Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Καιρικά όνειρα και... εφιάλτες

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αρχική Δημοσίευση από Vox_Balenae Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρενέργειες των σπουδών φυσικής να υποθέσω;
    βασικά και όμως από μικρός έβλεπα τέτοια όνειρα, και από μικρός έχω ταξιδέψει σε άλλους πλανήτες, και από μικρό είδα το τέλος όχι μόνο της γης, αλλά της ίδιας της πραγματικότητας..

Αρχική Δημοσίευση από Vox_Balenae Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από αυτό σου συνιστώ, αν δεν το έχεις ήδη κάνει, να δείς την ταινία 1408 (2007). Από τις καλύτερες ψυχολογικού τρόμου που έχω δει ποτέ, πολύ δυνατή ενώ η υπόθεση εκτυλίσσεται σε ένα μόνο δωμάτιο (βασίζεται στην ομώνυμη σύντομη ιστορία του S. King).
    vox σε έχω προλάβει το έχω ήδη δει το εργάκι αυτό και συμφωνώ απόλυτα! [γενικά έχω δει όλα τα ψυχολογικά θρίλλερ που υπάρχουν από ένα έτος και μετά. ]

δυστυχώς έχω πολύ διάβασμα και προς το παρόν θα καθίσω εκτός φόρουμ. Αν έχετε όρεξη μπορώ να σας γράψω όσα όνειρα θέλω [αν και άσχετα με τον καιρό] τα περισσότερα όνειρα τα θυμάμαι με μεγάλη λεπτομέρεια. Ακόμα και μια ώρα να κοιμηθώ θα δω όνειρο, ενώ σε αρκετές περιπτώσεις θα μπορούσε να πάει για σενάριο ταινίας, αφού έχει και ιστορία από πίσω
    Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

Working...
    X