Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΠΡΟΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΠΡΟΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Καλησπέρα φίλοι! Για να ακούμε κι από εδώ προτάσεις ποια μέρα του Νοέμβρη θέλετε να ξανασυναντηθούμε για να είμαστε και περισσότεροι;
    Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Παλι????????????????????

Σχολιασμός

Εμείς ταιριάζουμε σαν παρέα και θέλουμε να τα λέμε συχνά με τα παιδιά χαχαχα! ’λλωστε έλειπαν άτομα που ήθελαν να έρθουν την προηγούμενη φορά οπότε πρέπει να ξαναπιούμεεεεε (εγώ θέλω να πιω που δεν μπορουσα τοτε χαχαχαχα)
      Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Alkis Serres Εμφάνιση μηνυμάτων
        Καλησπέρα φίλοι! Για να ακούμε κι από εδώ προτάσεις ποια μέρα του Νοέμβρη θέλετε να ξανασυναντηθούμε για να είμαστε και περισσότεροι;
        Ωραιος Αλκη! Λοιπον, προτεινω ενα απο τα ΣΚ, 21-22 ή 28-29. Αλλωστε δεν μενει και κανενα αλλο

Σχολιασμός

Απο δω και περα θα πηγαινοερχομαι Θεσσαλονικη τα παρασκευοσαββατα λογω καποιων υποχρεωσεων. Συνεπως ειτε γινει Σαββατο η συναντηση, ειτε Κυριακη, δεν εχω θεμα. Τωρα που ξερω και τα δρομολογια χαχαχα.

Σχολιασμός

Λυπάμαι που θα σας το χαλάσω. Όποιο Σαββατοκύριακο και να είναι δεν μπορώ .
            Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

3 Σ/Κ μένουν για το μήνα Νοέμβρη. 14/15-11, 21/22-11 και 28/29-11. Διαλέγουμε και παίρνουμε. Εμένα βέβαια πιο πολύ θα με βόλευε το επόμενο. Γιατί αν πχ κανονίσουμε Κυριακή 22 ή Κυριακή 29 δεν θα μπορώ να ξενυχτήσω λόγω του ότι έχω πρακτική από 23 του μήνα για 2 βδομάδες σε σχολείο.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
                Δεν πειράζει τόσες συναντήσεις θα ξανακάνουμε κάποια θα σε βολέψει.

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Α ρε Μιχαηλ κριμα !

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Alkis Serres Εμφάνιση μηνυμάτων
                    3 Σ/Κ μένουν για το μήνα Νοέμβρη. 14/15-11, 21/22-11 και 28/29-11. Διαλέγουμε και παίρνουμε. Εμένα βέβαια πιο πολύ θα με βόλευε το επόμενο. Γιατί αν πχ κανονίσουμε Κυριακή 22 ή Κυριακή 29 δεν θα μπορώ να ξενυχτήσω λόγω του ότι έχω πρακτική από 23 του μήνα για 2 βδομάδες σε σχολείο.
                    Καλα ουτε κι εγω εχω θεμα με το επομενο ΣΚ. Απλα δεν ξερω αν βολευει ολους που ειναι τοσο συντομα. Περιμενουμε κι αλλες αποψεις ☺

Σχολιασμός

Ε ναι σίγουρα. Όπως και να έχει εγώ θα έρθω.

Σχολιασμός

Μια χαρα τοτε !

Σχολιασμός

Οποτε θελετε μεσα..Εχουμε να ριξουμε φαι με τον TJohn
                          Γιαννης,Γιαννενα και τα μυαλα στα...χιονια!

Σχολιασμός

Μεσα κι εγω! Δε χανεται τετοιο φαι! χαχα

Σχολιασμός

Χαχαχα για αυτό σας πάω ρεμάλια Κάνουμε στο fb δημοψήφισμα ποιο Σ/Κ βολεύει ώστε να κανονίσουμε και αν θα είναι Σάββατο ή Κυριακή η συνάντηση. Ρίχτηκε και ιδέα να πάμε Αλλού γι' Αλλού για μαμ, πιοτί και χορό.

Σχολιασμός

Working...
                              X