Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΜΟΝΤΕΛΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΝΟΙΞΗ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2014

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΜΟΝΤΕΛΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΝΟΙΞΗ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2014

Νομιζω οτι ηρθε η ωρα για το θεμα μου..4η σερι χρονια που το ανοιγω με 2 ικανοποιητικα κακοκαιρια και 1απαισιο.. επισης 1 απαισια "κλειστη" και αλλες 2 νορμαλ....ευχομε φετος η υπογραφη μου να γινει πραξη απο την πρωτη μεχρι την τελευταια μερα αυτης της περιοδου.Για ολους οσους συμπασχουν μαζι μου σε αυτη την καταθλιπτικη εποχη που θα τελειωσει στις 31 αυγουστου τυπικα ,υπαρχουν μερικα κολπακια για να περασει γρηγορα οπως ειναι ο ορισμος ημερομηνιων-στοχων...Πρωτος σταθμος το πασχα (συνηθως απριλιος) οπου ευχομαστε οτι πιο βροχερο και συννεφιασμενο...Δευτερος σταθμος και συμαντικοτερος η 21 ιουνιου οπου η νυχτα αρχιζει να μεγαλωνει και μαζι της μεγαλωνει και η χαρα μας...Τριτος και τελευταιος σταθμος ο 15αυγουστος οπου προσωπικα σημαινει το τελος του κακοκαιριου...Οπως βλεπετε υπαρχουν 2 μηνες η αλλιως 2 περιοδοι οπου δεν εχουμε να περιμενουμε τιποτα και ειναι η πιο δυσκολοι.Προκειτε για τον μαιο και τον ιουλιο οπου για τον μεν μαιο μπορουμε να εχουμε υπαρκτες ψευτοελπιδες για ομοαλοτητα βροχες ακομη και φθινοπωρινου τυπου αλλα ο ιουλιος εναι απαλευτος δυσκολος και οτι χειροτερο,εκει λοιπον κανουμε υπομονη και προσμονουμε στα ονειρα μας να ξαναρθει ο ιουλιος του 2002.

τοσο πολυ που την αγαπω αυτη την περιοδο που ουτε την χρονια εβαλα σωστα..καποιος μοντερειτορ να διορθωσει την χρονια σε 2014

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από borios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
      τοσο πολυ που την αγαπω αυτη την περιοδο που ουτε την χρονια εβαλα σωστα..καποιος μοντερειτορ να διορθωσει την χρονια σε 2014

νομιζω οτι μπορεις κ εσυ ο ιδιος να το κανεις...
      sigpic

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από DENNISLA Εμφάνιση μηνυμάτων
        νομιζω οτι μπορεις κ εσυ ο ιδιος να το κανεις...
        το ξερω ,αλλα δεν θυμαμε πως γινεται

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από borios_polos Εμφάνιση μηνυμάτων
          το ξερω ,αλλα δεν θυμαμε πως γινεται
          Δεν γινεται με την επεξεργασια του θεματος κατω δεξια που λεει??
          sigpic

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!!!!

Σχολιασμός

Βαγγελη μου,ελπιζω να εισαι γουρλης και να παμε με βροχες και ασταθειες μεχρι το φθινοπωρο......Η ταση για το προσεχες διαστημα ειναι ακρως ενδιαφερουσα.

Σχολιασμός

μαλλον θα παει για το 2-2

καιρε μου καλε και αγαπημενε ... :rolleyes:

Σχολιασμός

ερχομαι σε λίγες μέρες από αγγλία και μετά από το χειμώνα που πέρασα, αυτό που θέλω είναι καμιά καταιγίδα, έχω βαρεθεί τις μονότονες βροχούλες! 5/6 του μηνός καλά το πάει προς το παρόν

Σχολιασμός

Τουλάχιστον για σαλόνικα ας το παει λιγο παρακάτω, για τις βροχές μιλαω, εχει το μαραθώνιο την Κυριακή 6/4 μη γίνουμε παπάκια

Σχολιασμός

Ωραιο χαμηλο,μακαρι να παει ολλος ο απριλιος ετσι.

