Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ποιος την εχει πιο μεγαλη Αθηνα Ή Θεσσαλονικη???(την χιονοστρωση..)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από Valea mare Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ριχνει λιγο Tide. Και φαντασου ειναι απο μια χιονοπτωση του φλεβαρη του 2009 που ουτε που τη θυμαμαι πρεπει να χε κανει καμμια 6-7 μεχρι τοτε
    Ντοκουμέντα από το Μάρτη του 2010 με το κίτρινο χιόνι υπάρχουν? Εκείνο ήταν αυτό που λέμε "καμήλα".

Σχολιασμός

Ναι ριχνει λιγο Tide. Και φαντασου ειναι απο μια χιονοπτωση του φλεβαρη του 2009 που ουτε που τη θυμαμαι πρεπει να χε κανει καμμια 6-7 μεχρι τοτε
      πρεπει να ειχατε καλα χιονια τοτε.εκεινη η χρονια μου εκανε τα νευρα κροσια μιλαμε...καθε βδομαδα παλευα με χιονονερα .

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Philip Εμφάνιση μηνυμάτων
        Ντοκουμέντα από το Μάρτη του 2010 με το κίτρινο χιόνι υπάρχουν? Εκείνο ήταν αυτό που λέμε "καμήλα".

εκεινη την μερα ανεβασα τα παιδια να παιξουν ,και οταν ειδα το πορτοκαλι χιονι δεν το πιστευα!!!!!!

Σχολιασμός

• [QUOTE=Philip;1774105]Ντοκουμέντα από το Μάρτη του 2010 με το κίτρινο χιόνι υπάρχουν? Εκείνο ήταν αυτό που λέμε "καμήλα".

[/QUOT

Ξερεις ποσες φωτο ειχα ? Στα γενεθλια 11-3 μου ημουν πανω στο βουνο και καναμε snowparty βουτηγμενοι μεχρι το λαιμο... Χαθηκαν ολες με το ρεσετ στο πλαισιο.. 3 μερες χιονιζε σερι πατσαβουρια. τι μου θυμισες τωρα. Θα ψαξω για κανα βιντεο
          Amber Alert. Εξαφανιστηκε Σιβηρικος.Μπορειτε να βοηθησετε?
          τυπος: ψυχρος αντικυκλωνας με παραλληλες ισοβαρεις
          θερμοκρασια πυρηνα : κατω απο -15
          ανεμοι : κυριως βορειοανατολικης συνιστωσας
          συνδυαζεται με : χαμηλο απο αδριατικη ή καμηλα απο συρτη
          Εθεαθει τον Φεβρουαριο του 2012 στα ανατολικα της Φινλανιας και εκτοτε αγνοειται η τυχη του

Σχολιασμός

Summer σου χω και πιο προσφατη και ανοιξιατικη
            https://www.youtube.com/watch?v=q5QeKEkJ4R8&t=1690s

οι γουρουνες του γειτονα και φιλου Ανεστη Καπιτσακη
            ωραια φαση!!!!!
            και ενα βιντεακι με κανα 5ποντο.....

Σχολιασμός

• Σχολιασμός

• [QUOTE=Valea mare;1774108]
                Αρχική Δημοσίευση από Philip Εμφάνιση μηνυμάτων

[/QUOT

Ξερεις ποσες φωτο ειχα ? Στα γενεθλια 11-3 μου ημουν πανω στο βουνο και καναμε snowparty βουτηγμενοι μεχρι το λαιμο... Χαθηκαν ολες με το ρεσετ στο πλαισιο.. 3 μερες χιονιζε σερι πατσαβουρια. τι μου θυμισες τωρα. Θα ψαξω για κανα βιντεο
                βρηκα μια φαινεται η κιτρινιλα
                http://www.hortiatis570.gr/weather/images/IMG_0580.jpg
                Εθεαθει τον Φεβρουαριο του 2012 στα ανατολικα της Φινλανιας και εκτοτε αγνοειται η τυχη του

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από SUMMERSNOW Εμφάνιση μηνυμάτων
                  ωραια φαση!!!!!
                  και ενα βιντεακι με κανα 5ποντο.....
                  ναι οντως καποια στιγμη κολλησανε οι μα...κες χαχα. Ειναι που λεει ο φιλος ο Georgilio οτι πεφτει ο ιδιος υετος με κατω.

