Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΠΡΟΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Καμιά άλλη φώτο δεν βγάλατε ρε??
    Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
      Καμιά άλλη φώτο δεν βγάλατε ρε??
      Ας ερχοσουν να εβγαζες απο το nintendo σου

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από giannis.mar Εμφάνιση μηνυμάτων
        Ας ερχοσουν να εβγαζες απο το nintendo σου
        Χαχα δεν θα φαινόταν ποιος ήταν ποιος με τέτοια κάμερα. 5 άτομα ήσασταν?
        Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από sotos*snow Εμφάνιση μηνυμάτων
          ’ντε ρε παλικάρια καλά να περάσετε!!! Αυτά είναι τα ωραία στο φόρουμ μας...είμαστε πλέον φίλοι μεταξύ μας..υπάρχει ωραία ατμόσφαιρα!!
          Καλα.Κατσε να ξεμυτησει καμια σκουρα γαλαζια μπαλα να παιρνει τη κατηφορα στο χαρτη και θα σου πω εγω τι φιλοι ειμαστε.Θα γινει το μαλε βρασε για το που θα παει η μπαλα.
          Θα πεταχτουν τα τσιπουρα στα ταβανια!

χαχαχαχαχαχα.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από sotos*snow Εμφάνιση μηνυμάτων
            ’ντε ρε παλικάρια καλά να περάσετε!!! Αυτά είναι τα ωραία στο φόρουμ μας...είμαστε πλέον φίλοι μεταξύ μας..υπάρχει ωραία ατμόσφαιρα!!

Σχολιασμός

• Την επομενη φορα παιδια ελπιζω να μπορεσουμε ολοι να ειμαστε 20 ατομα!
              Γιαννης,Γιαννενα και τα μυαλα στα...χιονια!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Gianniwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
                Την επομενη φορα παιδια ελπιζω να μπορεσουμε ολοι να ειμαστε 20 ατομα!
                Γενάρη με το νέο έτος! Δεν σηκώνω κουβέντα. Και όποιος λείψει ξύλο!
                Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
                  ΡΕ φώτο από τα τσίπουρα βγάζετε? χαχα. Καλά θα είμαι ζωντανός να είμαι να γράφω χαχαχαχα
                  Ελπίζω να περνάτε καλά!
                  Είμαι ελαφρώς καλύτερα τώρα και διαβάζω στο κρεβατάκι, για 5 λεπτά θα μπω στο φόρουμ

Υ.Γ την επόμενη φορά θα δοκιμάσω και εγώ, όχι απαραίτητα τσίπουρο, μην πάθω κανένα εγκεφαλικό, αλλά κάτι πιο λάϊτ, γιατί όχι!
                  Πρόσεχε τι δηλώνεις σήμερα το μεσημεράκι πάλι σεισμός έγινε. Εσύ φταις χαχαχα!
                  Παίδες σας ευχαριστούμε! Ελάτε κι εσείς Γιάννενα ρε καμιά φορά να βγούμε.
                  Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

• αντε με το καλο στην επομενη και αυτη την φορα με 30 ποντους χιονι

Σχολιασμός

Working...
                    X