Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ενα like στο χωρο που σας φιλοξενει???

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ενα like στο χωρο που σας φιλοξενει???

Καλησπερα.
    Το snowreport εχει κανει αλματα και οχι βηματα εδω και πολα χρονια οχι μονο στην ενημερωση αλλα και ενεργειες προκυμενου να εχουν οσοι επιθυμουν εικονα απο τα χιονοδρομικα κεντρα της χωρας και οχι μονο απο αυτα!
    Εχει δημιουργησει αυτο εδω το φορουμ το οποιο βρισκεται στην ν1 θεση,και εχει αλλαξει την πλατφορμα ουκ ολιγες φορες ετσι ωστε να απολαμβανετε χωρις προβληματα τις συζητησεις σας!
    Δεν εχει ζητησει ποτε κατι απο τα χιλιαδες μελη του και η ολη προσπαθεια ανηκει στην διοικηση καθως και σε ορισμενα μελη.
    Αυτο ομως που εχει πολυ μεγαλη σημασια πλεον και επειδη τα πραγματα προχωρουν σημερα με γοργους ρυθμους ειναι να δειξετε απλα την υποστηριξη σας ..το μονο που εχετε να κανετε ειναι ενα απλο like τοσο στην σελιδα του snowreprt.gr στο facebook και στο icebox snowreport.gr και στις εκδηλωσεις μας!
    Δεν κοστιζει απολυτος τιποτα ομως ειναι απαραιτητο να δειξουμε την αγαπη μας στο snowreport με αυτην την κινηση!!!
    (το ποστ εχει αναρτηθει επειτα απο συνενοηση)
    ας ξεκινησουμε απο εδω!το ice box KAI h εκδηλωση στα kαλαβρυτα αξιζουν ενα like!
    <<Panos Vatikiotis Το χιόνι κρατάει για αυτό το ΣΚ και το βράδυ του Σαββάτου έχουμε party με το Ski Mag και τις αντιπροσωπείες εξοπλισμού ski/snowboard στο icebox!>>
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1606343289599665&set=a.153320620024 6708.1073741829.100006720287915&type=1&theater

Last edited by ΓΙΑΝΝΗΣ; 14-01-15, 03:34.
    καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Τζον στο Facebook οκ απο μενα , για πολλούς κ διάφορους λόγους που τετοια ωρα δεν ειμαι να γράφω στο κινητο..το φορουμ το γουστάρω οπως κ πιλλα παιδιά απο εδω μεσα με τα οποία μακαρι κ να κρατήσω επαφή γιατι ειναι σουπερ χαρακτήρες , κ οπότε αν υπαρχει κατι που μπορω να κανω να βοηθήσω αυτόν που το δημιούργησε θα το κανω με μεγαλη χαρα. Καλημερες..
    carpe diem - αδραξε την ημερα

If I have seen further it is by standing on the shoulders of giants

Σχολιασμός

Οχι ενα λικε.πολλα λικε.Μπραβο για την υπεροχη δουλεια και την προσπαθεια.
      Χιόνια που δε λιώνουν κι άλλα περιμένουν

Σχολιασμός

η προσπαθεια ειναι δεδομενη και αυτο ειναι και ενα τεστ για να δουμαι 5 πραγματα...
        γιατι σε αυτο εδω το φορουμ φιλε μου δυστιχως υπαρχουν πολλοι που ειναι μονο για λογια..και θα αποδειχτει πολυ συντομα αυτο.
        καμερα στον ευξεινο 420m τις ημερες με ενδιαφερον μονο http://dionisos.pblogs.gr/

Σχολιασμός

Εγω παντως οπου παω γιατι ασχολουμαι και με βουνα βλεπω το αυτοκολλητο snowreport.gr..Το σιτε εχει αναπτυχθει και αυτο φαινεται οχι μονο απο αυτο αλλα και απο τον αριθμο των ενεργων μελων και των επισκεπτων.Επισης η δεδομενη ενημερωση καθε πρωι για την κατασταση των χ/κ ειναι σημαντικη για τον κοσμο και βοηθαει πολυ.Υπαρχουν βεβαια πολλα ακομα πραγματα που γινονται ειτε φανερα ειτε μεσα απο τους διαχειριστες και εγω ως απλο μελος δεν μπορω να γνωριζω..Παντως εχω μαθει πολλα πραγματα μεσα απο αυτο τον ιστοτοπο και εχω γνωρισει ανθρωπους που κουβαλανε την ιδια "τρελα" με εμενα..Και παλι ενα μεγαλο μπραβο.
          Χιόνια που δε λιώνουν κι άλλα περιμένουν

Σχολιασμός

Working...
          X