Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Χρονια μου πολλα!!

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Χρονια μου πολλα!!

Καημο το χω τοσα χρονια...ειπα να το κανω μονος μου...χαχαχα...απο την πανεμορφη σκοπελο μου ευχομαι να με γερος να με χερεστε να χω δουλεια μπολικη αγαπη πολυ ερωτα...και για εξτραδακι και μερικες δεκαδες χιλιαδες ευρω αν σκασουν μυτη απ το πουθενα καλοδεχουμενες....αντε βρε μπαγασες σας ευχαριστω και που με κανετε τοσο καλη παρεα εδω και δεκα χρονια....αυτα παω να συνεχισω τα γεννεθλια μου....

Ε και εγώ κάποτε θα φτάσω τα 10 χρόνια!
    Χρόνια πολλά Βαγγέλη! Τα καλύτερα σου εύχομαι!
    Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

Χρόνια πολλά . Χιόνια πολλά.

Και με υγεία πάνω απ όλα.

Σχολιασμός

χαχαχαχα....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΥΓΕΙΑ.ΥΓΕΙΑ!!!!Οτι επιθυμεις!!!!
        ΕΝΑ(1) ΜΕΤΡΟ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!!

Σχολιασμός

Χρονια πολλα Βαγγελη με υγεια ευτυχια και με πολλα πολλα 500ευρα, να σαι καλα εσυ και οπου αγαπας

Σχολιασμός

Χρονια σου πολλα ρε Βαγγο με υγεια κ χιονια πολλα σε σενα κ σε μας περισσοτερα.... :-)
            Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Πολυχρονος αγορινα.Να περνας καλα και παντα με υγεια.
              Φανατικός θαυμαστής ακραίων καιρικών φαινομένων.
              http://gr-news-365.blogspot.gr/
              http://penteli.meteo.gr/stations/perama/

Σχολιασμός

Χρόνια πολλά Βαγγέλη. Σου εύχομαι κάθε ευτυχία. Σου εύχομαι τα καλύτερα.

Σχολιασμός

Χρόνια σου πολλά και σε όλους τους εορτάζοντες.

Σχολιασμός

Χαχα! Πολύχρονος ρε θηρίο και χρόνια πολλά και στους εορτάζοντες λόγω ημέρας (για εχθες!)

Σχολιασμός

αχαχαχα αρε βαγγελη
                      αν και αργπορημενα χρονια πολλα σε ολους που γιορταζαν και στον βαγγο της ομαδας
                      καιρε μου καλε και αγαπημενε ... :rolleyes:

Σχολιασμός

Κανένα " ευχαριστώ " θα πεις η περιμένεις να δεις ποσά " χρόνια πολλά" θα μαζέψεις πρώτα;

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Κωστας. Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Κανένα " ευχαριστώ " θα πεις η περιμένεις να δεις ποσά " χρόνια πολλά" θα μαζέψεις πρώτα;
                          ελεοςςςςς...χαχαχαχα...ευχαριστω πειδια για τις ευχες σας...υγ οι σποραδες ειναι ενας επιγειος παραδεισος απο τους πολλους που εχει η χωρα μας.σκοπελο δεν ειχα ξαναπαει και ομολογω οτι οι παραλιες και οι θαλασσες της ειναι μαγευτικες(οχι τοσο η χωρα της που την τρωει κατα κρατος σε ομορφια γραφικοτητα κτλ η χωρα της σκιαθου) με κορυφαια για μενα την παραλια της αντρινας!!!!!...υγ2 πιστευω οτι εκανα "καλη δουλεια" στο συγκεκριμενο σημειο του αιγαιου και για σιγουρια πεταχτηκα μεχρι και σκιαθο......χαχαχαχαχα

Σχολιασμός

Χρόνια πολλαααα Βαγγελη!!! Σου ευχόμαστε όλοι υγεία , πολλά χιόνια και πολλή αγάπη από καλούς ανθρώπους
                            Φλεβάρης 2012: Άρχοντας!!!!!! :D

Σχολιασμός

Working...
                            X