροστάσι" στον Παρθενώνα (Σιθωνία) και σε υψόμετρο 320μ.Για διακοπές δίπλα στο βουνό και την θάλασσα ταυτοχρόνως.
          Η Χαλκιδική....στα "πόδια" σας
          WWW.HALKIDIKIPARTHENON.GR

Σχολιασμός

ο λιναρδος το πρωι με πια βαση μιλησε για σοβαρη αλλαγη μετα τις 24?τον ακουσε κανεις?εμενα μου μεταφεραν οτι ειπε για χιονια
            ael queen

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από jmal

τώρα τελικά δεν είπατε....μαγιό να ετοιμάζουμε για το Σαβατοκύριακο, η να ξανακατεβάσουμε τα χιονοπαντέλονα ξανά απο τα ψηλά ψηλά της ντουλάπας????[i]

Το σπιτι πάντως στο Μαρμαρά στη Χαλκιδική περιμένει αμα είναι για βουτιές....
              Για αυτο σ-κ βαλε μαγιο τωρα για το αλλο σ-κ αστα ολα κατω και βλεπεις... "

Σχολιασμός

σημασια εχει να βλεπεις ποιοι τα γραφουν..καθενας εχει αλλο ειδικο βαρος.
                και οι ιαχωβαδες εχοθν δωσει μεχρι σημερα 15 ημερομηνιες καταστοφης του κοσμου αλλα τιποτα..χειροτεροι απο το γφσ ολο το πανε πιο πισω,,,,,,,,,αλλα δεν μιλατε γ αυτους εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?????????? ???????????
                καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

Γιαννη αν ειναι κανενας Ιαχωβας εδωμεσα ετοιμασου για πολεμο. Βλεπω να βαρανε κουδουνια σου με καμια 10 τομους βιβλια.[i] "

Σχολιασμός

ναι όντως, ήταν λίγο χαζομάρα" αυτό που ειπες, Γιάννη. Ανακάλεσε, καλύτερα τώρα, για να μη σου την πούνε αργότερα....

Φιλικά , γιαννης."
                    Παραδοσιακός Ξενώνας "Χοροστάσι" στον Παρθενώνα (Σιθωνία) και σε υψόμετρο 320μ.Για διακοπές δίπλα στο βουνό και την θάλασσα ταυτοχρόνως.

Σχολιασμός

καλε μου φιλε ερμη,δεν το ανοιξα για να προσβαλω καποιον.ειλικρινα!απλα για να τονισω οτι καθα τρεξιμο το γφσ δεν πρεπει να το θεωρουμαι δεδομενο οσο θετικο και αν ειναι,παραμονο αν ειναι πολυ κοντα,γιατι το πιθανοτερο ειναι οτι θα το παρει πισω.και για εμενα πραγματικα το χιονι ειναι η ζωη μου.και αυτη η κατασταση με εχει εξαντλησει.αν προσβαλα καποιους ζητω απο δω μια συγνωμη.δεν ειναι ομορφο να μαλωνουμε.να ειμαστε ενωμενοι. και το χιονακι συντομα θα ερθει...και να εχουμε μετρημενη αισιοδοξια.ευχομαι απο εδω και περα να γινουμε τα καλυτερα φιλαρακια!με την πρωτη κακοκαιρια ελα τριπολη να κερασω χοιρινο με σελινο...

Σχολιασμός

Καθως ερχομαι για Γυθειο να σταματησω εγω για το χοιρινο αν δεν θελει ο Ηερμες??

Σχολιασμός

βεβαια.ολοι ειναι ευπροσδεκτοι...

Σχολιασμός

γιατι ειναι ψεμματα οτι εχουν δωσει ημερες και χρονο καταστροφης του κοσμου???και οτι μετα ειπαν οτι εκαναν λαθος στην αποκοδικωποιηση των γραφων και εδωσαν αλλες και μετα αλλες???
                            εγω να ανακαλεσω?εγω νιωθω οτι με κοροιδεψαν!

Σχολιασμός

Κοίτα ρε που αυτός ο καιρός θα ταίσει πολύ κόσμο φέτος απο αυτο το φόρουμ...[i]....τώρα εσείς λέτε για χοιρινό με σέλινο (μία χαρά το βρίσκω) , τις προαλλες κάποιος έλεγε για μπριζόλες και παιδάκια....μιαααααα χαρααααααα!!!"

Σχολιασμός

Working...
                              X