Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

σχολιασμος χαρτων ονειρωξης cfs

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από mountain Εμφάνιση μηνυμάτων
      Κλασσικοσ καιροσ ba ρευματοσ. Αμα κατσει αυτο χιονι μεχρι τισ βαρκεσ.Αλλα απο Θεσσαλια και πανω σκουρα τα πραματα.Κρυο και μονο κρυο.Εχει το ενδιαφερον του παντωσ αν συνεχισει να το κρατα και στα επομενα τρεξιματα.Ειδομεν.
      ναι αλλα πριν απο αυτο τα βορεια μαλλον θα χουν χιονι (αμα ισχυσει βεβαια)

Σχολιασμός

• Ακραίο σενάριο για την Ευρώπη:

Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από [weathermaniac] Εμφάνιση μηνυμάτων
          Ακραίο σενάριο για την Ευρώπη:

Αυτό το πράγμα αν συμβεί,θα έχουμε πολλούς νεκρούς σε όλη την Ευρώπη,είναι κάτι που πρέπει να απεύχεσαι...Το χειρότερο σε αυτή τη διάταξη είναι,(δεν έχω δει τους υπόλοιπους χάρτες για να κρίνω),ότι ακόμη και με αυτό μπορεί να φάμε μόνο τζάμπα κρύο,είναι ολόκληρη μετατόπιση του Βόρειου Πόλου στην Ευρώπη άνευ προηγουμένου...Φυσικά χαβαλέ κάνουμε,ούτε για πλάκα δεν κοιτάς τόσο μακριά,σκέφτομαι όμως, φαντάζεσαι να εμφάνιζε κάτι τέτοιο στις 200-250 ώρες για παράδειγμα,θα λέγανε όλοι ορίστε επιβεβαιώνονται τα λεγόμενα του Γερμανού μετεωρολόγου και τα κανάλια θα κάνανε,λες και ήρθε το τέλος του κόσμου..Αυτά τα ολίγα από μένα,καλημέρα...
          :weather_17::weather_17:ΧΙΟΝΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!

Σχολιασμός

• Αρχική Δημοσίευση από theomanio Εμφάνιση μηνυμάτων
            Αυτό το πράγμα αν συμβεί,θα έχουμε πολλούς νεκρούς σε όλη την Ευρώπη,είναι κάτι που πρέπει να απεύχεσαι...Το χειρότερο σε αυτή τη διάταξη είναι,(δεν έχω δει τους υπόλοιπους χάρτες για να κρίνω),ότι ακόμη και με αυτό μπορεί να φάμε μόνο τζάμπα κρύο,είναι ολόκληρη μετατόπιση του Βόρειου Πόλου στην Ευρώπη άνευ προηγουμένου...Φυσικά χαβαλέ κάνουμε,ούτε για πλάκα δεν κοιτάς τόσο μακριά,σκέφτομαι όμως, φαντάζεσαι να εμφάνιζε κάτι τέτοιο στις 200-250 ώρες για παράδειγμα,θα λέγανε όλοι ορίστε επιβεβαιώνονται τα λεγόμενα του Γερμανού μετεωρολόγου και τα κανάλια θα κάνανε,λες και ήρθε το τέλος του κόσμου..Αυτά τα ολίγα από μένα,καλημέρα...
            Εντάξει δεν διαφωνώ απλός εκτός από χιονολάτρης είμαι και thedayaftertommorowλάτρης και προκειμένου να γίνει κάτι τέτοιο έστω και στην Ευρώπη , αρκέι να βλέπω αυτους τους χάρτες θα φιλοξενούσα στο σπίτι μου όσους αστέγους χωράει κατά την διάρκεια του φαινομένου για να το απολαύσω και εγώ λίγο!
            Ο Στόχος για το καλοκαίρι είναι να μην καούμε! Και ο στόχος για τον επόμενο χειμώνα είναι και θα συνεχίζει να είναι ΕΝΑΣ!! http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=6&jour=1 8&mois=1&annee=2019&archive=1

Σχολιασμός

Εντάξει δεν διαφωνώ απλός εκτός από χιονολάτρης είμαι και thedayaftertommorowλάτρης και προκειμένου να γίνει κάτι τέτοιο έστω και στην Ευρώπη , αρκέι να βλέπω αυτους τους χάρτες θα φιλοξενούσα στο σπίτι μου όσους αστέγους χωράει κατά την διάρκεια του φαινομένου για να το απολαύσω και εγώ λίγο!
              Χαχαχαχαχαχα,ωραίος,έχω και εγώ έναν ακόμη χειρότερο χάρτη,ειδικά για την Ελλάδα αποθηκευμένο στον υπολογιστή από ένα περσινό τρέξιμο,αν μπορέσω θα τον ανεβάσω...

Σχολιασμός

Ακραίο σενάριο για την Ευρώπη:

Τέτοιες εικόνες μην ποστάρετε στη δημοσιότητα θα τις πάρουν χαμπάρι τα γνωστά τρομοσαιτ και εκτώς του ότι θα προειδοποιούν τον κόσμο να σπεύσει στα καταφύγια θα αρχίσουν να πουλάνε και εισιτήρια εισόδου στα καταφύγια με αριθμούς προτεραιότητας για να βγάλουν λεφτά.........χαχαχαχα

Σχολιασμός

• ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Παναγία μου είπαμε όχι κι έτσι! Μπορεί να λατρεύω κρύο και χιόνι αλλά αυτό είναι αρκετά ακραίο!
                  Κάθε βράδυ η ίδια δουλειά... Πες καληνύχτα στις υπηρέτριες, κλείδωσε το χρηματοκιβώτιο, φόρα μάσκα ύπνου... Βαρέθηκε η ψυχή μου!

Σχολιασμός

Χαχαχαχαχαχα,ωραίος,έχω και εγώ έναν ακόμη χειρότερο χάρτη,ειδικά για την Ελλάδα αποθηκευμένο στον υπολογιστή από ένα περσινό τρέξιμο,αν μπορέσω θα τον ανεβάσω...
                    Το ξέρω νομίζω αυτό το σενάριο μάλλον λες αυτό που έλεγε για τις 3 /1 /2014 με το -30 στα 2μ να φτάνουνε έως στην θεσσάλια!
                    ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Σχολιασμός

Το ξέρω νομίζω αυτό το σενάριο μάλλον λες αυτό που έλεγε για τις 3 /1 /2014 με το -30 στα 2μ να φτάνουνε έως στην θεσσάλια!
                      ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!
                      Ακριβώς αυτό λέω απλώς δεν μπορώ για κάποιο λόγο να το ανεβάσω......

Σχολιασμός

Ακριβώς αυτό λέω απλώς δεν μπορώ για κάποιο λόγο να το ανεβάσω......
                        το έχω και εγώ σε ένα φλασακι αλλά είμαι άσχετος και δεν ξέρω πως ακριβώς να το περάσω στον υπολογιστή μου.

Σχολιασμός

• αυτες τις δροσιες εννοειται;κρυαδες....

Σχολιασμός

• Γιατί δεν έδειχνε αυτό τον Ιανουάριο έτσι ώστε να βλέπαμε μέση Τ στα 850 -8!

Σχολιασμός

• Με άλλα λόγια στο 18ζ του cfs ο ποιο κρύος μήνας του χειμώνα είναι ο........... Απρίλιος!!!!

Σχολιασμός

• Ένα όμορφο σενάριο στις ίδιες ημερομηνίες που χιόνισε πέρισυ στην σαλόνικα

Σχολιασμός

Working...
                                X