Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑ-ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑ-ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ

ΣΥΜΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Η ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ-ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΧΙΟΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΙΙΣΤΑΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΧΑΡΤΩΝ!!!

1)
    ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ? ΟΥΤΕ ΚΑΝ
    2)
    ΧΙΟΝΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΧΙΟΝΟΣΤΡΩΣΗ
    3)
    ΑΠΛΑ ΜΙΑ ''ΠΕΤΣΑ'' ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
    4)
    ΣΤΡΩΜΕΝΟ ΧΙΟΝΙ ΑΠΟ 3 ΕΩΣ 5 cm
    5)
    ΣΤΡΩΜΕΝΟ ΧΙΟΝΙ ΑΠΟ 5 ΕΩΣ 10 cm
    6)
    ΣΤΡΩΜΕΝΟ ΧΙΟΝΙ ΑΠΟ 10+cm

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ''4'' ΑΠΟ 3 ΕΩΣ 5 cm ΤΡΙΤΗ ΒΡΑΔΥ...ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ !!!
    Last edited by casperakos; 06-02-15, 20:13.
    ΘΕΛΩ 2 ΜΕΤΡΑ ΧΙΟΝΙ ΣΤΑ ΒΙΛΛΙΑ..ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ??!!

3) - 4)
    Η υπόθεση, είναι η μητέρα όλων των αποτυχιών

Σχολιασμός

Γεια σου ρε casperako... Σε θύμαμαι πριν τρία χρονια που διάβαζες και εριχνες ματιές στο sr.....
      2002!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από panos erythrea Εμφάνιση μηνυμάτων
        Γεια σου ρε casperako... Σε θύμαμαι πριν τρία χρονια που διάβαζες και εριχνες ματιές στο sr.....
        Γεια σου αδελφεεεεεεεε
        ΘΕΛΩ 2 ΜΕΤΡΑ ΧΙΟΝΙ ΣΤΑ ΒΙΛΛΙΑ..ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ??!!

Σχολιασμός

3 εως 6

Σχολιασμός

Θα είναι περίπου σαν τις 7-10 Μαρτίου του 2011 με μεγάλη πιθανότητα και για κάτι παραπάνω συγκριτικά με τότε, αν υπάρξουν κατα διαστήματα ραγδαιότερες χιονοπτώσεις, ενώ μάλιστα σε σχέση με τώρα, τότε ημερολογιακά ο χειμώνας είχε φύγει ήδη ενώ τώρα ΟΧΙ,άρα ίσως τώρα να βοηθήσει ΚΑΙ η θερμοκρασία να πετύχει περισσότερα.......

Σχολιασμός

Δεν νομιζω ότι συγκρινεται με το μαρτιο του 11 είναι πολύ ανωτερος αυτος που ερχεται. Η δυναμη του χαμηλου θα κανει τη διαφορά
              Οξυγόνο μου το κρύο έμπνευσή μου η συννεφιά χιόνι τ' όνειρό μου!...Παναγιώτης

Σχολιασμός

Ευχομαι να γινει το 6.
                NISSAN SILVIA S13

Σχολιασμός

Δεν το ευχομαι...ειμαι σιγουρος...το 6
                  ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ \ΚΑΚΟ\ ΜΑΣ ΚΑΙΡΟ

Σχολιασμός

Tι να πω...αμα δε στρωσει και με τετοιο χαμηλο που γυροφερνει τη Ροδο....Αρνιακους και Κολυδες δε λαμβανω υποψη...πονταρω στο 5...κυριως για τη περιοχη μου αλλα και γενικοτερα στα τριγυρω...τωρα αν κατσει και το 6 μια χαρα.
                    ....Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ειναι παντα εδω μαζι μας και παρακολουθει για τον επομενο χιονια...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από antinod Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Δεν το ευχομαι...ειμαι σιγουρος...το 6
                      Για την περιοχή μας έννοιες συντοπίτη η για τις περιοχές που αναφέρει το τοπικ; γιατί αν έχει πανω απο 10 το κεντρο, εμείς ποσο θα έχουμε;;;

Σχολιασμός

Πάμε για ιστορικό χιονιά, ανάλογο των μεγάλων χιονιάδων της δεκαετίας του 2000 κατά τη γνώμη μου!

Σχολιασμός

Προβλεπω θαψιματακι των Β.Προαστιων...Και χιονακι στα αμαξια και στα φυτα στα νοτια....Ο,τι καλυτερο ας ερθει!
                          Ιστορικός Χιονιάς - Θαμμένος Πειραιάς !! :cool:
                          http://www.pireaspiraeus.com/2008snowpiraeus/

Σχολιασμός

θα ειναι καλος χιονιας. πιστευω οτι θα το στρωσει παρωδικα και σε χαμηλα πολυ υψομετρα. εμεις εδω κατω στα αυτοκινητα , σε κανα χωραφι, σκεπες , μπορει και καλητερα μακαρι.

Σχολιασμός

Δεν αποκλείεται όμως για την Αττική να είναι χιονιάς παρόμοιος με τον πρώτο μεγάλο χιονιά του ιστορικού 1991-1992, ήτοι σαν αυτόν στις 7-11 Δεκεμβρίου 1991....Εκείνο πρέπει να ήταν πολύ καλό και ανώτερο του Μαρτίου το 2011...

Σχολιασμός

Working...
                              X