Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ποιος την εχει πιο μεγαλη Αθηνα Ή Θεσσαλονικη???(την χιονοστρωση..)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από Hlioupolitis98 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλτε πεπανθολ στο σουβλακι εσεις και μη μιλατε χαχαχααχ
    εχω μια απορια οταν πατε στο σουβλατζιδικο και ζητατε σουβλακι ή καλαμακι οπως το λετε εσεις ( απεταξαμην τον σατανα ξου ξου) και παιρνεται φαντα το καλαμακι πως το ζητατε πως το λετε;;
    Φανταζομαι καπως ετσι

Γνωστος αγνωστος αναρχοακροδεξιος μελος γνωστης κλικας που λυμαινει τους κολπους του snowreport!!

Σχολιασμός

• Ανοιξα πολεμο τωρα θα πεσει το φορουμ σορρυ μοντς
      Γνωστος αγνωστος αναρχοακροδεξιος μελος γνωστης κλικας που λυμαινει τους κολπους του snowreport!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από BrainA Εμφάνιση μηνυμάτων
        ουνοι νότιοι εκεί χτυπάει η καρδιά της Μικράς Ασίας. ανιστόρητοι
        Μην λες τέτοια. Νεα ερυθραια.
        2002!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από MageSnow Εμφάνιση μηνυμάτων
          εχω μια απορια οταν πατε στο σουβλατζιδικο και ζητατε σουβλακι ή καλαμακι οπως το λετε εσεις ( απεταξαμην τον σατανα ξου ξου) και παιρνεται φαντα το καλαμακι πως το ζητατε πως το λετε;;
          Φανταζομαι καπως ετσι

Ρουφηχτηρι....!!!!
          2002!

Σχολιασμός

• χαχαχαχαχαχααχαχαχχα μονο το καλαμακι εχετε να λετε εσεις.
            9-10/1/2017 ΛΕΜΕΕΕΕΕ :cool:

Σχολιασμός

• Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από MageSnow Εμφάνιση μηνυμάτων
                Ανοιξα πολεμο τωρα θα πεσει το φορουμ σορρυ μοντς
                Στα σουπερ μαρκετ αληθεια πως κανετε συννενοηση;Θελω τυρι του λες και σου βγαζει φετα;Αν του πεις θελω κασερι θα σου αραδιασει κασερια.γκουντα,εμενταλ,γραβιερες,κεφαλοτυρια και θα σε ρωτησει ποιο απο ολα τα κασερια θες;χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από vasilis78 Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Στα σουπερ μαρκετ αληθεια πως κανετε συννενοηση;Θελω τυρι του λες και σου βγαζει φετα;Αν του πεις θελω κασερι θα σου αραδιασει κασερια.γκουντα,εμενταλ,γραβιερες,κεφαλοτυρια και θα σε ρωτησει ποιο απο ολα τα κασερια θες;χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
                  ναι. τυριά είναι η φέτα, η κεφαλογραβιέρα,το ροκφόρ κλπ.
                  γκούντα,ένταμ,έμενταλ κλπ είναι κασέρια

πιο απλά. τυριά είναι όλα εκείνα που δεν μπαίνουν στον κόπτη που στα βγάζει σε φέτες για τοστ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων

πιο απλά. τυριά είναι όλα εκείνα που δεν μπαίνουν στον κόπτη που στα βγάζει σε φέτες για τοστ
                    Δεν τρολαρω ειναι πραγματικη η απορια.Αν θες ενταμ τι του λες;

Σχολιασμός

• Μεταξυ μας τωρα. Το σουβλάκι απο τον ίδια την λέξη (μικρο σουβλι), υπονοεί ακριβως αυτο που ειναι. Κρέας σε μικρο σουβλί αρα σουβλάκι. Το να λες θελω ενα καλαμάκι σουβλάκι, ειναι ιδιο με το λες θελω ενα σουβλάκι σουβλάκι. Αρα τα παιδια εχουν δικιο. Δεύτερον μπουγατσα ειναι η μπουγατσα δηλαδη το κατασκεύασμα με φύλλο και οτι του βάλεις μεσα, και τυρόπιτα ειναι αυτο που απέξω εχει ψημένη ζύμη. Πίτα δηλαδη. Αρα και εδω δικιο τα παιδια. Αν τωρα παμε στην αλοιφή εεεεε επιτρεπεται και στους βόρειους να εχουν και μια τετοια έκφραση.
                      2002!

Σχολιασμός

• Για τα τυριά που λεει και ο Τασσουλης σηκώνω τα χέρια ψηλά. Απλα Τασσο η λέξη τυρί εχει βγει πολυ ποιο πριν απο τοτε που βγήκαν τα μηχανήματα κοπής του...!
                        2002!

Σχολιασμός

Αυτό δεν το κατάλαβα ποτέ οσα χρόνια ανεβαίνω. Αντε το καλαμάκι έχει λογική. Αλλά το κασέρι είναι από μόνο είδος τυριού... ειναι σαν πχ να λέμε ολα τα τυρια γκουντα ή παρμεζάνα
                          NEA WEATHER CAM ΣΤΗΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ :

http://forecastweather.gr/index.php/site/camera/ippokrateios-politeia

Η λιμνη μας τον χειμωνα. https://www.facebook.com/IppokratiosPolitia

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από vasilis78 Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Δεν τρολαρω ειναι πραγματικη η απορια.Αν θες ενταμ τι του λες;
                            θέλω ένταμ,θέλω φέτα,θέλω γκούντα. το καθένα με την ονομασία του.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Ipokratios politia snow Εμφάνιση μηνυμάτων
                              Αυτό δεν το κατάλαβα ποτέ οσα χρόνια ανεβαίνω. Αντε το καλαμάκι έχει λογική. Αλλά το κασέρι είναι από μόνο είδος τυριού... ειναι σαν πχ να λέμε ολα τα τυρια γκουντα ή παρμεζάνα
                              Το καλαμάκι εχει λογική και εμεις ειμαστε λαθος Κωστή. Για τα τυριά σημερα το εμαθα και τρελάθηκα χαχα....!
                              2002!

Σχολιασμός

θέλω ένταμ,θέλω φέτα,θέλω γκούντα. το καθένα με την ονομασία του.
                                κασέρι ουδέτερο

Ωραια ξεκαθαρισαμε και τα τυρια χαχαχαχαχαχα

Σχολιασμός

Working...
                                X