Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Χ/Κ Β.ΤΟΥΡΚΙΑΣ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• alpha
    replied
    Αδιαβροχα θα ειναι βρε!!! Και οταν θα ειναι δικα μας θα βγαζουμε προβλεψεις και για εκει!!

Leave a comment:

• Bill82
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από alpha
    Με ελικοπτερο αλεξιπτωτιστης βαμμενος στα χρωματα του πολεμου, να παρουμε πισω την Πολη!!!!!!!!!!
    Πρόσεχε μην ξεβάψουν τα χρώματα του πολέμου μόνο γιατί εκεί βρέχει και χιονίζει κιόλας...μην μπερδεύεσαι με εμάς πυ έχουμε λιακάδες! [i] Edited by: Bill82 "

Leave a comment:

• Bill82
    replied
    Turms έκανα εντατικά μαθήματα τουρκικών στην ’γκυρα 2 καλοκαίρια. Πήγα από το Πανεπιστήμιο εκεί...μιλάμε βγάζαμε το πετσί μας από την ζέστη αλλά είχε και κάτι φοβερές αστάθειες.
    Πάντως οι τουρκάλες από την βόρεια Τουρκία είναι βγαλμένες από παραμύθι! Απλά κούκλες.
    Από την άλλη αυτές από την νότια όχι και τόσο καλές...για αυτό λέω...αν είναι να πάτε κάπου στην Τουρκία μακράν Βόρεια.... [i]"

Leave a comment:

• alpha
    replied
    Με ελικοπτερο αλεξιπτωτιστης βαμμενος στα χρωματα του πολεμου, να παρουμε πισω την Πολη!!!!!!!!!!

Leave a comment:

• Angel123
    replied
    Ela leme semna me thn AEKara.Den tha pao sthn Agia Sofia se X/K tha pao.

Leave a comment:

• TURMS
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από Angel123
    Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ
    εγω αν ποτε παω τουρκια(αυτο θα το αποφασισουν αλλοι)θα ειναι νυχτα και θα πεσω απο..ψηλα.
    Δηλ από ελικόπτερο στην κορυφή του Βουνού με τα πέδιλα στα ποδιά για ατελιοτες πούδρες .Σωστός ο Γιάννης και σε είχα μόνο οτι ήθελες χιονακι έξω από την πόρτα σου. [i]
    μπα...δεν νομιζω να εννοει νυχτερινο σκι...χαχαχααχαχ"

Leave a comment:

• TURMS
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από Bill82
    [i]
    πρόσεχε μην προσγειωθείς μόνο πάνω σε καμιά τουρκάλα γιατί πίστεψε με αν πέσεις στα Βόρεια θα σε κάνει να ξεχάσεις τα περί αλησμόνητων πατρίδων κτλ.

έχω μείνει 3 μήνες στην Τουρκία και το χάρηκα πολύ
    3 μηνες;;;
    γιατι;;;

παντως σκεφτειτε κ το αλλο...αν παρουμε την τουρκια θα εχουμε ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ ΜΕΤΑ...χαχαχαχαχαχ"

Leave a comment:

• TURMS
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από periklis_ath

NA PAIZI KAI I AEKARA EPITELOUS ENTOS EDRAS.
    χαχαχαχαχαχα

Leave a comment:

• Bill82
    replied
    [i]
    πρόσεχε μην προσγειωθείς μόνο πάνω σε καμιά τουρκάλα γιατί πίστεψε με αν πέσεις στα Βόρεια θα σε κάνει να ξεχάσεις τα περί αλησμόνητων πατρίδων κτλ.

έχω μείνει 3 μήνες στην Τουρκία και το χάρηκα πολύ "

Leave a comment:

• Angel123
    replied
    εγω αν ποτε παω τουρκια(αυτο θα το αποφασισουν αλλοι)θα ειναι νυχτα και θα πεσω απο..ψηλα.
    Δηλ από ελικόπτερο στην κορυφή του Βουνού με τα πέδιλα στα ποδιά για ατελιοτες πούδρες .Σωστός ο Γιάννης και σε είχα μόνο οτι ήθελες χιονακι έξω από την πόρτα σου. [i] "

Leave a comment:

• periklis_ath
    replied
    EINAI MIA SOSTI APOPSI FILARAKI.

NE EPEKTATHOYME,,LIGAKI ,,

NA PAIZI KAI I AEKARA EPITELOUS ENTOS EDRAS.

Leave a comment:

• TURMS
    replied
    χχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα
    [i]

Σ Ω Σ Τ Ο Σ ! !

και εγω αν παω ποτε θα ειναι νυχτα και θα σκασω μυτη στην παραλια στο Αιβαλι με το AVAC (ή οπως λεγεται)

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα"

Leave a comment:

• ΓΙΑΝΝΗΣ
    replied

Leave a comment:

• Angel123
    replied
    [QUOTE=stefoxe1975]

Υπάρχει και το uludag το οποίο είναι δίπλα στην Προύσσα.Τσεκαρε στο google[/QU

Apla gia na min empena sthn diadikasia psaksimatos gia auto rotisa.Tha koitakso kai auto poy les

Thanks

Leave a comment:

• Angel123
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από KELLY
    ναι υπαρχει ειναι απο τα πολυ καλα κιολας.το ξενοδοχειο λεγετε DEDEMAN SKI RESORT ERCIYES EINAI 30 XILIOMETRA APO TO AIRPORT KAI 25 FROM CITY CENTER.

αλλα ειναι πολυ μεσα στην τουρκια δεν ξερω κατα ποσο θελεις να πας εκει.και αλλο ενα ειναι στο ερζερουμ.... SKI RESORT PALANDOKEN.

Αν είσαι πολύ ταξιδεμενη πως φαίνεται .Θα ψάξω τιμές και ποσότητα χιονιού και θα ενημερώσω.

ΤΗΑΝΚΣ

Leave a comment:

Working...
X