Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Πρόγνωση Περιφέρειας Θεσσαλίας

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Να βαλει καποιος τον υετο του ευρωπαικου να δουμε...γιατι δεν καταλαβα αν μας ευνοει
    2001,2006...και 2014!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....ονειροο οο :D:D

Σχολιασμός

• χρονια πολλα giannis mar. οτι επιθυμεις με πολλα χιονια!
      ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

• Χρόνια Πολλά σε όλους του Γιάννηδες!

"Πάντα στα χρόνια της ξηρασίας οι άνθρωποι ξεχνούσαν τα πλούσια χρόνια, και στα χρόνια της βροχής ξεχνούσαν τα χρόνια της ξηρασίας. Πάντα έτσι γινόταν"
        John Steinbeck

Σχολιασμός

• ξεχασα και τον γιαννης μας...χρονια πολλα ρε με πολλα χιονια ...να εχουμε!!!!
          ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

• δεν ξερω για τους υπολοιπους θεσσαλους..αλλα εγω τετοια κακοκαιρια δεν εχω ξαναζησει...και δν εννοω προφανως απο πλευρας ποσοτητας χιονιου..αλλα κυριως λογω της χιονοπτωσης με -5 και με -3 (μεσημερι) μεσα στη πολη...την γουσταρω πολυ αυτην την κακοκαιρια η οποια δειχνει να εχει διαρκεια (θερμοκρασιακα σιγουρα)..κλειστο καιρο ειχε και εχει(24ωρο ηδη συμπληρωμενο) ....και να ετοιμαζει στο τελειωμα της να μας εντυπωσιασει και με μπολικο χιονι...αν το κανει και αυτο θα μιλαμε για τον πλεον ιστορικο χιονια τουλαχιστον για την περιοχη μου.

* αυριο που ο καιρος θα ανοιξει θα αποτελει ευκαιρια για καταριψη ιστορικων θερμοκρασιακων ρεκορ στο βολο μαγνησια και γενικα στη θεσσαλια
            **και ολα αυτα οταν ακομη εχουμε 7 γεναρη και εχοντας ηδη 3-4 ψευτοεισβολες απο την εναρξη του χειμωνα...παμε δυναμικα για τη συνεχεια !!!
            ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

• Ευχαριστω πολυ ☺υγεια και χιονια να εχουμε και τα αλλα ερχονται

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από volos Εμφάνιση μηνυμάτων
                δεν ξερω για τους υπολοιπους θεσσαλους..αλλα εγω τετοια κακοκαιρια δεν εχω ξαναζησει...και δν εννοω προφανως απο πλευρας ποσοτητας χιονιου..αλλα κυριως λογω της χιονοπτωσης με -5 και με -3 (μεσημερι) μεσα στη πολη...την γουσταρω πολυ αυτην την κακοκαιρια η οποια δειχνει να εχει διαρκεια (θερμοκρασιακα σιγουρα)..κλειστο καιρο ειχε και εχει(24ωρο ηδη συμπληρωμενο) ....και να ετοιμαζει στο τελειωμα της να μας εντυπωσιασει και με μπολικο χιονι...αν το κανει και αυτο θα μιλαμε για τον πλεον ιστορικο χιονια τουλαχιστον για την περιοχη μου.

* αυριο που ο καιρος θα ανοιξει θα αποτελει ευκαιρια για καταριψη ιστορικων θερμοκρασιακων ρεκορ στο βολο μαγνησια και γενικα στη θεσσαλια
                **και ολα αυτα οταν ακομη εχουμε 7 γεναρη και εχοντας ηδη 3-4 ψευτοεισβολες απο την εναρξη του χειμωνα...παμε δυναμικα για τη συνεχεια !!!
                Πραγματικα πολυ ιδιαιτερα τα χαρακτηριστηκα της κακοκαιριας...και κυριως οι χαμηλες θερμοκρασιες...πχ σημερα καναμε ολικο παγετο μετα απο 11 χρονια...ας ελπισουμε την τριτη να τελειωσει με τον πιο εντυπωσιακο τροπο...αν και ειμαι πολυ απαισιοδοξος ελπιζω να διαψευστω

Σχολιασμός

• Να ξεπεράσουμε το 2001 δεν το νομίζω

Σχολιασμός

• Ευχαριστώ πολύ παίδες!
                    Την υγεία μας να έχουμε κι όλα τα άλλα έρχονται (χιονιάς νυφίτσα

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από volos Εμφάνιση μηνυμάτων
                      δεν ξερω για τους υπολοιπους θεσσαλους..αλλα εγω τετοια κακοκαιρια δεν εχω ξαναζησει...και δν εννοω προφανως απο πλευρας ποσοτητας χιονιου..αλλα κυριως λογω της χιονοπτωσης με -5 και με -3 (μεσημερι) μεσα στη πολη...την γουσταρω πολυ αυτην την κακοκαιρια η οποια δειχνει να εχει διαρκεια (θερμοκρασιακα σιγουρα)..κλειστο καιρο ειχε και εχει(24ωρο ηδη συμπληρωμενο) ....και να ετοιμαζει στο τελειωμα της να μας εντυπωσιασει και με μπολικο χιονι...αν το κανει και αυτο θα μιλαμε για τον πλεον ιστορικο χιονια τουλαχιστον για την περιοχη μου.

Συμφωνώ κι επαυξάνω. Παρόμοια εντύπωση έχω κι εγώ. Κυρίως ως προς τη διάρκεια και το κρύο. Δεν ξέρω αλλά θυμίζει χιονιαδες βορειότερων χωρών της Ευρώπης, που βάζει λίγο όγκο χιονιού αλλά παγωμένο, να πέφτει δηλαδή και να μένει, με ομοιομορφία παντού.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από koystado Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Να ξεπεράσουμε το 2001 δεν το νομίζω
                        Τουλαχιστον για εδω πρεπει να πεσει αλλους 15 βαθμους για να περασει το 2001. Ακατορθωτο

Σχολιασμός

• Βεβαίως χρόνια πολλά σε όλους τους Γιάννηδες!

Σχολιασμός

• Και δυστηχώς το 18αρι το ψιλοεκφύλισε λιγάκι ακόμη. Ελπίζω στη κολοτούμπα προς το καλύτερο στο τελευταίο 18-20ωρο πριν τα φαινομενα που κάνει καποιες φορες ο τζίφος.

Σχολιασμός

• Ναι η αληθεια ειναι οτι τον ψιλομειωσε τον υετο στο 18αρι. Παντως φαινεται ασταθες το συστημα. Λιγο βορεια λιγο νοτια, και κανουν τη διαφορα. Πιστευω και παλι στο ναουκαστ θα πορευτουμε για εκπληξεις..

Σχολιασμός

• Πως βλεπετε την Τρίτη προς Τετάρτη βράδυ για Λάρισα ως στιγμής ;;

Σχολιασμός

Working...
                                X