Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

Πρόγνωση Περιφέρειας Θεσσαλίας

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
    το μεγαλύτερο μέρος της Θεσσαλίας πάει για πολλά εκατοστά και ιδίως η δυτική ! Καλά χιόνια!
    ξερεις ποσο ασχημο θα ειναι να βλεπω να θαβονται λαρισσα-καρδιτσα-τρικαλα και εγω τιποτα?
    2001,2006...και 2014!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....ονειροο οο :D:D

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης μας Εμφάνιση μηνυμάτων
      ξερεις ποσο ασχημο θα ειναι να βλεπω να θαβονται λαρισσα-καρδιτσα-τρικαλα και εγω τιποτα?
      ναι την πρωτοχρονιά το ένιωθα αυτό, αν και ο Βόλος ήταν ο μόνος που είδε τέτοια χιόνια! Δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω!
      Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από volos
        ολα ειναι οριακα..λιγο ο ανεμος λιγο η εκβαθυνση κ η στασιμοτητα του χαμηλου λιγο πιο γρηγορα να κατεβουν οι Τ...μπορουν να δωσουν πολλες εκπληξεις...ανυπομωνω για την δευτερα!
        πολυ σπανια κανει εκπληξεις ο βολος.,.......εχω πολυ ασχημο προαισθημα

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
          ναι την πρωτοχρονιά το ένιωθα αυτό, αν και ο Βόλος ήταν ο μόνος που είδε τέτοια χιόνια! Δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω!
          αλλο να θαβονται ολοι εκτος απο εσενα και αλλιως να μην θαβεται κανενας εκτος απο 1........δν ζηταω ποολλα.....ενα 10ποντο το υπερβολικο

Σχολιασμός

Το ίδιο ένιωθα και εγω την πρωτοχρονιά θαβονταν ο Βόλος και εμείς στην Καρδίτσα είχαμε το πολύ 10 εκατοστά

Σχολιασμός

πολυ σπανια κανει εκπληξεις ο βολος.,.......εχω πολυ ασχημο προαισθημα
              μια χαρα εκπληξεις εχουμε δει στο βολο...δες 2012(απο το πουθενα),,,,,κοιταξε να δεις χιονοπτωση θα εχουμε και στο υπογραφω απο το μεσημερι της δευτερας και μετα...ολα μετα ειναι θεμα συγχρονισμου..εγω αυτο που θελω ειναι να βγει κατι αναμεσα στον παιο και στο τζιφο με το χαμηλο ελαχιστα πιο νοτια...και μετα τα λεμε...
              ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

αλλο να θαβονται ολοι εκτος απο εσενα και αλλιως να μην θαβεται κανενας εκτος απο 1........δν ζηταω ποολλα.....ενα 10ποντο το υπερβολικο
                Ακριβώς αυτό λέω Γιάννη.
                Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από koystado Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Το ίδιο ένιωθα και εγω την πρωτοχρονιά θαβονταν ο Βόλος και εμείς στην Καρδίτσα είχαμε το πολύ 10 εκατοστά
                  ναι .....1ον εσεις ειχατε 10 εκ ενω εμεις δν θα εχουμε
                  2ον θαβοταν μονο μια πολη......δεν ειναι το ιδιο να θαβεται ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΟΛΗ με το να θαβονται ΟΛΕΣ οι πολεις που ειναι διπλα στην δικη σου

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από volos Εμφάνιση μηνυμάτων
                    μια χαρα εκπληξεις εχουμε δει στο βολο...δες 2012(απο το πουθενα),,,,,κοιταξε να δεις χιονοπτωση θα εχουμε και στο υπογραφω απο το μεσημερι της δευτερας και μετα...ολα μετα ειναι θεμα συγχρονισμου..εγω αυτο που θελω ειναι να βγει κατι αναμεσα στον παιο και στο τζιφο με το χαμηλο ελαχιστα πιο νοτια...και μετα τα λεμε...
                    Ποτε εκανε εκπληξη το 2012???? τι να πω μακαρι αλλα δυσκολο....τουλαχιστων θα εχει χιονοπτωση.....θα μπορουσε να ειναι χειροτερα

Σχολιασμός

Ποτε εκανε εκπληξη το 2012???? τι να πω μακαρι αλλα δυσκολο....τουλαχιστων θα εχει χιονοπτωση.....θα μπορουσε να ειναι χειροτερα
                      περιμενε σου λεω..μν βιαζεσαι..εχει ψωμι ακομη..50-50 ειναι!
                      ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από volos Εμφάνιση μηνυμάτων
                        περιμενε σου λεω..μν βιαζεσαι..εχει ψωμι ακομη..50-50 ειναι!
                        με εχει πιασει κριση απογοητευσης

Σχολιασμός

Μπορεί κάποιος να κάνει μια σούμα μετα το τελευταίο run

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από koystado Εμφάνιση μηνυμάτων
                            Μπορεί κάποιος να κάνει μια σούμα μετα το τελευταίο run
                            θα σου πω αύριο γιατί ο τζίφος αντιστέκεται, αν και συνεχίζει αν το δυτικίζει.

Σχολιασμός

Λοιπον θεωρω οτι το τελικο σεναριο ειναι αυτο που εδειξε το 18αρι..καπως ετσι θα εχει η κατασταση(το 18αρι ειναι κατι ενδιαμεσο απο παιο κ τζιφο,,και με δοση ουκμο μεσα)....ολη η θεσσαλια θα ντυθει στα λευκα και η δυτικη μαγνησια..τωρα απο εκει και περα για το βολο...ολα ειναι θεμα ανεμων..(οπως μου πε και ο σταυρος). μπορει να εχουμε β.δυτικο επιφανειακο..αλλα πιθανον (σιγουρα στα 850),,το απογευμα οι ανεμοι να στραφουν σε β-βα...σε αυτη την περιπτωση το πηλιο δρα σαν καταβατης..και ισως τελικα εχουμε καποιο θεμα στις θερμοκρασιες(θετικες κοντα στο 0)..ολα κρεμονται απο μια κλωστη για βολο παντα......
                              ΠΑΝΟΣ

Σχολιασμός

Για Τρίκαλα παιδιά τι φαίνεται?

Σχολιασμός

Working...
                                X