Σχολιασμός

Ας ελπίσουμε το καλοκαίρι να είναι το νορμάλ ελληνικό και όχι το καυτό ερημικό της Αφρικής που μάθαμε τα τελευταία χρόνια! Μόνο αυτή την ευχή δίνω!
                      Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

Ποιος Ιούλιος; Τα τελευταία χρόνια ο μήνας που μας έχει βιάσει τη ψυχή είναι ο κ****ης ο Αύγουστος. 5/7 τελευταίες χρονιές ο Αύγουστος έχει βγει ζεστότερος του Ιουλίου.Οι 2 του Ιουλίου βέβαια ήταν τα 2007 κ 2012 ότι εφιαλτικότερο έχει υπάρξει αλλά και πάλι. Ακόμα και πέρσι ότι έχτισε ο ΙουνιοΙούλιος το ****** ο υπέρκαυτος και κατάξερος Αύγουστος. Πόσο μακρυνος είναι εκείνος ο Αύγουστος 2009, απορώ αν υπήρξε πραγματικά εκείνος ο μήνας. Θέλω έναν Αύγουστο που από τις 20 θα χει ψήγματα φθινοπώρου παλιά ήταν η πλειοψηφία έτσι πλέον τέλειωσαν αυτά το καλοκαίρι πάει μέχρι τις 25 Σεπτέμβρη
                        ΝΟΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΞΕΧΡΕΩΣΕΣ ΑΚΟΜΗ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΙ!!!!

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από xionoflorina Εμφάνιση μηνυμάτων
                          Ποιος Ιούλιος; Τα τελευταία χρόνια ο μήνας που μας έχει βιάσει τη ψυχή είναι ο κ****ης ο Αύγουστος. 5/7 τελευταίες χρονιές ο Αύγουστος έχει βγει ζεστότερος του Ιουλίου.Οι 2 του Ιουλίου βέβαια ήταν τα 2007 κ 2012 ότι εφιαλτικότερο έχει υπάρξει αλλά και πάλι. Ακόμα και πέρσι ότι έχτισε ο ΙουνιοΙούλιος το ****** ο υπέρκαυτος και κατάξερος Αύγουστος. Πόσο μακρυνος είναι εκείνος ο Αύγουστος 2009, απορώ αν υπήρξε πραγματικά εκείνος ο μήνας. Θέλω έναν Αύγουστο που από τις 20 θα χει ψήγματα φθινοπώρου παλιά ήταν η πλειοψηφία έτσι πλέον τέλειωσαν αυτά το καλοκαίρι πάει μέχρι τις 25 Σεπτέμβρη
                          Πες το ψέματα! Τελευταία ο Ιούλιος και ο Αύγουστος μας γ***** κανονικά!!! Καυτοί ξεροί μέχρι εκεί που δεν πάει!!! Είμαι και άτυχος και μένω Σέρρες στον κάμπο!
                          Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

ωραία μπαίνει ο απρίλιος αύριο. με 23αρια,24αρια και 25αρια σε όλη την ελλάδα.
                            να βάλει και κάποιος την πρόβλεψη για τον απρίλιο από το cfss-noaa για να ξέρουμε από τώρα τι θα γίνει,αφού η επιτυχία του από το φθινόπωρο και μετά είναι σχεδόν 100%

Σχολιασμός

Αρχική Δημοσίευση από xionoflorina Εμφάνιση μηνυμάτων
                              τα πρώτα ψήγματα φθινοπώρου στην μετά 2010 εποχή θα τα βλέπετε πλέον από τις 20 οκτώβρη και μετά,όχι από τις 20 αυγούστου. 20 μάη-20 οκτώβρη είναι καλοκαίρι στην ελλάδα και μετά πάει 21 οκτώβρη με 20 μάρτη φθινόπωρο και 2 μήνες άνοιξη πριν το επόμενο καλοκαίρι. καμιά φορά μπορεί να κάνει και χειμώνα όπως το 11-12

Σχολιασμός

Working...
                              X