Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Πρόγνωση Περιφέρειας Θεσσαλίας

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από kopriniotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ?
    ευνοημένα. Γνώμη μου είναι ότι θα δείτε μέχρι και 10 εκατοστά στρωμένα.
    Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Μιχάλη,επειδή αύριο το πρωί θα πρέπει να ανέβω σε ένα χωριό της λίμνης Πλαστήρα να πάρω παιδάκια γιά τα σχολεία,πότε θα ξεκινήσουν τα φαινόμενα στην περιοχή εκεί,μπορείς να το δεις να μου πεις την γνώμη σου αν θα προλάβω?700 μέτρα το υψόμετρο του χωριού...Καταφύγιο λέγετε.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
      Υ.Γ.Εσύ θα κατέβεις Λάρισα τελικά,ή θα μείνεις Γιάννενα?
      11/01/2017

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Μαμούθ Εμφάνιση μηνυμάτων
        Μιχάλη,επειδή αύριο το πρωί θα πρέπει να ανέβω σε ένα χωριό της λίμνης Πλαστήρα να πάρω παιδάκια γιά τα σχολεία,πότε θα ξεκινήσουν τα φαινόμενα στην περιοχή εκεί,μπορείς να το δεις να μου πεις την γνώμη σου αν θα προλάβω?700 μέτρα το υψόμετρο του χωριού...Καταφύγιο λέγετε.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
        Υ.Γ.Εσύ θα κατέβεις Λάρισα τελικά,ή θα μείνεις Γιάννενα?
        Γενικά θα είναι άστατος ο καιρός από το πρωί, και θα έχουμε μετατροπή σε χιόνι, μάλλον λίγο πριν το μεσημέρι, 11 η ώρα υπολογίζω, τα ισχυρά φαινόμενα όμως αναμένονται από το απόγευμα και μετά
        ναι θα επιστρέψω Λάρισα, αν και παίζει να έχει λιγότερο χιόνι από τα Γιάννενα χαχα
        Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Μιχαήλ, αύριο κατά τη Μία το.μεσημέρι,μέχρι.τι.υψόμετρο λες να ρίχνει στο.πηλιο?? 900-1000?
          2001,2006...και 2014!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....ονειροο οο :D:D

Σχολιασμός

• ’ρα λογικά προλαβαίνω να τα επιστρέψω πίσω το μεσημέρι.Γεμάτη η αυριανή μέρα εδώ.Στις 19,30 παίζουμε και με ΑΕΚ στο κύπελο.Ευχαριστώ Μιχάλη
            11/01/2017

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης μας Εμφάνιση μηνυμάτων
              Μιχαήλ, αύριο κατά τη Μία το.μεσημέρι,μέχρι.τι.υψόμετρο λες να ρίχνει στο.πηλιο?? 900-1000?
              ναι εκεί υπολογίζω. Φεύγω τώρα γυρίζω Λάρισα.

Σχολιασμός

• λες να γίνει ο αγώνας με χιόνι;;; δεν νομίζω να ξεκινήσει τόσο νωρις να ρίχνει...καποιος ειδικός να πας πει πότε να το περιμένουμε και πόσο;;

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από koystado Εμφάνιση μηνυμάτων
                  λες να γίνει ο αγώνας με χιόνι;;; δεν νομίζω να ξεκινήσει τόσο νωρις να ρίχνει...καποιος ειδικός να πας πει πότε να το περιμένουμε και πόσο;;
                  Δε το παίζω ειδικός, αλλά όλα δείχνουν ότι για Καρδίτσα θα αρχίσει η χιονόπτωση από αύριο βράδυ μέχρι το πρωί της Τετάρτης... Τώρα από εκατοστά εντός πολης? Θα διακινδυνεύσω να πω ότι το πρωί της Τετάρτης θα έχει η πόλη μια χιονόστρωση μεταξύ 5 -10 εκατοστών

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από koystado Εμφάνιση μηνυμάτων
                    λες να γίνει ο αγώνας με χιόνι;;; δεν νομίζω να ξεκινήσει τόσο νωρις να ρίχνει...καποιος ειδικός να πας πει πότε να το περιμένουμε και πόσο;;
                    φιλε εγω ετσι οπως το βλεπω το πραγμα αποκλειεται να ριξει πριν τις 7-8 το απογευμα της τριτης...μετα τις 10-11 θα εχετε σιγουρη χιονοπτωση και μετα τα μεσανυχτα σιγουρη χιονοστρωση εσεις και τρικαλα οι κερδισμενοι αυτης της κακοκαιριας ξεκαθαρα
                    ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από volos Εμφάνιση μηνυμάτων
                      φιλε εγω ετσι οπως το βλεπω το πραγμα αποκλειεται να ριξει πριν τις 7-8 το απογευμα της τριτης...μετα τις 10-11 θα εχετε σιγουρη χιονοπτωση και μετα τα μεσανυχτα σιγουρη χιονοστρωση εσεις και τρικαλα οι κερδισμενοι αυτης της κακοκαιριας ξεκαθαρα
                      Αλμυρος θα παλέψει με χιονόνερο πιστεύω

Σχολιασμός

• Η κακοκαιρια κρυβει εκπληξεις και παρατασεις για λαρισα μετα και τα βραδυνα θα ρισκαρω να προβλεψω σιγουρη χιονοστρωση

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από ICELARISSA Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Η κακοκαιρια κρυβει εκπληξεις και παρατασεις για λαρισα μετα και τα βραδυνα θα ρισκαρω να προβλεψω σιγουρη χιονοστρωση
                          Για να δούμε, θα χαρώ πραγματικά να επαληθευτεις, εγώ προσωπικά δίνω ελάχιστες πιθανότητες για χιονοστρωση εντός της πόλης

Σχολιασμός

• ο αλμυρος πιστευω θα εχει σιγουρη χιονοπτωση απλα δν ξερω αν η θερμοκρασια ειναι ικανη για στρωσιμο..
                            ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από volos Εμφάνιση μηνυμάτων
                              ο αλμυρος πιστευω θα εχει σιγουρη χιονοπτωση απλα δν ξερω αν η θερμοκρασια ειναι ικανη για στρωσιμο..
                              οι Τ δε θα ειναι οριακες?

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Δημήτρης Βαλ Εμφάνιση μηνυμάτων
                                οι Τ δε θα ειναι οριακες?
                                ξημερωματα τεταρτης για χιονοπτωση οχι ....για χιονοστρωση ναι και η ενταση μειωμενη......νωριτερα απο τα ξημερωματα θα ειναι οριακη και η χιονοπτωση
                                ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

Working...
                                X