Σχολιασμός

• Ειμαι ο μοναδικος που εχω ανεβασει βιντεο με. 1.,5 μετρο χιονι στα 480μ στην Δροσοπηγη κρυονεριου.Απο τιτε περιμενω αναλογο βιντεο αλλα αυτοι που ελεγαν οτι εχουν εξαφανιστηκαν.Επισης εχω ανεβασει φωτογραφιε; απο τα 280μ της Ερυθραιας απο το 2001 και απο το 1992..,δνε νονιζω οτι κανεις αλλος εχει το δικο μου αρχειο.απο λογια και θα θα θα περιμενουμε απο το βαθυ πασοκ.Περιμενω να μου πειτε πια μερα το γεναρη ειχε ο διονυσος την πασπαλα και η θεσσαλονικη τι καλο το χιονι να ανεβασω το βιντεο που θελετε..και οχι απο διονυσο απο χαμηλοτερα απο ευξεινο.Ειδικα για εσας εχω τραβηξει βιντεο που σε ολα λεω ωρα και ημερομηνια οχι φωτογραφιες..εχω τα παντα ολα στο πσ..στο φβ εχω αλμπουμ απο ερυθραια. 2002 πολυ ευκολα βαζω λινκ
                    καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

• στα χωραφια πριν την εισοδο του χωριου ειχε 15-20εκ με κιτρινοπορτοκαλι χρωμα .να πω την αληθεια γρηγορα εφυγα ,σαν βρωμια φαινοταν.ηταν ομως κατι πολυ σπανιο.

Σχολιασμός

ναι οντως καποια στιγμη κολλησανε οι μα...κες χαχα. Ειναι που λεει ο φιλος ο Georgilio οτι πεφτει ο ιδιος υετος με κατω.
                        αχχαχαχαχαχα ποιος ιδιος υετος?χααχχαχχααχαχαχαχαχχαχχααχ
                        χαρακτηριστικα θυμαμαι φεβ του 2005 νομιζω,σε μας τρεις μερς ψευτοχιονιζε και απο εξοχη και πανω 40 ποντους χαλαρα.
                        ασε που ο χορτιατης εχει πανω απο 600χιλ ετησιως

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Ειμαι ο μοναδικος που εχω ανεβασει βιντεο με. 1.,5 μετρο χιονι στα 480μ στην Δροσοπηγη κρυονεριου.Απο τιτε περιμενω αναλογο βιντεο αλλα αυτοι που ελεγαν οτι εχουν εξαφανιστηκαν.Επισης εχω ανεβασει φωτογραφιε; απο τα 280μ της Ερυθραιας απο το 2001 και απο το 1992..,δνε νονιζω οτι κανεις αλλος εχει το δικο μου αρχειο.απο λογια και θα θα θα περιμενουμε απο το βαθυ πασοκ.Περιμενω να μου πειτε πια μερα το γεναρη ειχε ο διονυσος την πασπαλα και η θεσσαλονικη τι καλο το χιονι να ανεβασω το βιντεο που θελετε..και οχι απο διονυσο απο χαμηλοτερα απο ευξεινο.Ειδικα για εσας εχω τραβηξει βιντεο που σε ολα λεω ωρα και ημερομηνια οχι φωτογραφιες..εχω τα παντα ολα στο πσ..στο φβ εχω αλμπουμ απο ερυθραια. 2002 πολυ ευκολα βαζω λινκ
                          ανκοραντζ μιλαμε....χαχχααχαχ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από SUMMERSNOW Εμφάνιση μηνυμάτων
                            αχχαχαχαχαχα ποιος ιδιος υετος?χααχχαχχααχαχαχαχαχχαχχααχ
                            χαρακτηριστικα θυμαμαι φεβ του 2005 νομιζω,σε μας τρεις μερς ψευτοχιονιζε και απο εξοχη και πανω 40 ποντους χαλαρα.
                            ασε που ο χορτιατης εχει πανω απο 600χιλ ετησιως
                            Γιατι εδω ποσος πεφτει?,600μεσο ορο εχουμε..βιλλια 700+..ιποκρατειος 700+. Επειδη μιλας για χορτιατη απανταω με τα αντιστοιχα εδω.
                            καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

• Θα μαθω τελικα ποτε ειχαμε εδω πετσα??,μηπως οταν εριξε η αριαδνη θεσσαλονικη?,πειτε μιυ ρε παιδια ημερομηνια

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
                                Πασπαλα πια νερα ειχα?,μην μιλας αοριστα.Ναι 540μενω β πεντελη πανω απο τ οικισμο Διονυσου αλλα εχω βιντεο απο περισυ οσα θες..ημερομηνια θελω να δω αν εχεις δικιο
                                Αναφέρομαι για προχθές, ξημέρωμα Κυριακής 24/12.
                                10.1.17 Τα πήγαμε καλά, περιμένουμε τα καλύτερα!!!

Σχολιασμός

Working...
                                X