Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ποιος την εχει πιο μεγαλη Αθηνα Ή Θεσσαλονικη???(την χιονοστρωση..)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από Hlioupolitis98 Εμφάνιση μηνυμάτων

εγω ΠΟΤΕ δεν αμφισβητισα την τελευταια σας κακοκαιρια εβλεπα εικονες και εχοντας ζησει αντιστοιχες εδω ηξερα ποσο εχετε.... και φυσικα οσο πιο ενδοτερα και μακρυ απο θαλασσα τοσο καλυτερα( αντιστοιχως για τον ιδιο λογο το κεντρο εδω τωρα ειχε πετσα και οσο πιο ΒΑ τοσο πιο πολυ ενδεικτικα εδω ειχα 8ποντο παντου εκτος δρομου π ηταν 2ποντο. ζωγραφου 12ποντο παντου αγια παρασκευη 15ποντο και παει λεγοντας που κρυονερι εφτασε παρα παρα πολυ παραπανω και ιπποκρατειο κτλ.) καταλαβαινω και ποτε δεν μπηκα στην διαδικασια να αμφισβητισω κανενος τις εικονες και την αντιληψη... εκνευριζομαι υπερβολικα οταν μου το κανουν ομως ενω ειμαι μια χαρα φιλικος και κομπλε απεναντι σε ολους στο θεμα αυτο... δεν βρισκω κανεναν λογο να αμφισβητουνται τα δεκαδες αρθρα/ οι χιλιαδες εικονες μελων μας/ τα δεκαδες μυαλα που τα ζησαν τα του 2008... οπως και σε εσας τα της σοφιας κτλ... αυτο λεω και τελος...
    Αν θυμάμαι καλά είχες βάλει μια φώτο με την παλάμη σου, θυμάμαι καλά;

10.1.17 Τα πήγαμε καλά, περιμένουμε τα καλύτερα!!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Pupazzo di Neve Εμφάνιση μηνυμάτων

Αν θυμάμαι καλά είχες βάλει μια φώτο με την παλάμη σου, θυμάμαι καλά;
      ηταν στην βεραντα πισω απο τ οσπιτι που κοβουν τα γυρω κτηρια. φαινονται και στις εικονες.... αν δεις κιαλλοι ηλιουπολιτες εχουν βαλει εικονες... φαινεται ξεκαθαρα..
      μην το πας παλι επιθετικα και αρχισεις τα δεν ειδατε 8 ποντους. οκ ειχατε περισσοτερο. οκ; ηρεμισες; δεν με νοιαζει...
      9-10/1/2017 ΛΕΜΕΕΕΕΕ :cool:

Σχολιασμός

• Το θέμα ξεφεύγει και σας προειδοποίησα θα κλειδωθεί και οποίος μεταφέρει αυτήν την ανούσια κόντρα σε άλλο θέμα θα έχει επιπτώσεις

Σχολιασμός

Working...
        X