Ανακοίνωση

Collapse
No announcement yet.

σχολιασμος χαρτων ονειρωξης cfs

Collapse
X
  • Φίλτρα
  • Ώρα
  • Show
Clear All
new posts

• [weathermaniac]
    replied
    κάποτε στο μακρινό μέλλον...

τρελές καταιγίδες πρώτα

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied
    Από τους καλύτερους δυτικούς χιονιάδες που έχει βγάλει το cfs, και μάλιστα τον έναν τον έβγαλε εχθές στο 6αρι και τον άλλο στο σημερινό 6αρι, και απλά τρελάθηκα...

Leave a comment:

• John_B.
    replied
    Λέμε ΌΧΙ στους Μαρτιάτικους και Απριλιανούς χιονιάδες που με την πρώτη καλή ημέρα χιόνι γιοκ ακόμη και αν αυτό είναι 60 πόντους ύψος....

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied
    ο τελευταίος χιονιάς που βάζω για σήμερα

κάθε φορά που κάνω upload new post τρώει από το προηγούμενο 2 εικόνες, και για αυτό επειδή το τελευταίο που ανέβασα στο ίδιο πόστ ήταν το προσήνεμο δεν έφαγε καμία εικόνα από εκεί. Αύριο θα διορθωθούν. προς το παρόν απόλαύστε..

προσήνεμος :#3084

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied

αν έχω αποθηκευμένες τις εικόνες που λείπουν θα το κάνω αύριο τώρα βαριέμαι τέτοια ώρα.

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied

κάποιες εικόνες για κάποιον λόγο δεν ανέβηκαν στο Imgur, ωστόσο μια εικόνα την βλέπουμε

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied
    Βάζω και άλλες χιονιάδες από το κάτω σε άλλες περιοχές που είχα αποθηκεύσει και βρήκα χρόνο να τους βάλω τώρα, είναι αρκετοί. Για όσους θέλουν να μην χάσουν στις επόμενες σελίδες τον επόμενο χιονιά, στους επόμενους χάρτες που θα ανεβάσω βάζω λινκ για το μήνυμα του προσήνεμου

προσήνεμος: #3084

πάμε σε άλλο. Ένας καλός δυτικός χιονιάς που κάποτε θα βγει, αλλά δεν θα είμαι Γιάννενα:

έχασα 2 εικόνες υετού γμτ....

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied
    Αρχική Δημοσίευση από Χιών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας ανεβάσει κάποιος τις 780+ ώρες του 12z του CFS 1 mois, γιατί εγώ κωλύομαι για κάποιο λόγο.
    Πολύ δυνατή προσήνεμη κακοκαιρία.
    θα την βάλω μέσω imgur, τώρα αποθήκευα τις εικόνες,
    κανείς δεν ανεβάζει εικόνες γιατί έχει πρόβλημα η πλατφόρμα, εκτός αν ανεβάσεις εικόνες goiogle ή imgur ή άλλα που δεν ξέρω..

Leave a comment:

• Χιών
    replied
    Ας ανεβάσει κάποιος τις 780+ ώρες του 12z του CFS 1 mois, γιατί εγώ κωλύομαι για κάποιο λόγο.
    Πολύ δυνατή προσήνεμη κακοκαιρία.

Leave a comment:

• OLYMPUS MONS
    replied
    Καταθλιψη το cfs 1 μεχρι τις τελευταιες ωρες

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied
    παρόμοια με πριν, αλλά πολύ πιο ανατολικά, ως αποτέλεσμα σαφώς βελτιωμένη σε ένταση φαινομένων. βέβαια θα θέλαμε να δούμε το ενδιάμεσο όπου θα προλάβαινε να οργανώσει περισσότερο το χαμηλό στο ιόνιο. ΔΕν πειράζει θα το δούμε στην πραγματικότητα κάποτε αυτό χαχαχαχαχα

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied
    μετά από μια άλλη δυτική

μια παραλίγο εξαιρετική κεντροβόρεια, αλλά την χάλασε η ψυχρή λίμνη των Αζορών

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied
    μου αρέσει που στο cfs όλο δυτικές διατάξεις βγάζει και όλο ποτέ δεν βγαίνουν... τέλος πάντων, ας βάλω μια καλή.

Leave a comment:

• [weathermaniac]
    replied

Leave a comment:

Working...
X