Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Κλίματα ανά τον κόσμο

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Σχολιασμός

• Αδερφέ από Σαλόνικα καλώς όρισες εδώ στο φρενοκομείο μας χαχαχα! Γιάννη ρώτα με ότι θεςςςςςςςςςςςςς
      Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

• Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Alkis Serres Εμφάνιση μηνυμάτων
          Αδερφέ από Σαλόνικα καλώς όρισες εδώ στο φρενοκομείο μας χαχαχα! Γιάννη ρώτα με ότι θεςςςςςςςςςςςςς
          Δες πιο πανω τι ρωτησααα

Σχολιασμός

• Τώρα μου βάζεις δύσκολα χαχαχαχα γιατί θέλει να ψάχνω μια μια τις χώρες και ανα πόλη που στέλνει δεδομένα κάθε μήνα έως τώρα. Αλλά λογικά είναι εκεί στη Χιλή ή εδώ Αίγυπτο, Μέση Ανατολή κλπ... Θα ψάξω κάποια στιγμή στις ερήμους τι παίζει.
            Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

Τώρα μου βάζεις δύσκολα χαχαχαχα γιατί θέλει να ψάχνω μια μια τις χώρες και ανα πόλη που στέλνει δεδομένα κάθε μήνα έως τώρα. Αλλά λογικά είναι εκεί στη Χιλή ή εδώ Αίγυπτο, Μέση Ανατολή κλπ... Θα ψάξω κάποια στιγμή στις ερήμους τι παίζει.
              Δες τουλαχιστον την Αρικα για φετος...

Σχολιασμός

• Ναι θα την ψάξω. Και μετά θα δω αιγυπτιακές πόλεις του στυλ Λουξορ κι έτσι ή ορισμένες ερημικές πόλεις στην αραβική χερσόνησο.

Σχολιασμός

• επίσης ενδιαφέρον έχει η Αλμερία της Ισπανίας η ξηρότερη και πιο ηλιόλουστη πόλη της Ευρώπης αλλά και η πιο προφυλαγμένη από το κρύο(δεν έχει σημειωθεί ποτέ παγετός)

Σχολιασμός

• Αλκη βρηκες τελικα για αυτο που σε ρωτησα; Με ειχες πει για τη Φαραφρα, στις οασεις της Αιγυπτου, που δεν εχει δεχτει καθολου υετο απο τις αρχες του 2015. Υπαρχουν κι αλλα μερη;

Σχολιασμός

• Έλα Γιάννη! Λόγω έλλειψης χρόνου δεν πολυασχολήθηκα αλλά πολύ πιθανόν η Αρίκα να μην έχει δεχτεί καθόλου υετό. Ναι η όαση Φαράφρα φαίνεται να μην δεν έχει δεχτεί υετό από την αρχή του έτους.

Σχολιασμός

Έλα Γιάννη! Λόγω έλλειψης χρόνου δεν πολυασχολήθηκα αλλά πολύ πιθανόν η Αρίκα να μην έχει δεχτεί καθόλου υετό. Ναι η όαση Φαράφρα φαίνεται να μην δεν έχει δεχτεί υετό από την αρχή του έτους.
                        Οπως καλα φανταζομασταν...

Σχολιασμός

• Ορθόταταααααααααα

Σχολιασμός

Working...
                          X