Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

σχολιασμος χαρτων ονειρωξης cfs

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Καλά, ας βγει και θα στειλω φωτο απο χιονορεπορταζ Αττικης εγω.
    Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξέρω πώς ξεκίνησαν. αυτό τον χάρτη του cfs(χαχα) σχολιάζω όπως τον βλέπω
    Γέτι Ιμαλαϊων ®

Σχολιασμός

• αφηστε το cfs και τα εικονικα και μπειτε στα βασικα τρεξιματα τζιφου ευρωπαιου και λοιπων γιατι ερχεται στα αληθεια!!!
      <<Υγιειαν τε γαρ τοις σωμασι παρασκευαζει και οραν και ακουειν μαλλον, γηρασκειν δε ηττον>>

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από Παπλαμουδας Εμφάνιση μηνυμάτων
        αφηστε το cfs και τα εικονικα και μπειτε στα βασικα τρεξιματα τζιφου ευρωπαιου και λοιπων γιατι ερχεται στα αληθεια!!!
        ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
        Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Το cfs 1 mois 6z είναι θεοπάλαβο!
            Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Χαρακτηριστικά:

Σχολιασμός

• Δεν ειναι καλο για εδω αυτο που δείχνεις.. Ακριβώς πάνω μας το χαμηλο και χιονι απο την Βουλγαρια και πανω.
                10.1.17 Τα πήγαμε καλά, περιμένουμε τα καλύτερα!!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από JohnyWalker Εμφάνιση μηνυμάτων
                  Δεν ειναι καλο για εδω αυτο που δείχνεις.. Ακριβώς πάνω μας το χαμηλο και χιονι απο την Βουλγαρια και πανω.
                  Δηλαδή τα precipitations δεν ισχύουν ε? Εντάξει δεν το ήξερα, γιατί μου φαινόταν ικανό να δώσει φαινόμενα εδώ.

Σχολιασμός

• Σε τετοιες ωρες δυσκολα.. Βεβαια να χαμε να λεγαμε.. Συζητηση να γινεται..
                    10.1.17 Τα πήγαμε καλά, περιμένουμε τα καλύτερα!!!

Σχολιασμός

• λίγο πιο νότια να ήταν ίδιο με το 68 είναι. έστω και έτσι πάντως υετό θα είχαμε λογικά λόγω σύγκλισης θερμών-ψυχρών μαζών(περίεργη πάντως από δύση προς ανατολή ενώ συνήθως είναι από βορρά προς νότο(όπως πχ το 2005 που χιόνισε χωρίς χαμηλό λόγω αυτού του φαινομένου. βασικά είχε ένα χαμηλό εκεί που δείχνει ο τζίφος τώρα για τις 27). η πιο έντονη χιονόπτωση που έχω ζήσει στην πόλη,με διαφορά κιόλας. σε 2-3 ώρες έβαλε 20 εκατοστά που τα έλιωσε φυσικά πολύ γρήγορα

και η έντονη θερμοβαθμίδα που έδωσε τη σύγκλιση και τα έντονα φαινόμενα

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από salonikatasos Εμφάνιση μηνυμάτων
                        κλασσικός χιονιάς τουρκίας-ανατολικού αιγαίου είναι αυτό
                        Αρχική Δημοσίευση από Morpheas Εμφάνιση μηνυμάτων
                        Έτσι κάπως ξεκινήσαν όλες οι διατάξεις των μεγάλων χιονιάδων της Αθήνας.. Και ήμασταν όλοι.. "έλα φέρ το λίγο δυτικά"...
                        Επειδη κυριε moderator τη συγκεκριμενη ημερομηνια θα ειμαι Χιο, δεν εχω παρα να συμφωνησω απολυτα με τον Τασο. Ανατολικο Αιγαιο λεμε! χαχα ( ο απολυτος καιροσκοπισμος αλλα λεμε!)
                        sigpic

Σχολιασμός

• Μαλιστα... Ακλαυτος και ο Γεναρης

Σχολιασμός

• Και το Δεκέμβρη κρύο τον έδειχναν. -_-
                            Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

• Ναι αυτο υποννοω και εγω. Βλεπεις τα μπλε? Ε αλλαξε το χρωμα στο νου σου. Και καντο κοκκινο.

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από giannis.mar Εμφάνιση μηνυμάτων
                                Ναι αυτο υποννοω και εγω. Βλεπεις τα μπλε? Ε αλλαξε το χρωμα στο νου σου. Και καντο κοκκινο.
                                Χαχαχα ότι βλέπουμε το αντίθετο! Περιμένω να μας δείξει στα κόκκινα να ελπίζω.
                                Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

Working...
                                X