Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΜΟΝΤΕΛΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΝΟΙΞΗ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2014

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Αρχική Δημοσίευση από ΧΕΛΜΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΕΣ 12-15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΣΚΥΡΟ
    ΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ(ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ) ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ????????????
    συμφωνα με τα μυστικα προγνωστικα μοντελα και δεδομενα του γνωστου σαιτ,υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα για αρκτικη τυφωνοειδη εισβολη με τροπικα χαρακτηριστικα και παγερους νοτιοβοριαδες που θα φερουν χιονια ως και τα πεδινα της Κρητης....
    ΕΝΑ(1) ΜΕΤΡΟ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!!

Σχολιασμός

• Μου φαινεται απίστευτο οτι περασε η σιχαμερη εποχη σχετικά αναίμακτα! Καλο φθινωπορο παίδες...

Σχολιασμός

• Σχεδον μια ωρα εμεινε για το φθινοπωρο, γεμηστε μπαταριες μαγκες :d
        ΝΟΤΙΑΔΕΣ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΧΙΟΝΟΚΤΟΝΟΙ!!!!

Σχολιασμός

• Εδω βρεχει κιολας
          ΝΟΤΙΑΔΕΣ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΧΙΟΝΟΚΤΟΝΟΙ!!!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Winter Storm Εμφάνιση μηνυμάτων
            Ακομα ειναι πολυ νωρις για να ξερουμε με ασφαλης συμπερασματα τη καιρο θα εχει κατω γιωργο το συγκεκριμενο διαστημα.Στο τελος της καινουργιας εβδομαδας θα εχουμε πιο ασφαλης συμπερασματα για τοτε.
            Ε καλα ρε τοτε θα το βλεπω και εγω......χαχαχα...ειπα μηπως εχουμε καποιον με μαντικες ικανοτητες
            Εχω ενα γαμο και θελει η γυναικα μου να ξερει τι καιρο θα εχειγια να αγορασει και τα αναλογα ρουχα....

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από GEORGE SNOWMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
              συμφωνα με τα μυστικα προγνωστικα μοντελα και δεδομενα του γνωστου σαιτ,υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα για αρκτικη τυφωνοειδη εισβολη με τροπικα χαρακτηριστικα και παγερους νοτιοβοριαδες που θα φερουν χιονια ως και τα πεδινα της Κρητης....
              Καταλαβα......να παρω μαζι μου σανιδι για την περιπτωση που παγωσει το Αιγαιο?????

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από ΧΕΛΜΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
                Ε καλα ρε τοτε θα το βλεπω και εγω......χαχαχα...ειπα μηπως εχουμε καποιον με μαντικες ικανοτητες
                Εχω ενα γαμο και θελει η γυναικα μου να ξερει τι καιρο θα εχειγια να αγορασει και τα αναλογα ρουχα....
                Κοιτα αν το δουμε ετσι!!φαινονται ηπιες καιρικες συνθηκες με καλο καιρο(οριστε σου εκανα εγω τον μαντη)

Σχολιασμός

Working...
                X