Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ...george-snowman

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ...george-snowman

...θα ηθελα να καλωσορισω στο μοντερειτορ γκρουπ τον γιωργο που από σημερα αναλαμβανει ένα πολύ δυσκολο εργο.Ηταν μια σοφη και πολύ καλη επιλογή των αντμιν και προσωπικα όταν μου το ειπαν χαρηκα ασχετα εάν με τον γιωργο είχαμε από την συναντηση των αθηνων και επειτα καποια θεματα που πιστευω ότι θα λυθουν όταν βρεθουμε από κοντα και δεν υπαρχει στην μεση το ατιμο το πληκτρολογιο...Καλη επιτυχια σε αυτό που αναλαμβανεις από σημερα που θα την εχεις γιατι εισαι και εσυ επαρχιοκεντρικος πραγμα που το θεωρω πολύ σημαντικο γιατι το οξυγονο σε αυτό το φορουμ θεωρω ότι δεν το δινει ουτε η αθηνα ουτε η θεσσαλονικη...

Γεια σου χιονάνθρωπε μοντεράτορα!
    σιδεροκέφαλος.

Σχολιασμός

Σοβαρος ,μετρημενος και παντα με διαθεση να διαφωτίσει όποτε χρειαστει.

Καλη δυναμη φιλε μου.

Σχολιασμός

Τα καιρικα αδιαφορα...Τα μη καιρικα ενδιαφεροντα Καλη δυναμη και...πολλες υπομονες
        GEORGE SNOWMAN
        Δε λεω τπτ αλλο γιατι εισαι φιλος και η αντικειμενικοτητα θα παει περιπατο...Συμφωνω και επαυξανω σε οτι καλο πουν οι συνδαιτημονες.
        Φανατικός θαυμαστής ακραίων καιρικών φαινομένων.
        http://gr-news-365.blogspot.gr/
        http://penteli.meteo.gr/stations/perama/

Σχολιασμός

Και από αυτό το βήμα λοιπόν που άνοιξε ο Βαγγέλης, και πάλι καλώς όρισες στο mod group!
          Θεωρούμε πολύ σημαντική την επιλογή σου και σου ευχόμαστε καλή και πολλή δύναμη και υπομονή για τη συνέχεια!

Σχολιασμός

Στα είπα και σε άλλο πόστ σύντεκνε χιονάνθρωπε....
            Καλές υπομονές και καλή δύναμη....
            Α και να μην ξεχαστώ....υπάρχει λόγος έστω και με μη ιστορικό να στρίψει η προβατίνα....χεχεχε....

http://weatherparty.blogspot.gr/
            Η καλύτερη εποχή μετά το χειμώνα, είναι απλά ο επόμενος χειμώνας!!!

Σχολιασμός

Βρε τον Αλεκο μας....Μπραβο Γιωργαρε, πολυ καλη επιλογη απο το sr.

Σχολιασμός

Τωρα που πηρες προαγωγη Χορχε κανε κ ενα μπαν στο φιλο Κωστα brain που μας γκαντεμιασε το Φλεβαρη ετσι για δυναμικο ξεκινημα...
                Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Μπράβο Γιώργο εύχομαι τα καλύτερα, το αξίζεις, πολύ καλή επιλογή!
                  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
                  ΧΑΛΚΙΔΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Σχολιασμός

’ντε επιτέλους ήρθαν ενισχύσεις... και μάλιστα με βαρύ πυροβολικό!!! Χαίρομαι ιδιαίτερα που ο συγκεκριμένος άνθρωπος δείχνοντας τόσα χρόνια το ήθος του στο φόρουμ εγινε και αυτός μοντερειτορ! Γιώργο φίλε μου το μόνο που σου δίνω συμβουλή να έχεις πολύ πλέον ειναι η υπομονή....... κατα τα αλλα θα τα ξαναπούμε και μέσω τηλεφώνου! Ότι χρειαστείς εδω είμαστε κι εγώ και ο Βαγγέλης και ο Σωτήρης-στορμ και τα αλλα παιδιά! Καλή δύναμη!

Σχολιασμός

Σας ευχαριστω ολους παιδες!!!Ελπιζω να κυλησουν ολα καλα...
                      ΕΝΑ(1) ΜΕΤΡΟ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από sotos*snow Εμφάνιση μηνυμάτων
                        ’ντε επιτέλους ήρθαν ενισχύσεις... και μάλιστα με βαρύ πυροβολικό!!! Χαίρομαι ιδιαίτερα που ο συγκεκριμένος άνθρωπος δείχνοντας τόσα χρόνια το ήθος του στο φόρουμ εγινε και αυτός μοντερειτορ! Γιώργο φίλε μου το μόνο που σου δίνω συμβουλή να έχεις πολύ πλέον ειναι η υπομονή....... κατα τα αλλα θα τα ξαναπούμε και μέσω τηλεφώνου! Ότι χρειαστείς εδω είμαστε κι εγώ και ο Βαγγέλης και ο Σωτήρης-στορμ και τα αλλα παιδιά! Καλή δύναμη!
                        ετσι ετσι σωτο...επιτελους ενισχυσεις

Σχολιασμός

Σιδεροκέφαλος George !

Σχολιασμός

Ενας απο τους καλυτερους υποψηφιους για αυτην την θεση μακραν για εμενα.Σιδεροκεφαλος και καλοριζικος γιωργαρε.

Σχολιασμός

Αισχος!!!Ο τρομοκρατης απο το κρυονερι θα τιναξει το φορουμ στον αερα...Ασε που θα βαλει τα τσιρακια του να φυλανε καραουλι μερα νυχτα εδω μεσα...Ενισταμαι κυριοι!!!Καντε και και τον Κωστα (brainA) mont να δεσει το γλυκο...Οι ρακομελατοι δεν γουσταρουν εξουσιες..Ειμαστε αναρχοαυτονομοι....Α ρε Γιωργο μπηκες στο συστημα και συ...χα χαχα..

Σχολιασμός

Working...
                              X