Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Διπλή ψυχρή εισβολή-Η επιστροφή Νο2/06Ζ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Διπλή ψυχρή εισβολή-Η επιστροφή Νο2/06Ζ

Επανέρχεται το αρχικό σενάριο για διπλή εισβολή του ψύχους. Αρχικά από 20-22/12 και αμέσως μετά 23-26/12, με βάσει την παραμονή και ανήμερα τα Χριστούγεννα.
    Ολοταχώς προς Λευκά Χριστούγεννα;
    Πάμε καλά...

http://weatherparty.blogspot.gr/
    Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

με εφτιαξες...πανω που ετοιμαζομουνα να κλεισω...
    κλεινω γιατι θα ανεβασω καμαι πιεση στο τελος..χαχαχα

Snow is on my D.N.A.-ζητειται δουλεια στις Δολομιτικες Αλπεις

Σχολιασμός

Δεν το συζητάω ότι αν βγουν έτσι στην πράξη θα έχουμε χιονοπτώσεις ακόμα και στο κέντρο της Αθήνας και παραμονή και ανήμερα.
      Α να πω ότι συνεχίζεται μαζικά και ατάκτως η μετακίνηση γλάρων από νότια προς βόρεια και σήμερα.

Σχολιασμός

τα υπογλωσια ρε ****τι μου τα υπογλωσια και το πιεσομετρο
        καριακια θα γινω μεχρι να κλειδωσει το ριμαδιασμενο. αι στη ευχη θα φαω και μπιφτεκι σημερα
        και λουκανικο και κολοκυθακι τηγανιτο και φυσικα κωστα μου την καυτερη φετα.... τα νευρα μου

Σχολιασμός

είναι πράγματι αρκετά βελτιωμένο...αλλά και επισφαλές...δες πως σφηνώνει ο αντικυκλώνας μέχρι την Κροατία...στην κυριολεξία νοιώθουμε την ανάσα του...είναι run που μπορεί να δώσει παπάδες αλλά και μούφες...γενικά πάντως μας κρατάει στο ψυγείο ασταμάτητα μέχρι το τέλος του τρεξίματος με πάαααααρα πολύ υετο!!!!

να γίνω και λίγο εριστικός;;;;ε, ρε χιόνια που φαίνονταια για πρωτοχρονιά..... [i]
          καλά μην πετάτε ντομάτες...απλά το δείχνει και μου άρεσε!Edited by: Bill82 "

Σχολιασμός

Όνειρο χειμερινής νυχτός μου φαίνεται αυτό που δείχνει ανήμερα τα χριστούγεννα. Κοινώς παραμύθι για τα παιδιά.
            <a href="" target="_blank">

meteovolos.gr
            Pilio

Σχολιασμός

afto me ta poulia kosta to paratirisa kai ego extes pou imouna ekei sto oaka eida megales omades poulion na petoun pros noto. kati mporei na simenei kai afto.

Σχολιασμός

ποτε κλειδώνει (κληρώνει)??????????????????????[i]"

Σχολιασμός

Ετσι και βγει το εξαρι ακυρωνω την εκδρομη στις Αλπεις τον Γεναρη. Θα βαρεθω να βλεπω χιονι.

Σχολιασμός

Α και δεν προχώρησα και πιο κάτω. Και μια τρίτη εισβολή του...εχθρού προς 28. Εχθρός είπα; Ok χιονιάς φίλος και...όντως για Πρωτοχρονιά πάει, πάει, πάει...
                    Και όπως λέει και ο Σαββόπουλος...Εδώ είναι Βαλκάνια δεν είναι παίξε γέλασε...τιλεντέλι ντεμ!!!

Σχολιασμός

Εγώ προτιμούσα πολύ περισσότερο τα χτεσινά τρεξίματα!Κακομοίρηδες,κανονιστε να φάτε μόνο εσείς το χιόνι!!Θα ακούτε τη γκρίνια μου μέχρι τη συντέλεια του αιώνα!!! [i]"
                      Όταν κατέβει ο ψόφος από τις ’λπεις και αστράψει το Ιόνιο απάκρη σ άκρη, ο κόσμος θα κρατάει την αναπνοή του!

Σχολιασμός

Αστραποχιονο αν δεν χιονισει εσυ θα το φας το ξυλο [i] (φυσικα και κανω πλακα ετσι? )"

Σχολιασμός

[i]"
                          sigpic

Σχολιασμός

Στο -8οC φτάνει τα Χριστούγεννα στη Ν.Σμύρνη, στους -8,5οC στο Αγρίνιο και με αρκετό υετό!!!

Σχολιασμός

έχει κανα χιονοδρομικό εκεί στη Ν.Σμύρνη??????????

να σοβαρευτεύμε λιγο ε?

Σχολιασμός

Working...
                              X