Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ποιος την εχει πιο μεγαλη Αθηνα Ή Θεσσαλονικη???(την χιονοστρωση..)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιλάμε πάντα για αθήνα και όχι για τις σπηλιές και τα βουνά στα 500 και 600 μέτρα που παίζει και ορογραφικός υετός εκτός όλων των άλλων
    ε ναι και εγω για αθηνα και προαστεια αυτης μιλαω με υψομετρο μεχρι 250-300 . δεν υπαρχουν πολλα προαστεια με περισσοτερο υψομετρο. για εδω που μενω τουλαχιστον με βδ επιφανειας και βα ψηλοτερα εχουμε δει καλα πραγματα. αλλα το βουνο εδω διπλα μου οποτε εχει Ν-ΝΑ - ΝΔ ρευμα ξερναει υετο συνεχως για ωρες. περυσι ηταν και ενα καλο παραδειγμα που ο υμηττος ηταν κουραμπιες ενω η παρνηθα απεναντι ηταν με πετσες. ακομα κι η ιδια η αττικη εχει διαφορετικες συνθηκες που ευνοουν καθε περιοχη ξεχωριστα.
    9-10/1/2017 ΛΕΜΕΕΕΕΕ :cool:

Σχολιασμός

• [QUOTE=MageSnow;1777055]
      Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

• ξηροκάρπια σαν της Σαλόνικας έχει ρε η Αθήνα ?
        Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

• ουνοι νότιοι εκεί χτυπάει η καρδιά της Μικράς Ασίας. ανιστόρητοι
          Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

• [QUOTE=MageSnow;1777055]
            NEA WEATHER CAM ΣΤΗΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ :

http://forecastweather.gr/index.php/site/camera/ippokrateios-politeia

Η λιμνη μας τον χειμωνα. https://www.facebook.com/IppokratiosPolitia

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από MageSnow Εμφάνιση μηνυμάτων
              
              Θα ανοίξω καινούργιο τοπικ με θέμα Σουβλάκια vs Καλαμάκια να γίνει πόλεμος
              Ποιος έχει μεγαλύτερο (το πίτα γύρο). Νίκη από τα αποδυτήρια.

Σχολιασμός

• Αγάπη μόνο ρε.βορειοι! για όσους ζήσαμε πάνω Όχι για τα τουριστοπαιδα
                Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

• Brain..εχω πει πολλες φορεςοτι.αν.εμενα.κεντρο Αθηνα.δεν θα αντεχα,οταν εχεις μεγαλωσει.σε δασος,να.παρκαρεις.οπου θες να βρισκεις ενα.τραινο.οτι.ωρα θες(αγιο στεφανο.,κηφισια),να εχεις καθαρο αερα και ποτε υγρασιες με ζεστες ,ειναι αδυνατον να.ζησεις αλλου.Εχω να κατεβω Συνταγμα σχεδον.δυο χρονια.,τελευταια.φορα κατεβηκα.νυχτα που.πας σε 25λεπτα.Εδω.με βριζει.ο.φιλος μου που ξερω απο παιδακι.κ.εχει το νοελ και.το ντρανκ σινατρα και δεν.παω!!,,μεσα στο.γεναρη πιθανον να.αναλαβω δουλεια βουκουρεστιου οποτε.θα ειμαι 6 ωρες την.ημερα καρακεντρο...με τραινακι και μετρο θα.πηγαινω..και δεν.μπορω να.πω οχι τετοιες.εποχες αλλα κ.μονο που το σκεφτομαι.φρικαρω...να. παω με αμαξι να.θελω την.ημερα 20€,παρκινγκ και.βενζινη και 3 ωρες στιο δρομο,ασε καθομαι.καναπε καλυτερα.Θεωρω το να ζεις αθηνα ειδικα καλοκαιρι φρικτο κα .θεσσαλονικη φρικτοτατο.Πες σε κατοικο του χορτιατη να.πα να ζησει κεντρο θεσσαλονικης να δεις τι.θα.σου πει!...οσο για.τα χιονια τα αστικα δεν κενε τιποτα.Αυριο θα χιονησει.φλωρια να.δω τ θα εχεθ σε δεκα.μερες
                  καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
                    Brain..εχω πει πολλες φορεςοτι.αν.εμενα.κεντρο Αθηνα.δεν θα αντεχα,οταν εχεις μεγαλωσει.σε δασος,να.παρκαρεις.οπου θες να βρισκεις ενα.τραινο.οτι.ωρα θες(αγιο στεφανο.,κηφισια),να εχεις καθαρο αερα και ποτε υγρασιες με ζεστες ,ειναι αδυνατον να.ζησεις αλλου.Εχω να κατεβω Συνταγμα σχεδον.δυο χρονια.,τελευταια.φορα κατεβηκα.νυχτα που.πας σε 25λεπτα.Εδω.με βριζει.ο.φιλος μου που ξερω απο παιδακι.κ.εχει το νοελ και.το ντρανκ σινατρα και δεν.παω!!,,μεσα στο.γεναρη πιθανον να.αναλαβω δουλεια βουκουρεστιου οποτε.θα ειμαι 6 ωρες την.ημερα καρακεντρο...με τραινακι και μετρο θα.πηγαινω..και δεν.μπορω να.πω οχι τετοιες.εποχες αλλα κ.μονο που το σκεφτομαι.φρικαρω...να. παω με αμαξι να.θελω την.ημερα 20€,παρκινγκ και.βενζινη και 3 ωρες στιο δρομο,ασε καθομαι.καναπε καλυτερα.Θεωρω το να ζεις αθηνα ειδικα καλοκαιρι φρικτο κα .θεσσαλονικη φρικτοτατο.Πες σε κατοικο του χορτιατη να.πα να ζησει κεντρο θεσσαλονικης να δεις τι.θα.σου πει!...οσο για.τα χιονια τα αστικα δεν κενε τιποτα.Αυριο θα χιονησει.φλωρια να.δω τ θα εχεθ σε δεκα.μερες
                    γιανναρα.οτι.σου γράφω στο.λεω γιατί έμαθα.απο.σένα τα.βασικα..απλά νομίζω ότι αδικικεις τον εαυτο σου κάποιες φορές. με.αγαπη
                    Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από BrainA Εμφάνιση μηνυμάτων
                      ξηροκάρπια σαν της Σαλόνικας έχει ρε η Αθήνα ?
                      Ούτε τυροκαυτερη δηλαδή έλεος τζιζους
                      Γνωστος αγνωστος αναρχοακροδεξιος μελος γνωστης κλικας που λυμαινει τους κολπους του snowreport!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Philip Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Ποιος έχει μεγαλύτερο (το πίτα γύρο). Νίκη από τα αποδυτήρια.
                        με τζατζίκι ή όχι πες ρε Φίλιππα ?
                        Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

βαλτε πεπανθολ στο σουβλακι εσεις και μη μιλατε χαχαχααχ

Σχολιασμός

ούτε όστρακα καν. έχουν χοληστερίνη αδερφέ
                            Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από BrainA Εμφάνιση μηνυμάτων
                              με τζατζίκι ή όχι πες ρε Φίλιππα ?
                              Εγώ θέλω το σάντουίτς μου να είναι ελαφρύ. Γι'αυτό μόνο ουγγαρέζα

Σχολιασμός

• με αλοιφη η χωρις; χααχχαχαχα

Σχολιασμός

Working...
                                X