Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

4η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΕΖΟΝ 2014-15

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• 4η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΕΖΟΝ 2014-15

4η και ελπιζουμε ολοι και γουρλιδικη...κυριακη λοιπον στις 8 φλεβαρη στο ιδιο μερος που ειχαμε παει την τελευταια φορα ειναι καλα?στο καφε στα στερ...σοτος σνου ειναι μεσα εγω το ιδιο τον χλεμπονιαρη ουτε καν τον ρωταμε ειναι μεσα...αλλος?α να ορισουμε και ωρα...

έλα κι εγώ μέσα. και αυτή τη φορά ακόμα και προσήνεμο να βγάλει πριν την συνάντηση

Σχολιασμός

οκ ..αλλος?δωστε θετικη ενεργεια να φυγει η μαυριλα απο την πολη μας και να ασπρισει επιτελους

Σχολιασμός

κάντε το ρε τετάρτη να έχω ξεμπερδέψει με τα διαβάσματα! και ήμαρτον όχι στα στερ!

Σχολιασμός

Στα στερ και στο κόσμος βολευει εμάς για παρκινκ..και γενικά όσους έχουν αυτοκίνητο

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων
            έλα κι εγώ μέσα. και αυτή τη φορά ακόμα και προσήνεμο να βγάλει πριν την συνάντηση
            ’ντε ρε τρελέ επιτέλους..!!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από sotos*snow Εμφάνιση μηνυμάτων
              Στα στερ και στο κόσμος βολευει εμάς για παρκινκ..και γενικά όσυς έχουν αυτοκίνητο
              δε βολεύει εμάς που δεν έχουμε και μένουμε δυτικά... μπορεί να περάσω θα δείξει

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Philip Εμφάνιση μηνυμάτων
                Ρε Φίλιππα..2-3 ωρίτσες είναι...τόσοι είμαστε να έρθει κάποιος να σε πάρει και να σε γυρίσει κιόλας...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από Philip Εμφάνιση μηνυμάτων
                  αυτο δεν ειναι προβλημα ρε φιλιπα..ερχεσε κεντρο και συναντιεσε με καποιον..εγω μπορω να σε παρω ειτε αποτην επριοχη μου.(σ.σταθμο) ειτε απο το κεντρο αν ειμαι ηδη κατω για καφε

Σχολιασμός

Εε γ*μω,ειπα να τελικα να περασω αυτην την φορα,αυτο το σκ
                    ομως καλει το καθηκον της βασιλιτσας...
                    δεν θα σπασει με 5αρακι....

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από sotospao13 Εμφάνιση μηνυμάτων
                      Εε γ*μω,ειπα να τελικα να περασω αυτην την φορα,αυτο το σκ
                      ομως καλει το καθηκον της βασιλιτσας...
                      πανε το αλλο σκ ρε συ...αλλωστε θα τσουλας μεχρι τελος μαρτη...

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από borios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
                        πανε το αλλο σκ ρε συ...αλλωστε θα τσουλας μεχρι τελος μαρτη...
                        Εχουμε κλεισει ρε συ,ειμαστε παρεα 5 ατομα καμμενηοι,ασε που το ενα απο τα 2 αμαξια που θα παμε ειναι δικο μου

Σχολιασμός

Εχουμε κλεισει ρε συ,ειμαστε παρεα 5 ατομα καμμενηοι,ασε που το ενα απο τα 2 αμαξια που θα παμε ειναι δικο μου
                          Καμμενοι* ειμαι απο κιν δεν μπορω να κανω επεξεργασία

Σχολιασμός

α εισαι ο οδηγος..οποτε κρεμας κοσμο..οκ θα νε το πνευμα σου στη συναντηση..και αυτο φτανει

Σχολιασμός

εκεινο το μερος ρε σεις γκαντεμικο ειναι ...
                              αλλα αφου συμφωνειτε το κριμα στο λαιμο σας .
                              θα παρω τον παλαβο τον Πανο και λογικα θα ερθουμε.
                              εγω ουτως η αλλως και να το ριξει μαλλον θα λειπω εκεινες τις μερες .αλλα για την θεσ/νικη ρε γμτ ...

Σχολιασμός

Working...
                              X